Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu

Wszyscy jesteśmy już w Niebie

  • ISBN: 978-83-7377-929-7;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 164;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Patrycja Buraczewska
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czy Niebo istnieje naprawdę?

Zastanawiałeś się kiedyś, co się dzieje z duszą ludzką po śmierci? Czy w ogóle istnieje? A może błąka się gdzieś na granicy światów żywych i umarłych? Na te niewątpliwie trudne pytania ludzie starali się od zawsze odpowiedzieć, choć nigdy nie doszli do ostatecznych wniosków. Szukali potwierdzenia teorii o istnieniu alternatywnych rzeczywistości, takich jak Niebo, istoty reinkarnacji, a także ukazania prawdziwości stanu jakim jest życie po życiu. Książka dr. Leo Gallanda zapewnia niezbite dowody dotyczące tych kwestii.

Prawdziwy cel ziemskiego życia

Syn Leo, Christopher, był dzieckiem z niepełnosprawnością umysłową, którego wychowanie stanowiło wyzwanie dla wszystkich ze względu na jego nieprzewidywalne zachowania i wypowiedzi. Po swojej nagłej śmierci, objawił ojcu prawdziwy cel swojego życia – stał się jego przewodnikiem duchowym. Wskazywał mu drogę i sposoby postępowania w sytuacjach zwątpienia i załamania, a także podzielił się nowym spojrzeniem na naturę dobra i zła oraz na koncepcję bezczasowości.

Tragiczna śmierć – przełomowy moment

Nagła śmierć Chrisa i towarzyszące jej emocje, była zaskoczeniem dla rodziny i znajomych, którzy zupełnie nie byli na to przygotowani. Piesza wycieczka, która miała być urozmaiceniem czasu wolnego, przerodziła się w rodzinną tragedię. Ich ukochany syn, któremu poświęcali tyle uwagi, odszedł bezpowrotnie. Jednak był to moment przełomowy zarówno dla rodziny, jak i dla Christophera, który ukazał Leo bezpośrednie dowody wizualne na to, że nasze dusze trwają po śmierci. Komunikaty, jakie otrzymywał od zmarłego syna, na zawsze zmieniły znaczenie i rozumienie życia.

Prezent z Zaświatów

Mądrość i przemyślenia ducha Christophera na temat ludzkiej egzystencji składały się z trzech części, które Leo nazwał Darami Przeciwności, Obecności i Ponadczasowości. Te „prezenty” zawierały w sobie głębsze przesłanie. Była nim starożytna mądrość obecna w wielu tradycjach i uznawana za świętą. Ponadto Christopher dowiódł, że dusza ludzka nie ulega zniszczeniu, a istnienie wszechświata uwarunkowane jest nieśmiertelną świadomością każdego z nas, gdyż wszystko jest aktem miłości.

Nauka, wiara i parapsychologia

W książce zaprezentowany został unikalny dialog między ojcem – lekarzem a duchem syna. Naukowy, analityczny umysł Leo próbuje zrozumieć prawdy z innej płaszczyzny istnienia. W wiadomościach z Zaświatów znajduje się opis Nieba i Ziemi, ducha oraz materii jako zjednoczonych przeciwieństw, których istnienie jest od siebie zależne. Nie mogą być one oddzielone od ludzkiej świadomości. Dzięki tej publikacji uzyskasz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania z zakresu duchowości i przeznaczenia oraz dowiesz się, jak naprawdę wygląda Niebo. Zaczniesz dostrzegać komunikaty, które wysyłają Twoi bliscy zmarli. Zyskasz nowe spojrzenie na naturę dobra, zła oraz ludzkiej egzystencji, a także ujrzysz starożytną mądrość, jaką przekazują nam duchy tych, którzy odeszli. Ta książka radykalnie zmieni Twoje podejście do tematu komunikacji z duchami oraz postrzeganie Twojego dotychczasowego życia.

Ty też już jesteś w Niebie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ