Coś więcej niż liczby

Poznaj i zrozum samego siebie

  • ISBN: 978-83-7377-348-6;
  • Cena katalogowa: 39.00 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Irena Kloskowska
0
0

Sprawdź, jakim jesteś numerem i czerp z wibracji daty urodzenia pozytywną energię

Czy słyszałeś kiedyś o numerologii? Z pewnością tak i zapewne kojarzy Ci się z liczbami, ale czy wiesz, że numerologia i liczby są obecne w Twoim codziennym życiu i otaczają Cię tak samo jak powietrze? Weźmy na przykład numer domu, mieszkania, telefonu, samochodu – liczby te są dla Ciebie bliskie z konkretnych powodów. Dzięki numeracji liter alfabetu Twoje imię i nazwisko również mają w sobie zakodowane liczby. Można je sumować, by otrzymać w postaci liczbowego symbolu jeden z dziewięciu typów osobowości. Po lekturze tej książki będziesz wiedział, jaką masz liczbę osobowości i co ona oznacza dla Twojego życia. Nauczysz się obliczać wibrację daty urodzenia, żeby zrozumieć wszystkie wydarzenia mające miejsce w Twoim życiu. Wiedza ta dostarczy Ci wskazówek pomocnych do wyznaczenia kierunków pracy nad rozwojem osobistym i rozwojem duchowym. W ten sposób za sprawą astropsychologii dowiesz się, jak korygować błędy przeszkadzające w osiągnięciu prawdziwego szczęścia.

Liczba osobowości kluczem do poznania samego siebie

To, co dzieje się w Twoim życiu, ściśle jest powiązane z momentem Twoich narodzin. Liczba osobowości, którą możesz wyliczyć na podstawie daty urodzenia, ma wpływ na Twoje zachowania i emocje. Poznając jej charakterystykę, zyskasz głębszą świadomość samego siebie. Obliczenie wibracji daty urodzenia daje możliwość przyporządkowania danej osoby do jednego z dziewięciu typów osobowości. Pierwsza część książki została poświęcona poznaniu samego siebie i rozwojowi duchowemu. Korzystając ze zdobyczy astropsychologii, Autorka opisała elementy poszczególnych osobowości. W drugiej części książki można już znaleźć bardziej mroczne aspekty wiedzy o samym sobie, które również odsłania numerologia oraz powiązane z nią liczby-symbole. Wczytując się w opis wibracji liczby osobowości odpowiadającej Twojemu typowi, natkniesz się na tzw. osobowość nabytą, która obnaża fałszywe wyobrażenia o samym sobie. Jednakże równolegle otrzymujesz rady, jakie kroki należy podjąć, aby dotrzeć do swojego prawdziwego „ja”. Dzięki nim przywrócisz sobie pozytywną energię.

Twój los i szczęście są zapisane w liczbach

Nie jest istotne, w jakim środowisku się wychowywałeś, jakie szkoły ukończyłeś i jak potoczyły się Twoje losy. Wibracja daty urodzenia jest niezależna od otoczenia i niezmienna. Poznając ją, zrozumiesz, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne oraz dlaczego reagujesz tak, a nie inaczej na niektóre sytuacje. Poznasz także najlepszą dla siebie ścieżkę rozwoju osobistego, jak i zawodowego. Zyskasz świadomość co do swoich mocnych stron i nauczysz się je wykorzystywać w codziennym życiu. Poznasz także swoje słabości i sposoby na wyeliminowanie ich dzięki pozytywnej energii, którą posiadasz. Liczby niczym archetypiczne symbole zakreślą ramy Twojego życia.

Sprawdź, jakim jesteś numerem, by dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteś

Z pomocą tej książki z łatwością rozpoznasz swoje zdolności i ograniczenia, na czym zyska zarówno Twój rozwój osobisty, jak i rozwój duchowy. Będzie to możliwe dzięki unikatowemu, autorskiemu połączeniu numerologii z elementami astropsychologii. Dzięki niemu będziesz mógł doskonalić się w każdej dziedzinie, obudzisz w sobie pozytywną energię i głębszą świadomość, odkryjesz swoje mocne i słabe strony, dokonasz wewnętrznej przemiany, a także zyskasz podstawy do pracy nad tymi cechami charakteru, które wymagają poprawy. Dowiedz się, jak postrzegają Ciebie inni, i stwórz nowy, w pełni wykreowany przez siebie, wizerunek. Ta książka to drzwi do Twojego szczęścia i prawdziwego „ja”. Odważysz się je otworzyć? Sprawdź, jakim jesteś numerem, a wszystko będzie prostsze!

Liczby Twojego życia

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ