Ekomedytacje dla szczęśliwego mózgu

Wykorzystaj neuronaukę i neuroplastykę, aby poprawić funkcjonowanie mózgu, zwiększyć kreatywność i cieszyć się lepszym życiem

  • ISBN: 978-83-8171-661-1;
  • Cena katalogowa: 77.70 zł;
  • Ilość stron: 488;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Co zrobić, aby mieć zdrowy i szczęśliwy mózg?

Mózg kieruje się zasadą neuroplastyczności. To oznacza, że to, co robisz, używając swojego mózgu, może tak naprawdę spowodować zmiany w jego strukturze. Nieważne, czy jesteś tego świadom, czy nie, tworzysz ścieżki neuronalne w mózgu w wyniku tego, co myślisz, robisz czy czujesz. W tej książce Autor zagłębia się w najnowsze badania w dziedzinie neuronauki nad tym, jak to, co robimy, zmienia mózg. Podpowie ci też dokładnie, co zrobić, by nastawić mózg na pozytywne tory i sprawić, abyś miał szczęśliwy mózg. Poznasz ćwiczenia, medytacje i terapie, dzięki którym osiągniesz sukces i szczęście.

Ekomedytacje, które przedłużają życie

Autor skupia się na technikach i terapiach, które eliminują chroniczny stres i uwalniają negatywne emocje. Opisuje autorską technikę ekomedytacji, która w krótkim czasie wprowadza umysł w stan relaksu i poczucia szczęścia. Podpowiada, jak poprzez ekomedytacje wywołać specyficzne fale mózgowe, które wiążą się z odprężeniem i wytrzymałością. Dzięki tym metodom szybko, bo już w ciągu kilku minut, możesz osiągnąć głęboki stan medytacji. Przekonasz się, jaki niesamowity wpływ wywiera ten stan na ciało od powstawania komórek macierzystych poprzez aktywację mitochondriów aż po wydłużanie przeciwstarzeniowych telomerów.

Jak wzmocnić neuroplastyczność mózgu?

Ta publikacja pełna jest opowieści o ludziach, którzy odzyskali zdrowie dzięki technikom i terapiom opracowanym przez Autora. Ludzie cierpiący z powodu nerwicy, depresji i innych zaburzeń mentalnych, które ograniczały ich potencjał umysłowy, znów odnoszą sukcesy w życiu. Neuronauka daje im szansę na szczęśliwy mózg. Te proste ćwiczenia wzmacniają osobiste osiągnięcia, inspirują kreatywność, wspomagają zdrowie fizyczne i psychiczne. Sprawdź, co możesz zyskać poprzez praktyki pobudzające fale mózgowe i neuroplastyczność mózgu.

Jak pozbyć się traum i wzmocnić umysł?

Poprzez tę publikację poznasz również mechanizmy, które pomogą ci uwolnić się od traum. Wielu ludzi, takich jak ofiary wypadków drogowych i osoby, które przeżyły traumy w dzieciństwie, mogą znaleźć dzięki terapiom Autora ulgę. Dowiesz się, jak usunąć fale mózgowe związane z traumą w taki sposób, aby już nigdy nie kierowały one twoim życiem. Te naukowo potwierdzone metody z dziedziny neuronauki są niezwykle skuteczne.

Głęboka medytacja, czyli ekomedytacje w 4 minuty – to jest możliwe

Narzędzia przedstawione w tej książce mogą znacząco poprawić twoje zdrowie i zapewnić długie życie. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, by osiągnąć długowieczność, ale redukcja stresu, regularna medytacja i trenowanie mózgu są kluczowe. Są sednem błogości umysłu, czystej świadomości i szczęśliwego mózgu. Tylko w tej książce znajdziesz instrukcję, jak w zaledwie 4 minuty przejść w stan głębokiej medytacji.

Ćwiczenia poprawiające sprawność mózgu

ZAPISZ SIĘ