Medytacja kodu źródłowego – nowatorska technika

Jak szybko pokonać lęk, stres i skutecznie osiągnąć cele, aktywując niewykorzystany potencjał mózgu

  • ISBN: 978-83-8171-168-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
1

Medytacja kodu źródłowego – poznaj brakujące ogniwo rozwoju duchowego

Dzięki tej książce poznasz metody osobistej transformacji, czyli medytacje kodu źródłowego. Wreszcie zmiany w Twoim życiu nabiorą koniecznego rozpędu. Odkryjesz ogniwo, którego brak powstrzymywał Cię nawet przed codziennymi zmianami poprawiającymi życie, takimi jak zrzucanie wagi, zadbanie o zdrowie, naprawianie związków czy rozwijanie kariery. Te proste ćwiczenia medytacyjne sprawią, że zrelaksujesz się i pozbędziesz się stresu, na nowo odkryjesz swoje pasje i dotrzesz do wymarzonego celu. Dzięki tej niezwykłej technice uzdrawiającej wykorzystasz swoją podświadomość i poprawisz relacje, pozbędziesz się lęków i stresu, które ograniczały Twój potencjał. Otrzymasz możliwość przeżywania autentycznej i głębokiej duchowości oraz odzyskasz pozytywną energię i obudzisz wyższy mózg.

Medytacja, która wnosi pozytywne zmiany w Twoim życiu

Autor poświęcił 30 lat na badania ludzkiego potencjału i rozwoju duchowego. Praca jego życia skupia się na tworzeniu nowych technik uzdrawiających, mających za cel uwolnienie subtelnej energii w ciele i przebudzenie mózgu. Jest twórcą techniki uzdrawiającej, która pobudza wyższy mózg i medytacji kodu źródłowego, dzięki którym Twoja transformacja jest możliwa. Są one narzędziami, które możesz wykorzystać jako element rozwoju duchowego, ale również do pokonywania codziennych problemów. Nie wykluczają jednak tego, co obecnie robisz w kierunku własnego rozwoju i odzyskiwania zdrowia. Dostrzeżesz nowy potencjał skryty w tym, co od lat robisz. Na przykład, jeśli zastosujesz metodę medytacji kodu źródłowego i jednocześnie uczestniczysz w zajęciach jogi, odczujesz korzyści z tej praktyki, jakich nawet sobie nie wyobrażałeś. Pogłębisz swoją duchowość i uruchomisz procesy uzdrawiania kwantowego.

W czym może Ci pomóc medytacja kodu źródłowego

Medytacja kodu źródłowego jest techniką służącą przede wszystkim dla rozwoju mózgu. Kiedy dołączysz do niej 9 szczytów transformacji, można te techniki uzdrawiające uznać jako jogę XXI wieku. Jednak nie jest to forma ćwiczeń oparta na asanach (pozycjach). Przywracają one zamysł starożytnej jogi jako sposobu na osiągnięcie pełnego uwolnienia jeszcze w tym życiu oraz łączą uzdrawianie kwantowe jako nieodłączny element odzyskiwania zdrowia na poziomach fizycznym i umysłowym. Poznanie tych technik uzdrawiających do tej pory było możliwe jedynie poprzez uczestnictwo w intensywnym szkoleniu. Jednak ta publikacja sprawi, że poznasz je i bez wysiłku nauczysz się ich samodzielnego praktykowania. Po przeczytaniu tej książki będziesz posiadał narzędzia niezbędne do spowodowania radykalnej przemiany w swoim mózgu, a przez to również zmianie ulegnie całe Twoje życie. Medytacja kodu źródłowego zapewnia także metody, które odpowiednio pobudzają wyższy mózg, aby efekt medytacji był skuteczny. Dodatkowo, 9 szczytów transformacji rozwiną Twoją duchowość, pomniejszą poziom stresu oraz pogłębią relaks.

Obszary zmian, które zauważysz w krótkim czasie po stosowaniu medytacji kodu źródłowego i 9 szczytów transformacji:

– uczucie szczęścia u Ciebie i innych,
– zmniejszenie lęku,
– lepsze relacje,
– głęboki relaks,
– poczucie bycia kompetentnym i sprawnym,
– osiągnięcie własnego celu,
– doświadczanie większego sensu w życiu,
– więcej entuzjazmu,
– panowanie nad życiem,
– zdolność rozwiązywania życiowych problemów,
– mniej strachu,
– wyższy poziom energii,
– mniej nudy,
– postęp w osiąganiu celów,
– bycie szanowanym,
– więcej współczucia.

Jedna medytacja do osiągnięcia wielu celów

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ