Uzdrawianie twoją siłą

Skuteczne techniki energetyczne, które podniosą twoje wibracje i usuną ograniczające przekonania

  • ISBN: 978-83-8301-027-4 ;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Vex King, światowej sławy mentor rozwoju duchowego, podpowiada, jak pokochać siebie i wejść na wysokie wibracje

Książki Vexa Kinga stały się oazą nadziei, uzdrowienia i pozytywnej energii dla świata nękanego m.in. pandemią i wszystkimi trudnymi zdarzeniami pojawiającymi się w życiu. Oferują wielką mądrość, a zarazem prostotę. Dzięki której dowiadujemy się, jak żyć w tych niepewnych czasach. Jego pierwsza książka Dobre wibracje, dobre życie (Good Vibes, Good Life) została przetłumaczona na 29 języków. I stała się numerem 1 na liście bestsellerów „Sunday Times”. Zawiera praktyczne wskazówki rozwoju duchowego na to, jak zmienić swoją świadomość i nastawienie. Jak przekształcić negatywne emocje w pozytywne, osiągając przy tym swoje cele i szczęście. Natomiast w tej książce autor zamieszcza wiele technik uzdrawiających, które pomogą ci wejść na wysokie wibracje, tak bardzo ważne do wewnętrznego uzdrowienia.

Skuteczne techniki uzdrawiające, takie jak: medytacje, afirmacje, wizualizacje, dzięki którym pogłębisz swoją świadomość, wyleczysz stany lękowe i wzmocnisz poczucie własnej wartości

Jeśli twoje życie nie zawsze było łatwe, a ty nareszcie chciałbyś uwolnić się od trudnej przeszłości, wyleczyć stany lękowe, traumę i ból emocjonalny. A także stawić czoła niepewnej przyszłości i z ufnością iść do przodu, wzmacniając poczucie własnej wartości, to ta książka jest dla ciebie. Znajdziesz w niej skuteczne techniki uzdrawiające, które podniosą twoje wibracje i usuną ograniczające cię przekonania. Dzięki nim odkryjesz swój wewnętrzny potencjał. A także przekonasz się, że uzdrawianie jest twoją siłą. Odkryjesz szczęście i pozytywną energię, pokochasz siebie i wzmocnisz relacje.

Odkryj praktyczny przewodnik uzdrawiania energią oraz odkrywania swojego prawdziwego ja

Vex King udowadnia, że nie potrzebujesz żadnego guru, aby samodzielnie dokonać wewnętrznego uzdrowienia. Nie musisz też wydawać wielkich pieniędzy na kursy. Ani rezygnować z pracy, by codziennie godzinami siedzieć w lotosie, oddając się medytacji i ćwiczeniom. Przekonuje, że na zawsze wyleczysz się z traumy, stanów lękowych i innych ran emocjonalnych, korzystając z praktycznych ćwiczeń zawartych w tej książce. Proste, dające moc osiągania wyjątkowych rezultatów, opierają się na zasadzie podnoszenia swoich wibracji – energii, która przepływa przez ciebie i promieniuje na otaczający cię świat.

Jak pokochać siebie, podnieść poczucie własnej wartości i wyleczyć stany lękowe?

Opierając się na swojej osobistej mądrości i doświadczeniu, King podpowiada, jak zadbać i pokochać siebie. Jak przekształcić negatywne emocje w pozytywne. Oraz jak radzić sobie z lękiem, przezwyciężając strach. Wyjaśnia, jak doświadczyć wewnętrznego uzdrowienia poprzez warstwy jaźni. Łącząc przy tym zasady jogi z prostymi technikami, takimi jak medytacje, afirmacje, Techniki Emocjonalnej Wolności (EFT), techniki wizualizacji i oddychania dla uzyskania długotrwałych efektów.

W książce znajdziesz proste i skuteczne techniki uzdrawiania energią, dzięki, którym:

– odblokujesz swój wewnętrzny potencjał i pogłębisz rozwój duchowy,
– wzmocnisz świadomość, relacje i poczucie własnej wartości,
– odkryjesz, a także podniesiesz swoje wewnętrzne wibracje,
– nauczysz się tworzyć pozytywne i szczęśliwe związki,
– wyeliminujesz stany lękowe oraz ciągły, wewnętrzny niepokój.

Zostań swoim uzdrowicielem i podnieś wibracje

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ