Wielki sennik współczesny

  • ISBN: 978-83-7377-261-8;
  • Cena katalogowa: 99.00 zł;
  • Ilość stron: 480;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 16,5 x 24;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Sennik, czyli znaczenie i interpretacja snów

Już starożytni zadawali sobie pytanie, czym jest sen? Dlaczego śnimy? Jak zapamiętać sny? Czy świadome śnienie jest możliwe? I co najważniejsze, jak prawidłowo interpretować sny? W czasach nowożytnych nad tymi samymi pytaniami głowili się najwięksi myśliciele, tacy jak Zygmunt Freud czy Carl Gustav Jung. Szukali ich źródła w seksualności, podświadomości, a także niespełnionych pragnieniach. Autor – Mirosław Winczewski – połączył całą dotychczasową wiedzę naukową i prastare wierzenia z zakresu śnienia. Na ich podstawie stworzył Wielki sennik współczesny po to, byś już nigdy nie musiał się zastanawiać nad tym, co znaczy sen o butach, ciąży czy wypadających zębach. Z jego pomocą zyskasz wgląd w swoją podświadomość i doskonałe narzędzie służące rozwojowi osobistemu.

Jedyny sennik, jaki musisz mieć – ponad 5 tysięcy symboli sennych!

Ekskluzywny, elegancki i niewiarygodnie piękny edytorsko sennik, gromadzi rekordową liczbę ponad 5 tysięcy symboli sennych wraz z bogatym omówieniem każdego z nich. Symbole senne zostały wzbogacone o listę najbardziej znanych archetypowych obrazów sennych wraz z ich interpretacją. Dowiedz się jakie znaczenie w twoich snach odgrywają uczucia, dni tygodnia, liczby kolory, kamienie szlachetne i minerały, a nawet znaki Zodiaku. Dodatkowo Autor opisuje również czynności, które pomogą ci zapamiętać twoje sny, katalogować marzenia senne oraz rozpocząć z nimi pracę. Znajdziesz tu również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, takie jak: dlaczego śnię kilka razy ten sam sen? Co robić, kiedy niektóre moje sny nie mają zakończenia? Zamieszczona na końcu Tabela Szczęścia posłuży ci do określenia szczęśliwych liczb, które warto uwzględnić przy kupnie losu na loterię i w grach losowych!

Sny, które masz podczas poobiedniej drzemki spełnią się najszybciej!

Wielki sennik współczesny to nie tylko klucz do twojej podświadomości. To również cenne źródło informacji dotyczących spełniania się marzeń sennych. Czy wiedziałeś, że największe powodzenie na spełnienie mają sny, które występują za dnia, np. w ciągu poobiedniej drzemki? Teoria mówi, że spełniają się one w ciągu kilku lub kilkunastu godzin. Marzenia senne od godziny 4 rano do wschodu słońca, spełnią się w najbliższych kilku lub kilkunastu dniach. A sny pomiędzy godziną 24 a 3-4 rano mają szansę na spełnienie dopiero w odległej przyszłości. Najdłużej musimy czekać na realizację marzeń sennych, które występują między godziną 20 a 24 – od kilku do nawet kilkunastu lat. Dlatego nie czekaj dłużej – poznaj znaczenie swoich snów i zyskaj klucz do interpretacji snów. Naucz się świadomego śnienia i zacznij korzystać z rad wysyłanych przez twoją podświadomość. Dzięki temu z łatwością pokierujesz swoim życiem, rozwojem osobistym i szczęściem!

Rozszyfruj swoje sny – znajdź klucz do podświadomości!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ