Prawo Przyciągania i praktyka uważności

45 prostych ćwiczeń i relaksujących medytacji dla osiągnięcia zdrowia, bogactwa i miłości

  • ISBN: 978-83-8171-474-7;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 192;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Irena Kloskowska
0
0

Prawo Przyciągania i praktyka uważności – klucze do Twojego szczęścia i zdrowia

Jak odmienić swoje życie i sprawić, żeby było zgodne z naszymi marzeniami? To pytanie zadaje sobie wielu z nas. Wyzwanie wydaje się być trudne, dla niektórych wręcz niemożliwe. Ale czy faktycznie tak jest? Wbrew pozorom droga do satysfakcjonującego życia stoi otworem przed wszystkimi. Wystarczy zastosować dwa niezwykłe narzędzia wspierające rozwój duchowy. To Prawo Przyciągania i praktyka uważności. Lektura tej książki sprawi, że dowiesz się, jak działa Prawo Przyciągania i jak praktykować uważność. Dzięki niej poznasz 45 prostych ćwiczeń i relaksujących medytacji, które ułatwią Ci skoncentrowanie swojej pozytywnej energii i wykorzystanie jej do realizacji najważniejszych celów. Nie tylko uruchomią one pozytywne myślenie, ale także wpłyną korzystnie na Twój rozwój duchowy oraz zdrowie. Relaksujące medytacje i pozytywna energia to klucze, które otworzą Twój umysł i pobudzą podświadomość. W efekcie samodzielnie, sięgając wyłącznie po Prawo Przyciągania i praktykę uważności, zapewnisz sobie zdrowie, dobrobyt i miłość.

Umysł i podświadomość – tam kryje się Twoja pozytywna energia

Autorka, łącząc Prawo Przyciągania i praktykę uważności, pokazuje, jak zmienić swoją codzienność, by zagościły w niej zdrowie, dobrobyt i miłość. Jej zdaniem dopiero dzięki wspólnemu działaniu Prawa Przyciągania i praktyki uważności, możesz liczyć na osiągnięcie pozytywnych efektów. Dlaczego? Otóż Prawo Przyciągania opiera się na założeniu, że pozytywne myślenie kształtuje pozytywną rzeczywistość. Niestety, jego skuteczność ograniczają nasze schematy myślowe i przyzwyczajenia. Dlatego niezbędna jest tu również praktyka uważności. Przynosi ona pogłębioną wiedzę na temat naszego życia, pozbawioną ocen i deformujących rzeczywistość nawyków. Wystarczy tylko nauczyć się, jak praktykować uważność. W efekcie Prawo Przyciągania i praktyka uważności wpłyną na Twój umysł i podświadomość, a uwolniona pozytywna energia wykreuje nową rzeczywistość.

Medytacja jako narzędzie rozwoju duchowego i spełnionego życia

W tej książce znajdziesz szczegółowe rady, jak praktykować uważność, by zidentyfikować swoje pragnienia i życiowe cele. Jednocześnie dowiesz się, jak pozytywne myślenie może Cię do nich przybliżyć. Wyrażając każdego dnia wdzięczność i wysyłając pozytywne wibracje, będziesz przyciągał do siebie to wszystko, co jest dla ciebie korzystne. Pomoże Ci w tym medytacja, która umożliwia osiągnięcie stanu spokojnego umysłu i mentalnej równowagi. Pozwoli Ci ona uwolnić się od ograniczających przekonań i hamujących Cię nawyków. W ten sposób otworzysz się na nowe możliwości, a rozwój duchowy stanie się także Twoim udziałem.

Jak medytacja może odmienić Twoje życie

Pewnie zastanawiasz się, jak medytować, aby Prawo Przyciągania i praktyka uważności dały optymalne efekty. Autorka prezentuje trzy podstawowe typy relaksujących medytacji. Pomogą Ci one zidentyfikować kwestie, które są dla Ciebie najważniejsze. Kiedy już je określisz, łatwiej Ci będzie świadomie stosować przedstawione techniki. Każda medytacja znajdująca się w tej książce ma swój tytuł, szacowany czas przeprowadzenia ćwiczenia oraz oznaczenie sugerujące, jakiego rodzaju praktyki możesz się spodziewać. Opisane są tu również korzyści, które przyniesie Ci każda z relaksujących medytacji, i rady, jak ją dopełnić. To wszystko sprawi, że Twoje umysł i podświadomość odkryją nowe możliwości, a pozytywna energia pomoże Ci zrealizować wszystkie życiowe cele.

Uruchom swoją pozytywną energię!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ