Przechytrzyć Wszechświat

Potęga pozytywnego działania według Napoleona Hilla

  • ISBN: 978-83-7377-884-9;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Jaka jest tajemnica sukcesu, szczęścia i bogactwa?

Masz coś zrobić jutro? Zrób to dziś. Dzięki temu nie tylko więcej osiągniesz, ale i zaoszczędzisz sobie stresu, nie będziesz niczego żałował, staniesz się bardziej zdyscyplinowany i wytrwały. Jeśli z kolei będziesz tylko rozmyślać o tym, czego nie zrobiłeś, we Wszechświecie wystąpi odwrotny proces, w którym sytuacja zacznie się gmatwać i układać nie po Twojej myśli. Dzięki tej książce zaczniesz działać tak, jak robią to ludzie sukcesu, którzy już zdobyli pieniądze. Zamiast żałować niewykorzystanych szans, weźmiesz pełną odpowiedzialność za swoje życie i szczęście. Literatura osobistego sukcesu, której prekursorem jest Napoleon Hill, pomoże ci wykorzystać Prawo Przyciągania w praktyce. Tajemnica sukcesu tkwi wyłącznie w Tobie.

Nowa, wyjątkowa książka pioniera literatury rozwoju osobistego!

Napoleon Hill powraca z nową książką, która, tak jak poprzednie pozycje, całkowicie zmieni sposób myślenia setek tysięcy osób. To jego prace zainicjowały nurt pracy nad sobą, który święci triumfy na całym świecie. Teraz możesz skorzystać z jego ponadczasowej wiedzy i wprowadzić kluczowe zmiany w swoim życiu. Czytając jeden rozdział tygodniowo i postępując według niego, wprowadzisz swoją egzystencję na właściwe tory. Ta książka to perełka literatury osobistego sukcesu. Tajemnica sukcesu i możliwości zarobienia pieniędzy tkwią w tobie. Wystarczy ci odpowiednia motywacja i pozytywne myślenie. Dzięki informacjom zawartym w tej książce, krok po kroku będziesz dążyć do bogactwa i szczęścia. Nawet nie domyślasz się, ile możesz zrobić sam

W czym ta książka może pomóc Tobie?

Autor podpowiada, jak możesz podejmować pozytywne działania, zanim ktoś powie, że musisz lub powinieneś to zrobić. Wskazuje, jak ćwiczyć własną niezależność i wzmacniać „mięsień samodyscypliny”. Pomoże Ci poradzić sobie ze stresem, zwiększyć motywację i wytrwałość w dążeniu do celu i zsynchronizować się z Prawem Przyciągania w praktyce. Ujawnia również, jakie konsekwencje może nieść nie stosowanie się do podanych w książce zasad.

Dokonaj przełomów na wszystkich poziomach rozwoju osobistego

Teraz i Ty poznasz niezbite dowody na to, że to o czym myślisz, spełnia się. Poznasz 17 zasad sukcesu i metody burzenia barier. Dostrzeżesz wartość – zarówno swoją, jak i innych osób – oraz rozwiniesz atrybuty pozytywnego myślenia. Pokonasz lęki, w tym te przed chorobą, krytyką, ubóstwem, utratą miłości czy śmiercią oraz zdefiniujesz i przezwyciężysz dotykające Cię problemy. Rozbudujesz ufność, poznasz sekrety życia po życiu i właściwie opracujesz swoje cele. Przezwyciężysz wszelkie trudności, próby autosabotażu i nienawiść.

Wytwórz w sobie dobre nawyki – Prawo przyciągania w praktyce naprawdę działa

Dobre nawyki karmią dobre wyniki, a działanie wchodzi nam w krew, dzięki powtarzaniu go przez pewien czas. Takie zachowanie zakorzenia się w stylu życia w postaci nawyku i dzięki temu staniesz się wzorem do naśladowania. Jeśli już teraz postanowisz podjąć właściwe kroki, natychmiast zaczniesz zbierać pozytywne owoce. Pracując nad kolejnymi rozdziałami tej książki składasz swojej podświadomości deklarację, że jesteś osobą zorientowaną na czyny i nieprzyjmującą żadnych wymówek. Działając, uruchamiasz wzajemny cykl otrzymywania, ponieważ jest on naturalną koleją rzeczy. Moc Twoich czynów połączona z determinacją osiągnięcia celu wyzwala z kolei potężny proces. Podłącz się do potęgi pozytywnego myślenia i działania i zagwarantuj sobie skarby, na jakie zasługujesz.

Sprawdź, jak wiele możesz osiągnąć!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ