Pozytywne programowanie podświadomości metodą BrainRewire®

Usuń blokady i wyeliminuj negatywne wzorce myślowe

 • ISBN: 978-83-8171-794-6;
 • Cena katalogowa: 39.90 zł;
 • Ilość stron: 192;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2021;
 • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Potęga podświadomości. Jak pokonać przeszkody skrywane w umyśle?

Czy wiesz, że podświadomość rejestruje wszystkie wydarzenia, jakie dzieją się w twoim życiu? Przechowuje wszystkie poprzednie doświadczenia życiowe, wszelkie traumy z dzieciństwa, przekonania, wspomnienia oraz umiejętności. Nawet wszystkie sytuacje, przez które przeszedłeś i wszystkie obrazy, które kiedykolwiek widziałeś. Twoje samopoczucie i zachowanie aż w 90% zależy od procesów zachodzących w twojej podświadomości. To ona steruje wszystkim, co jest w tobie. Możesz ją jednak przeprogramować, stosując autorską metodę BrainRewire®.

Bezpieczne i skuteczne sposoby na pozbycie się stanów lękowych i niepokoju

Badania naukowe wykazały, że 39% osób powyżej 25 roku życia cierpi na nieuzasadnione zaburzenia lękowe. A teraz, kiedy koronawirus (COVID-19) nadal się rozprzestrzenia, większość z nas czuje się bezsilna, zastraszona i wręcz przerażona tym, co może nadejść. Zapewne chciałbyś podjąć jakieś działania, odzyskać kontrolę, ale nie wiesz, co robić. Twoje lęki się nasilają, ciało zaczyna chorować, a ty czujesz niemoc. Sam strach jest bardzo podobny do wirusa. Zaraża i przechodzi z jednej osoby na drugą, rodząc panikę. Wiedz, że winowajcami tych stanów lękowych są twoje – umysł i podświadomość. To one nakręcają spiralę niepokoju i rozbudzają traumy z dzieciństwa. Dlatego czas byś przerwał ten proceder. Sięgnij po tę książkę i odkryj praktyczne terapie oraz skuteczne i bezpieczne techniki programowania podświadomości metodą BrainRewire® (programem autohipnozy). Poznaj sposoby na odzyskanie spokoju ducha i poprawę swojego zdrowia oraz jakości życia.

Jak wejść w podświadomość i usunąć traumy z dzieciństwa, blokady oraz negatywne wzorce myślowe?

Na pewno wiele razy zastanawiałeś się, czy jest możliwe zaprogramowanie swojej podświadomości. Ludzie, którzy są chronicznie przygnębieni i niespokojni, nieraz wątpią, że mogą zmienić swój stan i przyzwyczajają się do negatywnego myślenia. Jednak ostatnie badania pokazują, że wszystko jest w twoich rękach. A ty sam jesteś w stanie zmienić swój wzorzec myślenia, by pozbyć się wszelkich stanów lękowych i odzyskać kontrolę nad tym, jak myślisz i interpretujesz sytuacje. A to działa zdecydowanie lepiej niż antydepresanty.

Co to jest pozytywne programowanie podświadomości metodą BrainRewire®?

Gabriel Palacios jest ekspertem hipnoterapii oraz autorem wielu bestsellerów na temat hipnozy i autohipnozy. Uczy, jak świadomie przeprogramować swoją podświadomość za pomocą bezpiecznych technik autohipnozy. Wyjaśnia, jak wejść w podświadomość i jak z nią pracować, by mogła się zrestartować. Podpowiada, jak skutecznie uwolnić swoje głęboko zakotwiczone stany lękowe, niepokoje i blokady, a także traumy z dzieciństwa oraz negatywne wzorce myślowe. Prezentuje swoją autorską metodę BrainRewire® – program autohipnozy, pozwalający naładować baterie pozytywnymi uczuciami i cieszyć się beztroską wolnością. Dzięki niemu na nowo zaprogramujesz swoje ciało, umysł i duszę. A także dotrzesz do zakamarków umysłu i pozytywnie przeprogramujesz swój sposób myślenia. Poznasz terapie oraz bezpieczne techniki, oparte na autohipnozie i medytacji. Dzięki nim skutecznie uwolnisz się od przeszłości i kreatywnie ukształtujesz swoją teraźniejszość. Nauczysz się kontrolować swój strach i lęk. Usuniesz też blokady, a także negatywne wzorce myślowe, które kryją się w twojej podświadomości.

Skuteczne i bezpieczne techniki wpływania na podświadomość

Autor przedstawia techniki programowania podświadomości metodą BrainRewire® (programem autohipnozy) w taki sposób, byś zapewnił sobie w życiu szczęście, powodzenie i bogactwo. Zarówno te duchowe, jak i materialne. Przekonuje i udowadnia, że to, o czym świadomie myślisz tu i teraz, wpływa bezpośrednio na twoją podświadomość. A to właśnie ona rządzi twoim życiem. Podświadomość z pewnością odpowie na twoje prośby, ponieważ odbiera to wszystko, co jej przekazujesz i o co ją prosisz, pod warunkiem, że sformułujesz swoje deklaracje i oczekiwania w odpowiedni sposób. Pamiętaj, ona się nie zastanawia, jej działanie zależy wyłącznie od twoich myśli i przekonań.

Autohipnoza jako terapia, która uzdrowi twój umysł

Książka zawiera 5 bezpiecznych i skutecznych technik autohipnozy. Dzięki nim nauczysz się pozytywnego programowania podświadomości i jej kontrolowania. Techniki te obejmują m.in.:

 • wprowadzenie do nauki autohipnozy w celu przeprogramowania podświadomości,
 • wyeliminowanie mitów na temat autohipnozy,
 • praktyczne przykłady, czym jest umysł świadomy a umysł podświadomy,
 • wejście w stan autohipnozy,
 • opanowanie autohipnozy, aby przeprogramować podświadomość,
 • wykorzystanie autohipnozy w codziennym życiu.

Stwórz nową rzeczywistość i pozytywnie przeprogramuj swoją podświadomość

 

Patroni:

 • Talizman.pl
 • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ