Jak wykorzystać energię kwiatów

Sztuka codziennego rozkwitania

  • ISBN: 978-83-7377-845-0;
  • Cena katalogowa: 89.80 zł;
  • Ilość stron: 416;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 17,5 x 24,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Dlaczego kwiaty nas tak przyciągają?

Z całą pewnością wabią nas jak pszczoły swoimi kolorami, zapachem i złożonością. Oddziałują na praktycznie wszystkie zmysły, gwarantując nieporównywalne z czymkolwiek innym estetyczne doznania i wywołując uśmiech nawet na zatroskanych obliczach. Są nieodłącznym rekwizytem podczas najważniejszych uroczystości w życiu człowieka i stanowią znakomity wyraz szacunku, pamięci oraz miłości. Nikt jednak nie zadał sobie na poważnie pytania, dlaczego akurat kwiaty trafiły na tak prestiżowe miejsce w kulturze. Aż do teraz…

Książka o kwiatach inna niż wszystkie!

Dzięki tej publikacji dowiesz się zarówno, dlaczego kwiaty są naszymi nieodłącznymi towarzyszami, jak również nauczysz się w pełni wykorzystywać zaklęty w nich potencjał. Okażą się one nieocenionym wsparciem i źródłem uzdrowienia – zarówno dla Twojego ciała, jak i całego życia. Zdasz sobie w pełni sprawę z ich wyjątkowości oraz wpływu, jaki wywierają na Twoje działania. Poznasz również ich transformacyjną moc, która pozwoli Ci zaprowadzić takie porządki, jakich byś oczekiwał. Dowiesz się także, jak kwiaty, które Cię przyciągają, odbijają Twoje wnętrze wskazując na cechy, które chciałbyś w największym stopniu wyrażać. Uzmysłowisz sobie również jak wspaniałe wartości oferują Ci osobiście, kulturalnie i duchowo.

Co mówią kwiaty?

Uświadomisz sobie, że kwiaty posiadają własny, niepowtarzalny język, który możesz samodzielnie interpretować. Dowiesz się, jaką emitują one energię i w jaki sposób jest ona wychwytywana przez wodę. Poznasz sposoby w jakie były one używane na całym świecie, od pigułek medytacyjnych w Himalajach po uzdrawiające krople rosy w Europie oraz samodzielnie stworzysz kwiatowe eliksiry na różne etapy życia. Zmotywują Cię do tego świadectwa ludzi, którzy dzięki naszym roślinnym sprzymierzeńcom odnieśli ogromne korzyści. Autorzy zaprezentują Ci kwiatowe antidotum na emocje i zdradzą, jak dzięki nim możesz zdecydować, które z Twoich aspektów chcą najbardziej rozkwitnąć. Na końcu każdego rozdziału znajdziesz ćwiczenie lub rytuał stworzony by dać Ci bezpośredni wgląd w siebie. Być może zainspiruje on głębokie doświadczenie, które pozwoli połączyć się z tym, co jest najważniejsze w Twoim życiu.

Co o tej książce sądzą autorytety?

Kwiaty w równym stopniu karmią oczy, co dotykają duszy. Louie Schwarzenberg nie tylko uwiecznia na swoich fotografiach piękno kwiatów. On sprawia że zakochujesz się w nich, a poruszające historie, rytuały i refleksje Katie Hess pokazują, że kwiaty mogą naprawdę transformować nasze życie w konkretny sposób, pomagając nam bardziej głęboko połączyć się z planetą, z innymi i sobą.

– Arianna Huffington
współzałożycielka, prezes i redaktor naczelna „The Huffington Post”

Wszyscy lubimy kwiaty, ale tylko niewielu z nas wie jak ich esencje służą naszej ewolucji i dobremu samopoczuciu. Kiedy zapoznasz się z głębią mocy kwiatów, zaczniesz widzieć je w inny sposób. Po zagłębieniu się w lekturę nie mogę się doczekać wniesienia mocy kwiatów do swojego życia – zaczynając od jedzenia większej ilości jadalnych spośród nich i przyjmowania kwiatowych esencji. Brawo, Katie. Wspaniała praca.

– Christiane Northrup
lekarz medycyny, autorka książki z listy bestsellerów „New York Timesa” Sekrety wiecznie młodych kobiet

A skoro o autorytetach mowa…

Katie Hess jest kwiatową alchemiczką i założycielką LOTUSWEI, jednej z czołowych światowych roślinnych aptek. Po 15 latach niezależnego badania kwiatów i leczenia opartego na surowcach roślinnych, jej kwiatowa społeczność objęła ponad 15 krajów. Jej transformujące eliksiry zostały wspomniane w czasopismach „O. The Oprah Magazin”, „The New York Times”, „Los Angeles Times”, „Sunset” i „Organic Spa Magazine”.
Louie Schwartzberg jest nagradzanym filmowcem i fotografem, którego godna uwagi kariera trwająca od ponad czterech dekad dostarczyła zapierających dech obrazów z wykorzystaniem technik takich jak film poklatkowy, przyspieszone tempo i makrokinematografia. Jest artystą wizualnym łamiącym bariery i opowiadającym historie celebrujące życie i odkrywające misteria oraz mądrość natury, ludzi i miejsc. Sprawdź, co chce pokazać Tobie!

Kwiaty – źródło Twojej mocy!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ