A jeśli już jesteś w Niebie?

Przesłania z Drugiej Strony pozwalające doświadczyć Nieba na Ziemi

  • ISBN: 978-83-8171-738-0;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 244;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czy możesz doświadczyć życia po życiu i zasmakować Nieba już teraz?

Wielokrotnie słyszałeś, że Niebo jest w tobie, że możesz już teraz odczuć spełnienie, miłość i szczęście. Jednak dla ciebie te słowa, to tylko slogan, nic nieznaczące słowa. Patrząc na swoje życie raczej myślisz, że jesteś w piekle, a spokoju doświadczysz dopiero po śmierci. Autorka tej książki myślała tak samo. Jej życie wypełniał strach, smutek, prześladowania i choroba. Czegokolwiek doświadczała w życiu, uważała za zasłużoną karę. Dopiero doświadczenie bliskie śmierci – NDE – spowodowane chorobą i przekaz z zaświatów wskazały jej, jak stworzyć własne Niebo na ziemi. Teraz dzieli się tobą technikami uzdrawiania duchowego, z którymi zadbasz o własną duchowość i zasmakujesz Nieba już teraz. W książce zawarła zestaw precyzyjnych wskazówek, dzięki którym wyzwolisz pokłady pozytywnego myślenia, zrozumiesz skąd bierze się choroba i jak możesz ją wyeliminować oraz zbudujesz szczęśliwe życie „jak w Niebie” tu i teraz.

Poznaj instrukcję, jak stworzyć własne Niebo

Anita Moorjani, Autorka bestsellerowej książki „Umrzeć by stać się sobą”, wskazuje jak stworzyć Niebo na ziemi. Po doświadczeniu NDE, czyli dosłownie życiu po śmierci i cudownym ozdrowieniu, żyła zgodnie ze wskazówkami uzyskanymi w innym wymiarze. Trudno było jej się jednak odnaleźć wśród ludzi myślących innymi kategoriami, pędzącymi bezcelowo za ulotnymi materialnymi zdobyczami. Powrót do starych nawyków, próby dopasowania się i spełniania oczekiwań innych spowodowały nawrót smutku, lęku, rozpaczy, samotności i beznadziei. Z pewnością znasz te odczucia aż za dobrze. Dlatego słowa Anity będą jak terapia i balsam dla twojej duszy. Wskażą ci ścieżkę rozwoju duchowego zgodną z pragnieniami twojej duchowości, bezwarunkowej miłości i radości – będą instrukcją jak zbudować własne Niebo, nowe życie po życiu.

Bezwarunkowa miłość jedyną właściwą drogą rozwoju duchowego?

„Kochać się bezwarunkową miłością” to przesłanie z zaświatów, które otrzymała Anita Moorjani. Stanie się ono fundament twojego Nieba, ponieważ „kiedy darzysz się miłością i znasz swoją prawdziwą wartość, niema niczego, co byłoby niemożliwe do zrobienia lub uzdrowienia”. Jak możesz być szczęśliwy, obdarzać innych miłością skoro nie kochasz samego siebie? Książka zawiera techniki uzdrawiania duchowego, dzięki którym wyzwolisz się z kręgu negatywnych myśli i energii, które sprawiają, że twoje życie staje się trudne i nie do zniesienia. Nauczy cię jak wyzwolić miłość własną, przestać zadowalać i spełniać oczekiwania innych wbrew sobie, jak podążyć za własnym sercem i marzeniami. Ścieżka rozwoju duchowego może być wyboista i trudna, ale ma swój początek w bezwarunkowej miłość do samego siebie.

Jak doświadczyć Nieba na Ziemi?

Z technikami i terapiami uzdrawiania duchowego, które znajdziesz w tej książce, staniesz się architektem własnego Nieba. Wyzwolisz się od negatywnych i ograniczających cię myśli, uwalniając pokłady pozytywnej energii i pozytywnego myślenia. Obalając mity, że „Dostajesz to, na co zasłużyłeś”, albo „Musimy zawsze mieć pozytywne nastawienie”, czy też „Kobiety stanowią słabszą płeć” wręcza ci narzędzia, dzięki którym zbudujesz własne Niebo na ziemi. Ponieważ bezwarunkowa miłość własna nie czyni cię egoistą, lecz człowiekiem świadomym swojej wartości, który zna swoje miejsce we wszechświecie. Człowiekiem, który ceni swoje doświadczenia i wybiera tylko to, co wzbogaca jego duchowość i życie. Nie potrzebujesz NDE, czyli doświadczenia blisko śmierci, by usłyszeć ten przekaz. To właśnie ta książka pozwoli ci odkryć prawdziwe znaczenie słów: „niebo jest w tobie” i życie po życiu.

Stwórz swoje własne Niebo tu i teraz!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ