Jak wykorzystać energię kwiatów

Sztuka codziennego rozkwitania

  • ISBN: 978-83-7377-845-0;
  • Cena katalogowa: 89.80 zł;
  • Ilość stron: 416;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 17,5 x 24,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Wykorzystaj energię kwiatów, by uzdrowić swoje ciało, umysł i emocje

Kwiaty nie tylko towarzyszą nam na co dzień przy różnych okazjach, ale są też obecne na naszej planecie od milionów lat. Kuszą wielością kolorów, różnorodnością kształtów, zniewalającymi zapachami… Oddziałują praktycznie na wszystkie zmysły, gwarantując niepowtarzalne doznania estetyczne. Towarzyszą naszej codzienności, będąc nieodłącznym rekwizytem podczas najważniejszych uroczystości, stanowią wyraz szacunku, pamięci oraz miłości. Ale to nie wszystko… Okazuje się, że możliwe jest również uzdrawianie energią kwiatów. I właśnie jemu poświęcona jest niniejsza książka. Dowiesz się z niej, jak kwiaty wpływają na człowieka. Nauczysz się przygotowywać eliksiry kwiatowe i łączyć z energią Ziemi, by poprawić stan zdrowia, złagodzić stres czy wyciszyć niepotrzebne emocje. Korzystając z tej niezwykłej formy naturalnej terapii, poprawisz jakość swojego życia, uruchomisz proces uzdrawiania duchowego i poczujesz szczęście, którego źródłem będzie idealna harmonia z otaczającym światem.

Uzdrawianie energią kwiatów – czego jeszcze nie wiesz o kwiatach?

Książka zawiera opowieści, refleksje i praktyki, dzięki którym nauczysz się wykorzystywać energię kwiatów do poprawy swojego zdrowia psychicznego i fizycznego. Została ona podzielona na dwie części. W pierwszej Autorka wyjaśnia, jak kwiaty wpływają na człowieka i na czym polega ich wyjątkowość. Dzieli się wskazówkami ułatwiającymi transformację życia i poprawę zdrowia. Z kolei w drugiej znajdują się informacje o kwiatach i ich właściwościach. Dzięki nim bez trudu możesz dobrać kwiaty w zależności od swoich indywidualnych cech i potrzeb. Na końcu każdego rozdziału zamieszczone zostały ćwiczenia i rytuały stworzone specjalnie, by dać ci bezpośredni wgląd w siebie. Być może zainspirują one do wprowadzenia pozytywnych zmian w twoim życiu lub staną się początkiem uzdrowienia duchowego. W efekcie otrzymujesz kompendium wiedzy o terapii, która syci się energią Ziemi.

Dowiedz się, jak kwiaty wpływają na człowieka i dlaczego są źródłem prawdziwego szczęścia

Za sprawą tej wyjątkowej książki odkryjesz sekret niezwykłej terapii – uzdrawiania energią kwiatów. Uświadomisz sobie, że kwiaty posiadają własny, niepowtarzalny język, który możesz samodzielnie interpretować. Dowiesz się, jaką emitują one energię i w jaki sposób jest ona wychwytywana przez wodę. Poznasz sposoby, w jakie były one używane na całym świecie, poczynając od pigułek medytacyjnych w Himalajach po uzdrawiające krople rosy w Europie. Także samodzielnie stworzysz eliksiry kwiatowe i zastosujesz je na różnych etapach swojego życia. Autorka zaprezentuje ci kwiatowe antidotum na emocje i zdradzi, jak dzięki niemu zyskać prawdziwe szczęście. Do niezwykłej mocy kwiatów przekonają cię świadectwa ludzi, którzy dzięki roślinnym sprzymierzeńcom odnieśli ogromne korzyści.

Co o tej książce sądzą autorytety?

Kwiaty w równym stopniu karmią oczy, co dotykają duszy. Louie Schwarzenberg nie tylko uwiecznia na swoich fotografiach piękno kwiatów. On sprawia że zakochujesz się w nich, a poruszające historie, rytuały i refleksje Katie Hess pokazują, że kwiaty mogą naprawdę transformować nasze życie w konkretny sposób, pomagając nam bardziej głęboko połączyć się z planetą, z innymi i sobą.

Arianna Huffington

współzałożycielka, prezes i redaktor naczelna „The Huffington Post”

Wszyscy lubimy kwiaty, ale tylko niewielu z nas wie, jak ich esencje służą naszej ewolucji i dobremu samopoczuciu. Kiedy zapoznasz się z głębią mocy kwiatów, zaczniesz widzieć je w inny sposób. Po zagłębieniu się w lekturę nie mogę się doczekać wniesienia mocy kwiatów do swojego życia – zaczynając od jedzenia większej ilości jadalnych spośród nich i przyjmowania eliksirów kwiatowych. Brawo, Katie. Wspaniała praca.

– Christiane Northrup

lekarz medycyny, autorka książki z listy bestsellerów „New York Timesa” Sekrety wiecznie młodych kobiet

Kwiaty – źródło Twojej mocy!


 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ