Uzdrawiająca moc doświadczeń z poprzednich wcieleń

  • ISBN: 978-83-7377-867-2;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 464;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Regresja – rewolucyjna metoda, która pomoże odblokować Twoje emocje

Na pewno słyszałeś o hipnozie i wiesz, na czym polega. Ale czy tak naprawdę zastanawiałeś się, w jaki sposób związana z psychotroniką hipnoza może wpłynąć na Twoją teraźniejszość? Czy możliwe jest uzdrawianie duchowe za jej pomocą? Oczywiście, że tak! Pomaga w tym regresja, nawet do poprzednich wcieleń. Regresja jest jedną z terapii polegającą na wprowadzeniu pacjenta w stan hipnozy. I poszukiwaniu traumatycznego wydarzenia w jego wspomnieniach z przeszłości. Dzięki regresji uwalniane są blokowane przez podświadomość przeżycia pacjenta, na przykład strach przed śmiercią. Po takiej terapii może on otworzyć się na nowe postrzeganie rzeczywistości, a jego rozwój duchowy wzniesie się na wyższy poziom.

Przekonaj się, co o uzdrawianiu duchowym i reinkarnacji mówią lekarze

Dr Brian Weiss zbadał wpływ terapii regresywnej na życie swoich pacjentów. Odkrył, że dzięki hipnozie mogą nie tylko przypomnieć sobie wspomnienia z przeszłości, ale też swoje poprzednie wcielenia. Autor dowiódł, że reinkarnacja istnieje i ma wpływ na nasze obecne życie. W tej książce przedstawia fascynujące historie swoich pacjentów, którzy dzięki regresji odmienili swoje życie. Poznasz opowieść mężczyzny, który podczas sesji hipnotycznej przypomniał sobie, że przed dwoma tysiącami lat był rabinem. Teraz jest kapelanem, więc rozwój duchowy i kwestie związane z duszą, ezoteryką nadal są dla niego niezwykle istotne. Ty sam odkryjesz, że Twoje obecne zainteresowania i pasje często sięgają dawnej przeszłości. W książce znajdziesz dowody na to, że już w poprzednich wcieleniach doskonaliłeś swoje talenty i umiejętności.

Sprawdź, w jaki sposób książka o regresji pomoże odmienić Twoje życie

Czy regresji można się poddać tylko w gabinecie terapeutycznym? Nie! Czy wiesz, że już samo przeczytanie historii i przemyśleń zawartych w tej książce przypomina przeżycie regresji? Autor gwarantuje, że płynąca z nich głęboka mądrość będzie oddziaływać na Twoje osobiste wspomnienia ukryte w podświadomości i poszerzy całą Twoją świadomość. W rezultacie Twój umysł odkryje nowe możliwości fizycznego i duchowego uzdrowienia. Świadomość tego, że jesteś duszą, a nie tylko ciałem lub umysłem, doprowadzi do głębokich zmian w Twoich wartościach i postrzeganiu świata. Historie opisane w tej fascynującej książce z dziedziny psychotroniki dodadzą Ci otuchy i nadziei, ponieważ zrozumiesz, że istnieje życie po życiu. Możliwe jest dalsze życie duszy po śmierci.

Regresja na wyciągnięcie ręki

Dzięki informacjom zawartym w tej pełnej ezoteryki książce, z łatwością odkryjesz swoją wrodzoną naturę nieśmiertelnej istoty i uwolnisz się od wszelkich wątpliwości. A co za tym idzie – pozbędziesz się strachu przed śmiercią, bo przecież kolejne życie – życie po śmierci – czeka już na Ciebie. Twój lęk przekształci się w głęboki spokój, rozpacz w nadzieję, smutek w radość, a nienawiść w miłość. Z pewnością to zaledwie początek przełomowych zmian, które już wkrótce mogą zajść w Twoim życiu! Czeka Cię życie po życiu!

Poznaj przeszłość, odmień przyszłość

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ