Bezpłatny kurs online z Louise Hay “Pokochaj siebie”

Data: 06.08.2022
Kategorie: Bez kategorii
Louise Hay Praca z lustrem

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w programie partnerskim, by promować to niezwykłe, bezpłatne 21- dniowe wydarzenie pracy z lustrem.

Życie to podróż, podczas której odkrywamy siebie. Gdy nauczymy się kochać siebie i dbać o siebie, bez względu na to, jacy jesteśmy, nigdy więcej nikogo nie skrzywdzimy.

Louise Hay

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie online „Pokochaj siebie”.

Poznaj techniki Louise Hay, aby stworzyć więcej szczęścia i radości w swoim życiu.

Kim była Louise Hay?

To amerykańska autorka bestsellerów i założycielką Hay House. Pionierka pozytywnego myślenia i samodoskonalenia, a jej nauki są powszechnie uważane za sposób na życie pełnym szczęścia.

Dzięki swoim licznym książkom i wykładom pomogła milionom ludzi żyć pełnią życia. Znana jest z pozytywnych afirmacji i z metody pracy z lustrem, która jest podstawą naszego kursu online.

  • Kurs prowadzony jest w języku polskim z polskimi lektorami lub w języku angielskim z polskimi napisami.
  • Rozpoczyna się 13.06.2022 r. i trwa do 03.07.2022 r.
  • Codziennie rano przez ten czas będziesz otrzymywać e-mail z linkiem do lekcji danego dnia, który będzie ważny przez 24h.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

Czym jest praca z lustrem?

Louise Hay odkryła, że ​​recytowanie pozytywnych afirmacji jest najskuteczniejsze, gdy zwracamy się ku własnemu odbiciu, czyli patrzeniu sobie w oczy. Wprowadziła termin „praca z lustrem” dla tej zmieniającej życie techniki i od tego czasu pomogła milionom ludzi na całym świecie.

Jak ten kurs może Ci pomóc?

Kurs pomoże Ci rozwinąć prawdziwą miłość do siebie i zwiększyć pewność siebie. Twoja wyższa samoocena odbije się wówczas pozytywnie we wszystkich obszarach Twojego życia, takich jak relacje, zdrowie i finanse.

Efekty pracy z lustrem?

Twoja relacja z samym sobą ma kluczowy wpływ na wszystko, co dzieje się w Twoim życiu. Jeśli wciąż czujesz, że utknąłeś w złych związkach, jeśli regularnie jesteś niepewny i masz poczucie, że nie możesz sam określić swojego życia, praca z lustrem daje Ci możliwość ponownego uzyskania pewności siebie i zdeterminowanego życia.

Możesz nauczyć się techniki pracy z lustrem Louise Hay podczas naszego 21-dniowego kursu całkowicie za darmo.

Serdecznie zapraszamy!

Poznaj książki Louise Hay

ZAPISZ SIĘ