Dowód wieczności

Cała prawda o Drugiej Stronie

  • ISBN: 978-83-7377-745-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 316;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Czy piekło istnieje?

Co się dzieje z naszymi bliskimi zmarłymi? Jak wygląda Niebo? Czy istnieje Niebo dla zwierząt? Nie jesteś jedyną osobą, którą te pytania zaczynają dręczyć w sytuacji utraty kogoś bliskiego. Zaprzątają one głowy ludzi od tysiącleci, a wynikają ze strachu przed śmiercią i przed brakiem wiedzy na temat życia po życiu. Dzięki tej niezwykłej książce w końcu uzyskasz odpowiedzi na te ponadczasowe pytania. Co więcej, poznasz logiczne dowody na istnienia Boga jako siły wyższej. A także pogłębisz swoją wiedzę o duszy i życiu po śmierci. Dodatkowo, umocnisz się w swoich przekonaniach, że jest ona nieśmiertelna, a duchy potrzebują kontaktów z żyjącymi.

Przełomowa książka cenionego medium!

Dzięki Markowi Anthony’emu, znanemu na całym świecie medium w czwartym pokoleniu, poznasz tajniki nawiązywania kontaktów z duchami. Ten doświadczony prawnik poszerzył swoje zdolności mediumiczne w prestiżowym Arthur Findlay College for the Advancement of Psychic Science. A w tej książce dzieli się z Tobą wiedzą, która przyniesie ulgę udręczonemu umysłowi i duchowi.

Naukowe dowody – zmarli kontaktują się ze światem żywych!

Książka przedstawia nową perspektywę dotyczącą kontaktów ze zmarłymi. Łącząc w sobie innowacyjne koncepcje naukowe, teologiczne i filozoficzne, potwierdza istnienie duchowej świadomości sytuacyjnej. Pozwala ona połączyć się lub odczytać sygnały i wiadomości przesyłane przez dusze z zaświatów. Jako cecha recesywna nie objawia się u każdego, ale gdy obecna, czyni człowieka otwartym na głosy dusz, które doświadczyły życia po życiu. Osobiste historie oraz przykłady z praktyki Parapsychicznego Prawnika® podnoszą na duchu. Dodatkowo usuwają strach i przesądy związane z kontaktowaniem się z duchami.

Jak wygląda Niebo?

Doświadczenia osób bliskich śmierci potwierdzają istnienie Drugiej Strony. Według ich relacji, kiedy dusza opuszcza ciało, przenosi się w stronę światła, odczuwa spokój i miłość oraz opiekuńczą obecność bliskich zmarłych. Ta Światłość jest zbiorową świadomością, połączoną ze wszystkimi duszami na poziomie energetycznym. Co być może Cię zaskoczy, Niebo ma wiele poziomów, które odpowiadają stopniowi dojrzałości duszy. Książka jasno wyjaśnia, i do tego udowadnia, jak wyglądają czyściec i piekło, i jak odbywa się odpokutowanie duszy za złe uczynki. Dzięki niej zrozumiesz, jaka jest rola reinkarnacji we wznoszeniu się duszy ku Światłości. Co więcej, uzyskasz odpowiedź na tak bolesne zagadnienia, jak zabójstwa, samobójstwa czy poczucie winy u tych, którzy ocaleli.

Przełomowa książka o życiu po życiu

Dzięki tej publikacji :

– uzyskasz odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące życia i śmierci,
– poznasz dowody na istnienie Nieba i Boga jako siły wyższej,
– umocnisz wiarę w nieśmiertelność duszy i w kontakt z Drugą Stroną,
– dostąpisz pocieszenia dzięki prawdziwym historiom, w których doświadczone Medium, Mark Anthony Parapsychiczny Prawnik®, pomagał ludziom  komunikować się z duchami bliskich zmarłych, ludzi i zwierząt,
– zdobędziesz odpowiedzi na bolesne pytania dotyczące tragicznych wydarzeń, takich jak zabójstwa, samobójstwa czy poczucie winy tych, którzy przeżyli,
– znajdziesz potwierdzenie czy piekło istnieje,
– poznasz nową perspektywę na życie po życiu, zagadnienia karmy i reinkarnacji.

Poznaj naukowe dowody na istnienie Nieba!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ