Przestaw rzeczy, a odmienisz swój los

  • ISBN: 978-83-8171-907-0;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: V - dodruk;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czy wiesz, że twoje otoczenie i przestrzeń wpływają na twoje życie?

Miłość, szczęście, zdrowie, pieniądze, udane relacje, sukces zawodowy, ciekawy rozwój osobisty… Bez wątpienia to jest to, na czym każdemu z nas w życiu zależy. Jak to wszystko osiągnąć? Czy wystarczy ciężka praca i inwestowanie w siebie, swój rozwój zawodowy i osobisty? Okazuje się, że możemy szczęściu pomóc niewielkim kosztem. Jak? To proste! Stosując zasady wywodzącego się z filozofii Wschodu feng shui. Bo przestrzeń, w której przebywasz na co dzień, mieszkanie, biuro czy inne miejsce pracy, ma ogromny wpływ na twoje życie. Gdy chcesz przygotować przyprawiający o zawrót głowy deser lodowy, potrzebujesz kilku narzędzi. Miseczki, łyżki, lodów znanej firmy oraz bakalii. Ale kiedy chcesz prowadzić wartościowe życie – a na pewno chcesz, jak każdy z nas – też potrzebujesz kilku narzędzi. Otoczenia życiowego, fajnego pomysłu na życie, dobrych intencji oraz… zrozumienia starochińskich tajemnic feng shui. Czas dowiedzieć się, na czym polega prosta terapia oczyszczania energetycznego oraz projektowanie przestrzeni w duchu feng shui.

Przekonaj się, na czym polega projektowanie przestrzeni zgodnie z zasadami feng shui

Sztuka projektowania przestrzeni zgodnie z zasadami feng shui polega na świadomym uporządkowaniu rzeczy wokół siebie, aby uzyskać pozytywne rezultaty i dobrą energię. O jakie rzeczy chodzi? O wszystko! Od szczoteczki do zębów, układ szafy, przez kwiaty w salonie, po łóżko w sypialni czy biurko w miejscu pracy. Każdy przedmiot, który znajduje się w twoim otoczeniu, wywiera na ciebie wpływ. Przykładowo, kurz, brud czy stojący w niewłaściwym miejscu kosz na śmieci lub kominek nie przyciągną do ciebie pieniędzy – wręcz odwrotnie. Pragniesz sławy, sukcesu i chcesz cieszyć się dobrą reputacją i szacunkiem? Sprawdź, jak ustawione jest biurko w twoim biurze. Jeśli stoi bokiem lub – co gorsza – tyłem do wejścia, to wiedz, że twój sukces może nie nadejść w takiej formie, jak tego oczekujesz. A co z miłością? Zasady feng shui mówią o tym, że najlepsze narzędzia do budowania związków i miłości to na przykład lustra, świeże kwiaty i otaczanie się czerwienią.

Jak feng shui, energia chi i siatka bagua pomogą ci w projektowaniu twojej przestrzeni

Zaintrygowany? Chcesz dowiedzieć się więcej o starochińskim feng shui? To wspaniale! Sięgnij po tę książkę, której autorką jest uznana ekspertka w wywodzącej się z filozofii Wschodu starożytnej sztuce projektowania przestrzeni. Dzięki lekturze tej książki – pełnej humoru i napisanej lekkim językiem – oczyszczanie energetyczne i feng shui staną się dla ciebie nie tylko okazją do poprawy życia, ale również świetną zabawą. W tej książce znajdziesz niezwykle proste narzędzia i porady, które pomogą ci wnieść harmonię do twojej przestrzeni bez kosztownych zabiegów i terapii. Dowiesz się, czym jest energia chi i siatka bagua, która odpowiada za osiem najważniejszych stref twojego życia. To między innymi bogactwo, rodzina, zdrowie czy kariera. Poznasz i nauczysz się wykorzystywać kolory, symbole i przedmioty, które wzmocnią twoją energię, zwiększą dobrobyt, wpłyną na poprawę relacji w rodzinie, przyciągną miłość, szczęście i zdrowie. A nawet pomogą w osiągnięciu sukcesu zawodowego i tego w rozwoju osobistym.

Stwórz idealną przestrzeń – zyskaj lepsze życie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ