Homeopatyczne symbole uzdrawiające

Najnowsze odkrycie medycyny energetycznej i informacyjnej

  • ISBN: 978-83-8171-237-8;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Nowa homeopatia – rewolucyjna gałąź medycyny alternatywnej

Z roku na rok klasyczna homeopatia zyskuje na popularności. Pacjenci, często rozczarowani efektami jakie daje standardowa terapia, odwołują się do medycyny alternatywnej i jej bezpiecznych metod leczenia bólu i chorób. Takie właśnie daje nam homeopatia wraz ze swoim przeszło 200-letnim doświadczeniem w przywracaniu zdrowia. Jednak wraz z upływem lat i rozwojem nauki, również ona zrobiła krok naprzód. Tym krokiem jest powstanie nowej homeopatii, która stanowi gałąź medycyny energetycznej i informacyjnej. Pokazuje, w jaki sposób uzdrawiające symbole, kolory, dźwięki lub słowa w połączeniu z klasyczną homeopatią przenikają do ludzkiego organizmu i tam wykazują działanie harmonizujące.

Ekspertki symboli energetycznych i uzdrawiania symbolami

Roswitha Stark, naturopatka i ekspert w dziedzinie medycyny symbolicznej oraz Christina Baumann, trener rozwoju osobowości oraz holistyczno-energetycznych metod leczenia, połączyły swoje siły i stworzyły przełomową publikację w dziejach nowej homeopatii. W swojej książce wyjaśniają czym są symbole homeopatyczne, jak należy je stosować oraz z jakimi częstotliwościami łączyć, by odzyskać zdrowie. Wyjaśniają czym jest potencjonowanie i jaką potencję należy przypisać do danego symbolu energetycznego, aby środek wykazywał pożądane działanie. Przybliżają również pojęcie medycyny wibracyjnej oraz metod przez nią stosowanych.

101 symboli homeopatycznych do zastosowania na każdą dolegliwość

Obszerną część publikacji zajmuje leksykon preparatów homeopatycznych, wśród których znajdziesz symbole dla 70 dobrze znanych środków i ziół, takich jak:
– Okoubaka,
– Aurum metallicym,
– Calcium carbonicum,
– Carcinosinum,
– Conium maculatum,
– Aristolochia clematitis,
– Sambucus nigra,
– Hekla lava,
– Ferrum metallicum.

Każdy środek został dokładnie opisany, począwszy od jego esencji, czyli ogólnej charakterystyki, przez substancję czynną, osobowość, aż po terapię i zakres zastosowania. Dzięki temu ten tytuł to nie tylko książka o symbolach energetycznych, ale również doskonały podręcznik homeopatii klasycznej. Znajdziesz w nim zioła i środki na wiele popularnych chorób i dolegliwości!

31 nowych substancji homeopatycznych, o których na pewno nie słyszałeś!

Oprócz klasycznych substancji homeopatycznych i uzdrawiających symboli, które można im przypisać, Autorki przedstawiły także 31 substancji homeopatycznych, które dotychczas nie były za nie uznawane! Podobnie jak klasyczne preparaty mogą podlegać potencjonowaniu. Pełnią one wiele fizycznych i energetycznych funkcji w przypadku wszystkich żywych organizmów na Ziemi. Należą do nich np. grzyby, bakterie, wirusy, światło słoneczne, enzymy, jony ujemne, a nawet… algi.

Symbole, które wzmacniają uzdrawianie

Autorki zachęcają do eksperymentowania, tak jak przed laty robił to sam Hahnemann. Dzięki informacjom, które zawarły w tym podręczniku, będziesz mógł bezpiecznie sprawdzić w jaki sposób działają same symbole uzdrawiające lub połączenie symbolu energetycznego z granulkami homeopatycznymi. Pomocny będzie również plakat znajdujący się na końcu książki. Przy jego użyciu, będziesz w stanie wyszukać odpowiedni symbol, który pasuje do danej sytuacji czy dolegliwości. Ważne jednak, abyś wiedział do czego będzie Ci on potrzebny oraz w jaki sposób pragniesz go wykorzystać np. w kwestii fizycznej, emocjonalnej bądź też przy problemie, który Cię trapi.

Wkrocz w nowy wymiar homeopatii!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ