Dowód wieczności. Cała prawda o Drugiej Stronie
  • ISBN: 978-83-7377-745-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 316;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Kluczowe pytania o Niebo, piekło i nie tylko…

Co się dzieje z naszymi bliskimi zmarłymi? Czy istnieje piekło? Co się czuje w momencie przejścia? Jak naprawdę wygląda Niebo? Czy ukochane zwierzęta będą na nas czekały po Drugiej Stronie? Jak działa sprawiedliwość Boga? Czy każdy może być medium? Te i wiele innych pytań zaprzątają głowy ludzi o tysiącleci i leżą u podstaw wszystkich znanych religii. Problemem zawsze było to, że niemożliwe było uzyskanie relacji z zaświatów z pierwszej eki. Teraz nie stanowi to już jednak problemu!

Pierwsza książka cenionego medium!

Mark Anthony jest znanym na całym świecie medium w czwartym pokoleniu. Specjalizuje się w nawiązywaniu kontaktów z duchami. Ukończył studia prawnicze na Oxfordzie oraz jej certyfikowanym mediatorem. Posiada licencję na praktykowanie prawa w stanach Waszyngton i Floryda oraz działania przy Amerykańskim Sądzie Najwyższym. Swoje zdolności mediumiczne poszerzał w prestiżowym Arthur Findlay College for the Advancement of Psychic Science.

Już miliony osób poznały jego talent

Mark pojawia się w ogólnoświatowych programach radiowych i telewizyjnych w charakterze medium pomagającego w tworzeniu profili w sprawach o morderstwo oraz jako ekspert od zjawisk paranormalnych. Regularnie gości w programach stacji ABC, CBS, NBC, FOX Television, Coast to Coast AM, Darkness Radio, Fox News Talk, CBS Radio, ABC Radio, i Sirius XM Radio. Mark Anthony jest częstym prelegentem na rozmaitych konwencjach, w grupach wsparcia, hospicjach, podczas konferencji, pokazów oraz wydarzeń związanych z organizacjami takimi jak Edgar Cayce Association for Research and Enlightenment czy uniwersytetami, wliczając w to Harvard, Brown i Yale.

Obalamy mity dotyczące kontaktów z duchami

Teraz każdy odnajdzie oświecenie i pocieszenie po stracie. Kryje się ono w prawdziwych historiach z praktyki Parapsychicznego Prawnika® dotyczących tego, jak pomagał on ludziom komunikować się z duchami ich bliskich zmarłych. Dowód wieczności jest podnoszącą na duchu podróżą, która usuwa strach i przesądy związane z kontaktowaniem się z duchami. Jednocześnie zapewnia odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące życia po śmierci i bezcenne spostrzeżenia dotyczące bolesnych tematów, takich jak przestępstwa, zabójstwa, samobójstwa i poczucie winy u tych, którzy ocaleli.

Łącząc nauka, cuda i wiarę

Poprzez znalezienie kompromisu pomiędzy postrzeganiem duchowym i naukowym, ta przełomowa książka przenosi komunikację z duchami do nowej ery, potwierdzając jednocześnie istnienie Boga i Nieba. Udowadnia również, że dusza jest wiecznie żywym duchem oraz że dane nam będzie znowu spotkać się ze wszystkimi kochanymi przez nas osobami, które w tym życiu utraciliśmy.

Przełom wśród książek o życiu po życiu

Dowód wieczności wprowadza nowe uwarunkowania i innowacyjne koncepcje wyjaśniające komunikację z duchami w oparciu o naukę, fizykę, fizjologię, teologię i autentyczne relacje. Wychodząc od tematu karmy i reinkarnacji, zmierzając ku wewnętrznemu światłu, książka ta zapewnia zupełnie nową perspektywę życia po śmierci.

Niezbity dowód na życie wieczne!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ