Dobre wibracje, dobre życie. Miłość do siebie kluczem do osiągnięcia lepszego życia

  • ISBN: 978-83-8171-376-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Wysyłaj dobre wibracje i pozytywną energię, aby przekształcić negatywne emocje w pozytywne

Chciałbyś mieć piękny dom, kochającą rodzinę i satysfakcjonującą pracę? Osiągnąć szczęście i zdobyć patent na spełnianie marzeń? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak się stało. Posiadasz w sobie moc do tego, aby tworzyć dobre wibracje. To Ty tak naprawdę decydujesz, co się wydarza w Twoim życiu i sam wpływasz na swoją rzeczywistość, rozwój osobisty i rozwój duchowy. Pokochaj siebie i wprowadź w swoje życie pozytywne myślenie oraz prawo przyciągania, które pozwolą Ci zyskać wszystko to, o czym marzysz i o czym intensywnie myślisz. Wykorzystaj medytacje, afirmacje i wizualizacje, dzięki którym pozwolisz sobie na spełnianie marzeń i szczęście. Skoncentruj swój umysł na myślach, które przychodzą Ci do głowy i wysyłaj pozytywną energię, emocje i dobre wibracje. To bardzo ważne, bo Twoje myśli tworzą Twoje życie. A to pozwala przyciągać rzeczy, zdarzenia i sytuacje, które dzieją się w Twoim życiu.

Światowy bestseller Vexa Kinga – Good vibes, good life już w Polsce!

Vex King jest światowej sławy trenerem umysłu, pisarzem i wizjonerem. Jego ojciec zmarł, gdy King miał 6 miesięcy, a matka wychowywała go oraz jego rodzeństwo samotnie. Cierpiał z powodu prześladowań rasistowskich. Sam jednak pokonał przeciwności losu i stał się źródłem nadziei dla tysięcy młodych ludzi. Obecnie jest jednym z wiodących coachów rozwoju osobistego i rozwoju duchowego na świecie. Zajmuje się kreowaniem rzeczywistości za pomocą myśli i propagowaniem dobrych wibracji, pozytywnych emocji i pozytywnego myślenia w celu odblokowania ludzkiego potencjału. W książce znajdziesz potężną dawkę motywacji, która pomoże Ci wyeliminować niskie poczucie własnej wartości i uruchomi pozytywne myślenie. Autor udowadnia, że zmieniając sposób myślenia, odczuwania, mówienia i działania, zaczynasz odmieniać świat wokół siebie. Emocje i wibracje, które wysyłasz w świat, zawsze przyciągają wszystko to, co drga z podobną częstotliwością. Dlatego pozytywne uczucia i emocje, które przekazujesz światu, wracają do Ciebie poprzez dobre wibracje. Jeśli więc bije od Ciebie miłość i radość, w Twoim życiu nastąpi więcej wydarzeń, z których będziesz się cieszył.

Książka „Dobre wibracje dobre życie” podpowie Ci jak pokochać siebie i gwarantuje, że odmieni się Twoje życie!

Dzięki tej książce odkryjesz, czym jest prawo przyciągania i prawo wibracji, które pozwala kontrolować Twoją codzienność. Autor podpowie Ci, jak wykorzystać medytacje, afirmacje i wizualizacje do spełniania marzeń i osiągnięcia swoich planów życiowych. A także jak zmienić swoje życie, aby dostroić się do energii Twoich wymarzonych zdarzeń. Podpowie, jak odnaleźć szczęście i uzyskać spokój ducha. A także, jak wyznaczyć sobie cele i motywację, aby zrobić coś dla siebie. Nauczysz się kontrolować umysł, emocje, słowa i działania tak, by były zgodne z Twoimi pragnieniami. Pokochasz siebie i odkryjesz, jak dbać o swoje myśli, aby były jak najbardziej pozytywne oraz współgrały z Twoimi przekonaniami – zarówno tymi świadomymi jak i nieświadomymi. Vex King opisuje, czym jest prawo przyciągania. Podkreśla to, że jeśli pragniemy przyciągać do siebie to, o czym marzymy, musimy być bardzo uważni i kontrolować myśli, to, o czym mówimy, co odczuwamy i jakimi ludźmi się otaczamy. Właśnie ta świadomość jest bardzo ważna i wpływa na Twój rozwój duchowy i rozwój osobisty. Musisz wiedzieć, że nie osiągniesz szczęścia, jeśli stale będziesz skupiał się na tym, co w Twoim życiu nie wyszło i rozpamiętywał przeszłość. Mało prawdopodobne, że doświadczysz tego, o co wcześniej poprosiłeś.

Bądź lepszą wersją samego siebie –miłość do siebie kluczem do osiągnięcia lepszego życia

Autor przekazuje Ci również, czym jest moc pozytywnego myślenia i miłość do samego siebie. Prezentuje wiele przykładów, które będą Twoją inspiracją i motywacją do tego, aby zmienić życie i osiągnąć cele. Podpowiada, jak stać się swoją najlepszą wersją i uświadamia, że nie musisz robić wrażenia na innych! Dzięki zawartym w książce technikom (m.in. medytacjom, wizualizacjom, afirmacjom) staniesz się lepszy od osoby, którą byłeś wczoraj. Odnajdziesz w sobie źródła inspiracji, pozwalające Ci obudzić pragnienie, które zaczniesz wreszcie świadomie realizować. Twoje życie stopniowo będzie odzwierciedlać Twoje marzenia, a Ty odzyskasz pozytywną energię i dobre samopoczucie. Nauczysz się przekształcać negatywne emocje w pozytywne oraz odczujesz spełnienie i trwałe szczęście.

Stwórz życie, jakie kochasz i poznaj potęgę swoich myśli

 

Patroni:

  • logo talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ