Przewodnik nowoczesnej czarownicy

Tradycyjne i współczesne zaklęcia na miłość, zdrowie, karierę, relacje rodzinne i ochronę domu

  • ISBN: 978-83-8301-154-7;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Katarzyna Masłowska
Irena Kloskowska
15
0

Poznaj zaklęcia dobrej magii, które działają

Biała magia, czarna magia, białe czarownice, szare czarownice, dobra magia, zła magia. W miarę odkrywania własnej magicznej ścieżki będziesz spotykał się z takimi terminami. Skąd możesz wiedzieć, czy rzucając zaklęcie dokonujesz właściwego wyboru? Do tego możesz wykorzystać intuicje. W tej książce znajdziesz zaklęcia, które działają i mają moc. Kieruj się instynktem i kompasem moralnym, aby dowiedzieć się, w czym możesz pomóc sobie lub innym za pomocą czarostwa.

Jak rzucać zaklęcia – techniki, rytuały i ceremonie

Wiele czarownic wierzy, że zaklęcia, które rzucają, mają wpływ na wszechświat i że wszystko się w nim równoważy. Uzasadnione zaklęcie to takie, o które nie musisz się martwić. Jeśli jednak używasz czarów tylko po to, by stworzyć niepotrzebny chaos, wszechświat może odwdzięczyć ci się tym samym, a to zdecydowanie nie przyniesie ci korzyści. Aby uniknąć negatywnych efektów rzucania zaklęć, wykorzystaj ten przewodniki. Pomoże ci on tak koncentrować energię, aby działała tylko pozytywnie. Znajdziesz tu szczegółowo opisane zaklęcia, rytuały, ezoteryczne czary, zaklęcia ochronne, abyś mógł cieszyć się magią na co dzień.

Jak uprawiać czary i rzucać zaklęcia

Chcesz być zieloną wiedźmą, z której wypełnionego suszonymi ziołami i nalewkami domu bije ciepło? A może starasz się połączyć ze światem duchów, aby otrzymać od nich istotne wiadomości? Czy idea magii glamour napełnia cię uwodzicielską mocą? A może po prostu chcesz doskonalić swoje umiejętności intuicyjne? Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że istnieje wiele szkół czarostwa, a uprawianie tej sztuki służy realizacji różnych celów. Czary stanowią swoisty labirynt możliwości i sposób na wypracowanie własnej, unikalnej mieszanki magicznych umiejętności. Magia nie polega na rzucaniu zaklęć według określonych reguł, lecz raczej na praktykowaniu jej w sposób, który jest właściwy dla danej osoby. Ta książka pomoże ci odkryć, jaka jest twoja droga i jak wspaniałe może być czarostwo.

Bądź czarownicą, której zaklęcia zawsze działają

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, które elementy czarów będą dla ciebie atrakcyjne, jest nauczenie się na ich temat wystarczająco dużo, aby móc wybrać te najwłaściwsze. Aby dobrze przygotować się do roli czarownicy, musisz uzyskać wiedzę historyczną oraz tę dotyczącą najważniejszych przekonań i wartości związanych z czarostwem, dowiedzieć się, jak uzyskać dostęp do własnych mocy, a także poznać różne sposoby uprawiania swojego rzemiosła. Wszyscy posiadamy zdolności parapsychiczne, ale wiedźmy, które są świadome energii, zauważają je wcześniej i pielęgnują.

Inne formy czarostwa, magiczne symbole

Istnieje wiele form wróżenia, takich jak odczyty z ogamu, automatyczne pisanie, rzucanie kośćmi, czytanie z jajek (oomancja), czytanie kamieni (litomancja), astrologia, numerologia i czytanie płomieni (piromancja). Dzięki tej książce poznasz podstawy czarów. Ostatecznie chodzi o to, żebyś odnalazł system, który do ciebie przemawia, poprzez wypróbowanie różnych technik ezoterycznych, zaklęć i rytuałów. Wróżyć możesz właściwie ze wszystkiego – wosku świec, olejku w wodzie, sposobu, w jaki światło księżyca układa się na czyjejś twarzy. Próba stworzenia własnego systemu wróżenia może być ciekawym ćwiczeniem. Poznasz zaklęcia ochronne, magiczne symbole i rytuały, które pomogą ci podejmować codzienne decyzje.

Naucz się czarów i dopracuj swoją unikalną mieszankę magii dzięki zaklęciom, które działają

Czary są praktyką, którą możesz dostosować do swoich celów, niezależnie od tego, czy rozbudzasz lekką ciekawość, czy namiętne pragnienie. Poznasz cuda magii i sposób, w jaki chcesz ją praktykować. Otwórz drzwi i zaproś magię do swojego życia. Dzięki tej książce początkujące wiedźmy nauczą się wszystkiego, co muszą wiedzieć, aby zacząć czarować. Zdołasz okiełznać osobistą moc i intuicję, przez wydobywanie naturalnych zdolności parapsychicznych, po manifestowanie swoich pragnień za pomocą ponadczasowych zaklęć. Ta książka poprowadzi cię przez każdy etap magicznego procesu.

Poznaj:

– historię i ewolucję sztuki czarostwa aż do dnia dzisiejszego;

– techniki, rytuały i ceremonie, z których możesz korzystać;

– swoje moce i zdecyduj, jaką chcesz być czarownicą. Zacznij praktykować czary;

– zaklęcia i manifestuj swoje intencje. Będą ci sprzyjały w miłości, zdrowiu, karierze, przyjaźni i rodzinie, pracy duchowej oraz ochronie.

Twoje zaklęcia dobrej magii, które działają

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ