Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie

Mowa ciszy
Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie

Kryzys? Choroba? Smutek po stracie? Cokolwiek czyni Cię nieszczęśliwym, już dziś może zostać przez Ciebie pokonane. Nabierz perspektywy, zbierz w sobie siły i podporządkuj świat nie dając mu zdominować siebie. Ta książka nauczy Cię odnajdywać siłę w sobie.

  • ISBN: 978-83-7377-364-6;
  • Ilość stron: 128;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: V;

Ciągle w biegu?

Praca, szkoła, dom, zakupy, kariera. Ciągły bieg. Niekończąca się pogoń za czymś, czego i tak nigdy nie złapiemy. Dzisiejszy człowiek nie jest w stanie żyć w bezruchu. Chwila na relaks jest przez niego postrzegana jako coś marnotrawiącego czas i zbędnego.

Zbuduj własną oazę spokoju

Ale któż z nas nie miał czasami ochoty wylądować na bezludnej wyspie pozbawionej jakiejkolwiek cywilizacji? Bez telefonów komórkowych, bez obowiązków i zobowiązań, bez planów i stresu. Po prostu cisza i ja.Ta książka umożliwi każdemu zbudowanie własnej wyspy. Własnej oazy spokoju. Własnego azylu, do którego nie wedrze się żaden wróg ani nawet żadna niepożądana myśl. A najlepsze w niej będzie to, że wyspa ta będzie zbudowana pośrodku całego ludzkiego zgiełku. Będziesz mógł ją zabrać ze sobą do pracy, domu czy na stresującą wizytę u lekarza.

Zmobilizuj się do działania

Oto zbiór prostych prawd życiowych wyrażonych w postaci sutr. Po przeczytaniu dowolnego fragmentu odłożysz książkę, a przeczytana prawda zacznie sama dojrzewać i żyć w Twych myślach swym własnym życiem. Eckhart Tolle jest idealnym nauczycielem, ponieważ nie podaje nam rozwiązań problemów na tacy, lecz krok po kroku mobilizuje nas do samodzielnego znalezienia wyjścia. A jest ono na wyciągnięcie ręki.

Odgródź się od problemów świata oceanem myśli, którego żaden wróg nie będzie w stanie przepłynąć.

ZAPISZ SIĘ