CZAKRY – twoja wewnętrzna harmonia energetyczna

Data: 01.20.2023
Kategorie: Bez kategorii
joga dla czarownic

Każdy z nas posiada siedem czakr głównych: czakrę korony, trzeciego oka, gardła, serca, splotu słonecznego, sakralną i podstawy. W dużej mierze to one decydują o stanie naszego zdrowia fizycznego oraz duchowego. Zaburzona energia czakr powoduje liczne choroby, zaburzenia, złe samopoczucie, a nawet słabszą intuicję. Zmagasz się z tymi dolegliwościami i nie masz pomysłu, co z nimi zrobić? Odczuwasz rozterki emocjonalne i widzisz, że twoje relacje uległy pogorszeniu? Te sygnały sugerują, abyś przyjrzał się swoim czakrom.

W zrozumieniu holistycznej terapii czakralnej pomogą ci nasze publikacje. Dzięki nim znajdziesz dokładną charakterystykę każdej z siedmiu czakr. Dowiesz się, w jaki sposób możesz otworzyć, odblokować i oczyścić swoje czakry. Wejdziesz na wyższe wibracje i poznasz skuteczne techniki uzdrawiające, w tym metodę mapowania energetycznego. W książkach znajdziesz również liczne ćwiczenia z wykorzystaniem medytacji, afirmacji czy wizualizacji. Pomogą ci w nawiązywaniu lepszych relacji z innymi ludźmi, zadbaniu o zdrowie psychiczne, emocjonalne i duchowe.

Poznaj nasze książki o czakrach:

Odblokowanie i oczyszczenie czakr za pomocą Reiki. Proste ćwiczenia i praktyki skutecznego uzdrawiania energetycznego Czakry bez tajemnic

ZAPISZ SIĘ