Astrologia horarna i elekcyjna – opr twarda

  • ISBN: 978-83-8673-780-2;
  • Cena katalogowa: 31.10 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Astrologia horarna i elekcyjna

Astrologia jest obszerną i fascynującą nauką znaną ludziom od wieków. Dzięki wykorzystaniu wiedzy z jej zakresu astrolodzy są w stanie odpowiedzieć na najbardziej szczegółowe pytania. Jedna z jej dziedzin: astrologia horarna, jest szczególnie interesująca, ponieważ potrafi dać odpowiedź na konkretne pytanie stawiane przez człowieka. Równie ciekawa jest astrologia elekcyjna, przeciwieństwo horarnej (zwanej również horoskopem pytań lub astrologią godzinową), w jej przypadku odpowiedź na pytanie jest już znana lecz pytający szuka najlepszego czasu na wykonanie danego działania.

„Gdzie jest futerał na moje okulary?”

Pytanie to zostało zadane jednemu z najwybitniejszych zachodnich astrologów horarnych – Antoniemu Luisowi. Jego żona Linda, sceptycznie nastawiona do działalności męża nie wierzyła w jego zapewnienia, że horoskop pytań jest w stanie pomóc w odnalezieniu jej zguby. Luis poważnie potraktował „wyzwanie” i postanowił udowodnić żonie, że przy pomocy astrologii odnajdzie futerał. Horoskop horarny obliczył na czas postawienia pytania to jest: na 10 września 1989 roku, na godzinę 9:24’, miejscowość o współrzędnych geograficznych – 73°0’W i 41°19’N. Przy pomocy horoskopów, arabskiego punktu szczęścia, a także posiłkując się kolorami i kierunkami (stronami świata), astrolog ustalił, że miejsce w którym znajduje się futerał ma związek z kolorem zielonym lub czerwono-brązowym, a także z  lokalnymi wycieczkami, wczesną edukacją, garażem lub autem, dodatkowo leży nisko, nawet na poziomie podłogi, może być blisko wody lub innych płynów. Futerał finalnie znalazł się w schowku jej czerwonego samochodu, wepchnięty głęboko, w ciemnym miejscu nad podłogą przylegając do silnika i płynów. Tego dnia Linda z zażenowaniem przeprosiła męża za swój sceptyczny stosunek do astrologii.

Właściwie postawione pytanie

Ten przykład doskonale obrazuje, czym jest astrologia horarna oraz to, że rządzi się własnymi  regułami i prawami. Interpretacja tego horoskopu pozwala nie tylko znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie, jest również świetnym ćwiczeniem na wyciąganie wniosków, a co za tym idzie logiczne myślenie. Jest zatem idealnym narzędziem dla wszystkich astrologów o detektywistycznych skłonnościach. Kluczem do odniesienia sukcesu jest jednak postawienie jasnego i zwięźle sformułowanego pytania.

Doskonały podręcznik astrologii

Astrologia horarna i elekcyjna to jedyny, niespotykany i wyjątkowy podręcznik astrologiczny. Najobszerniejszy w całej polskiej literaturze tematu. Napisany został przez uznaną i cenioną również poza granicami naszego kraju astrolog, dr Krystynę Konaszewską – Rymarkiewicz. Autorkę takich bestsellerów jak: Astrologia natalna, Astrologia finansowa czy coroczne wydanie Astrocalendarium. Dzięki podręcznikowi dowiesz się jak stosować astrologię horarną w praktyce, poznasz znaczenie znaków zodiaku w tej dziedzinie astrologii, a finalnie uzyskasz odpowiedzi na konkretne pytania typu: kiedy założyć firmę, kiedy wziąć ślub?

Poznaj tajniki starożytnej astrologii

ZAPISZ SIĘ