Pomiędzy światami

Lekcje z Drugiej Strony

  • ISBN: 978-83-8171-229-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
1

Jasnowidz i medium celebrytów – „Tyler Henry – medium z Hollywood”

Śmierć nie musi oznaczać pożegnania. To jedno z głównych przesłań jakie głosi Tyler Henry, obecnie jeden z najpopularniejszych jasnowidzów i mediów na świecie. Swój dar komunikacji z duchami odkrył, gdy miał zaledwie dziesięć lat i doświadczył nagłego przeczucia śmierci ukochanej babci. Dziś, jako autorytet z dziedziny parapsychologii i życia po życiu, prowadzi kultowy program „Tyler Henry – medium z Hollywood”. Gości w nim i dokonuje odczytów u takich celebrytów jak: Joanna Krupa, Khloe Kardashian, Carmen Electra, Cesar Milan, Megan Fox, La Toya Jackson.

Tyler Henry zdradza sekrety rozwoju duchowego i życia po życiu

Mówię do martwych ludzi. Co więcej – oni mi odpowiadają – głównie poprzez wysyłanie mentalnych impresji i odczuć z Drugiej Strony. Wszystkie moje działania sprowadzają się do otrzymania potwierdzenia od klienta, że informacje które przekazuje mi duch, są prawdziwe i mogą być znane tylko jemu. Po uzyskaniu tego potwierdzenia zyskuje wiedzę, że dusza bliskiej mu osoby ma się dobrze, odnalazła spokój i jest w stanie przekazać wszystko to, co zostało niewypowiedziane przed przejściem na Drugą Stronę.

Czy duchy istnieją naprawdę? Popularne medium wyznaje prawdę!

W tej wyjątkowej książce Tyler Henry po raz pierwszy w historii ukazuje prawdziwe kulisy swojej pracy. Opisuje, jak wyglądało odkrywanie przez niego daru komunikacji z duchami, rozwijanie intuicji i umiejętności parapsychologicznych. Odpowiada na pytanie czy duchy istnieją naprawdę i czy lubi kontaktować się z tymi, którzy przeszli na Drugą Stronę. Objaśnia olbrzymią rolę symboliki występującej w „czytaniach”, a także uświadamia nam jakie lekcje możemy otrzymać od dusz naszych zmarłych bliskich. Z rozbrajającą uczciwością opisuje dlaczego dar zmienił jego postrzeganie życia pozagrobowego. A także w jaki sposób odczyty mogą wpływać na nasz rozwój duchowy i relacje z najbliższymi w doczesnym życiu.

To nie kolejna książka o duchach – to świadectwo praktyka!

Dzięki tej wyjątkowej książce uzyskasz odpowiedzi na pytania czy:
– duchy istnieją naprawdę,
– bycie medium jest dziedziczne,
– osoby po Drugiej Stronie są w stanie blokować komunikację z innymi duchami,
– karty Tarota są właściwe do dostarczenia duchowej wiedzy,
– opętanie istnieje,
– zwierzęta się reinkarnują,
– wszyscy mamy przewodników duchowych,
– dzieci mają silniejszą intuicję od dorosłych.

Dowiesz się również jakie informacje i tematy przewijają się najczęściej w wiadomościach z Drugiej Strony. W jaki sposób rozpoznać czy medium jest autentyczne oraz jak nawiązywać kontakt z naszymi przewodnikami duchowymi.

Nadzieja dla ludzi czujących ból po stracie bliskiej osoby

Autor dzieli się z Tobą wszystkim, czego nauczył się w trakcie swoich kontaktów z duchami i Drugą Stroną. Z jego pomocą otrzymasz bezpośredni wgląd do świata po Drugiej Stronie. Poznasz jego dynamikę oraz część wyjątkowych reguł, którymi się rządzi. Dowiesz się, co się dzieje w momencie pojawienia się ducha. Odkryjesz, że konsekwentne ćwiczenia pomogą Ci rozwinąć Twoją intuicję. Tyler Henry postara się również przybliżyć Ci zrozumienie tego, jak to jest odbierać wizualne, zmysłowe i mentalne odczucia od ludzi, którzy odeszli. To wspaniała książka nie tylko dla osób czujących ból po stracie bliskiej osoby, ale również dla pragnących rozwinąć swoje zdolności parapsychiczne.

Śmierć nie oznacza pożegnania!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ