Łącząc dwa światy

Nauka komunikacji z bliskimi, którzy odeszli

  • ISBN: 978-83-7377-933-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Patrycja Buraczewska
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Kontakt ze zmarłymi jest możliwy! Zobacz jak!

Wierzysz w duchy, niebo i piekło? Szukasz odpowiedzi, na pytanie co dzieje się z Twoimi bliskimi po ich śmierci? Interesujesz się parapsychologią i rozwojem duchowym? A może miałeś własne doświadczenie parapsychiczne i zastanawiasz się w jaki sposób rozwinąć ten dar? Niezależnie od tego czy jesteś praktykującym medium czy kimś pogrążonym w żałobie po stracie bliskiej osoby, ta książka dostarczy Ci wszystkich odpowiedzi na temat nieba, życia po śmierci i kontaktu ze zmarłymi.

Medium zdradza sekrety kontaktu ze zmarłymi

Udzieli Ci ich John Holland światowej sławy medium, nauczyciel duchowy i autor bestsellerów. Opierając się na dziesięcioleciach doświadczeń, opisuje inspirujące historie, które pomogą Ci zrozumieć życie po życiu i bezpiecznie rozwinąć zdolności parapsychiczne. Sprawdzone porady pozwolą Ci odkryć, że mediumizm to nie tylko kontakt ze zmarłymi, ponieważ wykorzystując swoje zdolności parapsychiczne możesz pomóc i uzdrawiać również żywych!

Kontakt ze zmarłymi jest możliwy – dowiedz się jak nawiązać połączenie

Książka podzielona została na dwie części. Pierwsza z nich skierowana jest do osób, które pragną nawiązać kontakt z bliskimi po śmierci. Autor wyjaśnia w niej czym jest życie po życiu, jak wygląda bezpośrednia komunikacja pomiędzy duszami, a także w jaki sposób przechodzą one ze świata duchowego na plan fizyczny. Dowiesz się również w jaki sposób samodzielnie komunikować się z Drugą Stroną np. w marzeniach sennych, medytacji czy z wykorzystaniem osobistych rzeczy zmarłego. Autor opisuje także kim jest medium, w jaki sposób odbiera informacje z zaświatów i kiedy powinieneś skorzystać z jego pomocy. Podpowiada jak odnaleźć właściwe medium oraz czego możesz się spodziewać po seansie spirytystycznym. Opisuje również różne rodzaje mediumizmu np. mediumizm mentalny, fizyczny, inspiracyjny, uzdrawiający, a nawet sztuka parapsychologiczna.

Rozwiń swoje zdolności parapsychiczne – praktyczne ćwiczenia na oczyszczanie aury i nie tylko

Druga część książki skupia się wokół rozwinięcia Twoich zdolności mediumicznych i parapsychicznych. Autor pomoże Ci je rozpoznać, a także podpowie, jak odczytywać spirytystyczne wiadomości odbierane przez Twoje ciało. Dowiesz się czym jest jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie (jasnoczucie) oraz odkryjesz praktyczne ćwiczenia pomagające rozwinąć te zmysły. Poznasz zależność między aurą a czakrami, nauczysz się wyczuwać, odczytywać i dostrajać się do wibracji aury. Praktyczne porady pomogą Ci wzmacniać i oczyszczać aurę oraz rozpocząć pracę ze swoimi czakrami. Wszystko to sprawi, że doświadczysz prawdziwego rozwoju duchowego. Będziesz również w stanie nawiązać bezpośredni kontakt ze zmarłymi, którzy są po Drugiej Stronie!

Rozbudź swoją parapsychiczną świadomość!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ