Sny klucz do podświadomości - Okładka książki

Sny klucz do podświadomości

  • ISBN: 978-83-7377-927-3;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 408;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: IV;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Sny — klucz do podświadomości. Wykorzystaj praktyczny sennik, aby osiągnąć szczęście

Badania dowiodły, że człowiek przesypia aż 1/3 swojego życia, czyli w przybliżeniu około 20 lat! Zaledwie 6 lat z już wspomnianych dwudziestu poświęcamy na śnienie. Marzenia senne są tak ulotne, że 5 minut po przebudzeniu pamiętamy jedynie połowę swojego snu. W ciągu kolejnych 5 minut aż 90 procent ulatuje bezpowrotnie. Dlatego tak ważne jest, aby zapamiętać przynajmniej część z nich. Dzięki odpowiedniej interpretacji i wykorzystaniu tej praktycznej książki twoje sny mogą stać się ciekawym źródłem informacji o tobie i twoich emocjach. Zastanawiamy się, co się kryje w naszej podświadomości. Dowiesz się, a w jaki sposób interpretacja snów może przybliżyć cię do szczęścia i stać się krokiem do rozwoju duchowego i osobistego. Sny – klucz do podświadomości.

Ukryte znaczenie snów. Astropsychologia i praktyczny sennik pomogą ci w spełnianiu marzeń i odkrywaniu emocji

Sny i ich znaczenie interesowało ludzkość od wielu wieków. Doszukiwano się w nich sensu z punktu widzenia religii, biologii, fizyki, psychologii czy wróżbiarstwa. Egipcjanie jako pierwsi stworzyli naukę o interpretacji snów, nazwaną onejromancją. Uważali, że pochodzą one od bogów i są formą kontaktu z nimi. Ich śladem poszło wielu myślicieli takich jak Chińczyk, Meng Szu upatrujący w snach narzędzi w nauczaniu, Zygmunt Freud – niespełnionych pragnień, Alfred Adler, który wskazywał na potrzebę efektywnego rozwiązywania problemów i emocji ujawnionych przez sen. Uczeń Freuda, Carl Jung twierdził, że sny wprowadzają harmonię oraz wyważenie cech męskich i żeńskich.

Znaczenie snów. Wykorzystaj intuicję, szczęście i spełnianie marzeń są na wyciągniecie ręki

Współcześnie na temat snu wiemy dużo więcej. Sny to klucz do podświadomości. W ciągu ostatnich 25 lat wielu badaczy skierowało swoją uwagę na tę część naszego życia. Setki specjalistów starały się odkryć jego tajemnicę i odpowiedzieć na pytanie czy sen jest tylko procesem fizjologicznym czy może czymś więcej? Specjalna aparatura pomiarowa bada częstotliwość naszych fal mózgowych i rejestruje różne fazy snu. Badacze zyskali umiejętności o jakich nie śniło się starożytnym Egipcjanom: umieją wprowadzić śniącego nie tylko w konkretną fazę ale potrafią również wywołać u niego marzenia senne. Jednak interpretacja snów nadal należy do Egipcjan i stworzonej przez nich pierwszej księgi snów lub jej uwspółcześnionej wersji w postaci takiego jak ten sennika, napisanego przez Katarzynę Ostrowską.

Doświadczenie w pracy ze snami

Jak astropsychologia może wpłynąć na nasz rozwój duchowy i osobisty? Autorka, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy ze snami oraz bogatej literaturze prezentuje nam współczesną i zaktualizowaną wersję sennika. Znajdziemy w niej nie tylko interpretację i znaczenie symboli sennych ale również przykładowe sny. Wszystko po to, aby czytelnik mógł zrozumieć powiązania zachodzące między poszczególnymi symbolami. Do tego współczesnego sennika słowem wstępu dołączona została również instrukcja tłumaczenia snów czy panowania, przejmowania kontroli nad nimi. Autorka oprócz obszernej interpretacji przybliża również ich rodzaje, funkcje czy wpływ emocji na nasze marzenia senne.

Poznaj znaczenie snów

Kiedy co wieczór udajesz się na spoczynek, oddając się w objęcia Morfeusza, trafiasz do innego wymiaru. Twoje ciało i umysł chwilowo nie należą do Ciebie, a świadomość wędruje w z pozoru zupełnie nieznane kierunki. Sny przemawiają do Ciebie. Wystarczy, że nauczysz się je odczytywać, a zdobędziesz klucz do swojej podświadomości. Dzięki ich interpretacji dowiesz się co oznaczają sny, zyskasz pomoc w trudnych decyzjach, odnajdziesz spokój ducha i poznasz swoje ukryte pragnienia. Dodatkowo, dzięki poradom autorki nauczysz się nad nimi panować i kreować swoją rzeczywistość senną. Twoja intuicja i sny to swoisty klucz do podświadomości.

Symbolika snów ujawniona!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ