Anielska odpowiedź – 44 karty + książka

Tytuł oryginału: Angel Answers Oracle Cards
  • ISBN: 978-83-8171-269-9;
  • Cena katalogowa: 89.80 zł;
  • Ilość stron: 112;
  • Oprawa: pudełko;
  • Format: 10 x 13,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: IV;
Mariusz Warda
Monika Muszyńska
0
0

Anielskie karty – zadaj pytanie, poznaj odpowiedź!

Życie współczesnego człowieka nie jest tak łatwe jakby mogło się wydawać. Na każdym kroku musisz podejmować decyzje, które mogą wpłynąć na całą Twoją przyszłość. Trudno się więc dziwić, że dopadają Cię wątpliwości, a większości dokonywanych wyborów towarzyszy strach i niepewność. Dotyczy to zarówno kwestii kluczowych dla Twojej przyszłości, jak i tych pozornie błahych. Na szczęście Anioły, poprzez te wyjątkowe anielskie karty wspomogą Twój proces decyzyjny.

Poznaj najpewniejszą drogę w swoim życiu

Autorzy bestsellerowego Anielskiego Tarota ponownie połączyli swoje siły, by stworzyć dla Ciebie te wyjątkowe karty duchowe. Ta jedyna w swoim rodzaju talia pozwala zasięgnąć porady aniołów dosłownie w każdej, mogącej budzić wątpliwości, sytuacji. Zawarte w nich informacje, rozszerzone w dołączonym do nich podręczniku, są niezwykle precyzyjne. Tak dokładne, że nie pozostawiają złudzeń odnośnie najlepszej dla Ciebie dalszej drogi postępowania.

Tak czy nie? Karty duchowe znają odpowiedź!

Pytania możesz zadawać w dowolnej formie. Takie, na które odpowiedź brzmi tak lub nie, bądź bardziej precyzyjne, np. wskazujące miejsce lub czas jakiegoś ważnego zdarzenia. Z łatwością dowiesz się, kiedy powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, jaka jest przyszłość Twojego związku, czy jaki będzie stan Twojego zdrowia w najbliższym czasie.

Anielskie karty – podejmij najwłaściwsze decyzje

Dzięki tej przepięknej talii z łatwością odczytasz konkretne i przepełnione miłością przesłania od aniołów stróżów. Estetyczne karty z niezwykle ujmującymi rysunkami wpłyną niezwykle uspokajająco i pokrzepiająco na ich użytkownika. Ich rozkładanie uczyni Twoje życie łatwiejszym i sprawi, że będziesz w stu procentach pewien, że każda podejmowana przez Ciebie decyzja jest właściwa.

Poznaj anielską odpowiedź na każde Twoje pytanie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ