Narzędzia rozwoju osobistego

Medytacje, wizualizacje i inne techniki uwalniania emocji oraz kreowania pewności siebie

  • ISBN: 978-83-8171-231-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Pogoń za szczęściem, która nas… unieszczęśliwia

Otaczamy się masą niepotrzebnych przedmiotów, żyjemy coraz bardziej intensywnie i próbujemy udowodnić sobie i światu, na jak wiele nas stać. Problem polega na tym, że często stajemy się przez to nieszczęśliwi, a kolejne trofea są natychmiast spychane w cień przez nowe wyzwania i oczekiwania, które stawiamy samym sobie. W efekcie tracimy pewność siebie i czujemy się coraz gorzej. Czy też tak się czujesz? Chciałbyś uzdrowić swoje życie? Sprawić, by Twój rozwój osobisty i duchowy przebiegał harmonijnie? Ta publikacja da Ci narzędzia, dzięki którym na nowo będziesz mógł odkryć własną wartość.

Programowanie podświadomości, czyli jak pozytywne myślenie pomoże Ci odnieść sukces i zwiększyć pewność siebie

Wizualizacje, afirmacje, życie tu i teraz, zajmowanie się tylko jedną rzeczą, okiełznanie fałszywych przekonań… To pięć kroków do skutecznego programowania podświadomości. Zdaniem Autora, podświadomość to nielimitowany bank pamięci. Magazyn, gdzie ulokowane są wszelkie emocje, doświadczenia oraz wspomnienia z naszego życia. To jakby automatyczny pilot naszego umysłu. Czym zatem jest programowanie podświadomości? Rada Autora: nie krytykować, zamiast tego wczuć się w rolę niezaangażowanego sędziego. Gdy coś nie wychodzi od razu, trzeba ćwiczyć dalej. I zachować pozytywne myślenie, a to pomoże Ci wykreować życie, jakiego pragniesz.

Rozwój osobisty – co jeszcze musisz wiedzieć?

Tak książka pozwoli Ci poznać i w praktyce przekonać się, co oznaczają pojęcia, takie jak uważność (midfulness), Prawo Przyciągania czy ego. Dzięki temu będziesz w stanie wypracować większą samodyscyplinę i zwalczysz złe nawyki – w tym lenistwo. Jak tego dokonasz? Budując silną motywację i wyznaczając sobie właściwe cele. Odkryjesz jasną odpowiedź na pytania o to, jak zwiększyć pewność siebie czy jak odnieść sukces. Dzięki medytacjom i innym technikom uwalniania emocji, które poznasz za sprawą tej książki, łatwiej poradzisz sobie ze stresem i zyskasz spokojniejszy umysł. Na dobre pozbędziesz się lęku przed krytyką, nareszcie przestaniesz oceniać siebie i innych. Zaczniesz się wysypiać i odzyskasz radość życia, a w relacje damsko-męskie tchniesz nową jakość. A to zaledwie kilka z mnóstwa korzyści, które zapewnia ta przełomowa publikacja.

Autor osobiście sprawdził skuteczność własnych porad

Grzegorz Glinka mieszka w Manchesterze, tam też pracuje dla międzynarodowej korporacji. Od zawsze jego pasją była piłka nożna, jednak ostatnio pokochał również pisanie. Zainteresował się rozwojem osobistym, który zmienił jego życie o 180 stopni. Zaufał mindfulness i Prawu Przyciągania, dostosował się do innych reguł w grze zwanej życiem, o których istnieniu nie miał pojęcia wcześniej i ze zgorzkniałego człowieka stał się osobą przepełnioną szczęściem i wdzięcznością. Doszedł do wniosku, że skoro jemu się udało, to na pewno uda się też milionom innych ludzi, którzy chcieliby coś zmienić w swoim życiu, ale nie do końca wiedzą, jak mają to zrobić. Teraz dzieli się tą wiedzą z Tobą!

Zainwestuj w rozwój osobisty i duchowy, a dzięki informacjom zawartym w tej przełomowej książce:

– zwiększysz kontrolę nad emocjami,
– zyskasz wyczekiwane poczucie szczęścia,
– będziesz w stanie samodzielnie zwalczyć złe nawyki,
– zbudujesz motywację, siłę woli i dyscyplinę,
– poprawisz swoją kreatywność i zwiększysz produktywność,
– zyskasz większą świadomość własnego ciała,
– spłynie na Ciebie oświecenie i relaks,
– uspokoisz umysł,
– poprawisz stan zdrowia.

Sprawdź, na jak dużo Cię stać!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ