Wykorzystaj potęgę swoich emocji

Proste i skuteczne techniki Prawa Przyciągania, które wyzwolą praktyczną kreatywność i ochronią przed negatywnymi wpływami

  • ISBN: 978-83-8171-720-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Monika Muszyńska
Irena Kloskowska
30
0

Energia emocji jest silniejsza od myśli – wzmocnij działanie Prawa Przyciągania

Starasz się pozytywnie myśleć, podejmując kolejne próby spełniania swoich marzeń. W głębi serca jednak odczuwasz lęk, brak wiary w swoje możliwości i gniew. To właśnie negatywna energia tych emocji nie pozwala zadziałać Prawu Przyciągania. Ponieważ energia emocji jest silniejsza niż energia myśli. Co udowadniają liczne badania naukowe oraz przykłady „z życia wzięte” zawarte w tej książce. Jak zapanować nad emocjami? Czy możesz zmienić ich jakość, by przyciągnąć szczęście i sukces? Jak uchronić się przed negatywnymi wpływami energetycznymi? Na szczęście Autorka tej książki, dr Melanie Dean, pokieruje tobą w taki sposób, że zrozumiesz i nazwiesz emocje, które tobą targają. W terapii to pierwszy krok, który umożliwi ci ich oczyszczanie energetyczne, przeprogramowanie i naładowanie wysokimi wibracjami. Dowiesz się też, jak połączyć swoją energię z polem energii wszechświata, by spełniać marzenia.

Energia twoich emocji łączy się z energią wszechświata

Prawo Przyciągania to nie mit ani mrzonka przekazywana na warsztatach rozwoju duchowego. To naukowo potwierdzone prawo, które wyjaśnia, jak funkcjonują energia, pole energetyczne i połączenia ładunków we wszechświecie. Fizyka kwantowa i molekularna udowadniają, że jesteś zbudowany z cząsteczek energii o różnym ładunku energetycznym. Twoje emocje również posiadają wagę i ładunek energetyczny. A wokół ciebie krążą cząsteczki energii, z którymi możesz się połączyć. Wszystko zależy od jakości ładunku energii, jakim emanujesz. I tu właśnie wkraczają zasady Prawa Przyciągania. Twoje negatywne emocje wibrują na pewnej częstotliwości, a do tego są ciężkie. To właśnie ten przysłowiowy kamień na sercu. Natomiast jasne i pozytywne emocje wibrują wysoką energią i są lekkie. Tak właśnie się czujesz, gdy jesteś szczęśliwy i odniosłeś sukces – „unosisz się nad ziemią”.

Twoje emocje drgają energią elektromagnetyczną

Gdy jesteś szczęśliwy, wszystko w twoim ciele drga energią elektromagnetyczną. Twoje uczucia emitują tak wysokie fale, że mogą komunikować się z polem energii na zewnątrz twojego ciała. Te fascynujące naukowe dane potwierdzają, że emocje mają ogromną siłę. A do tego mogą tworzyć pole energii. Pole nazywane też polem kwantowym, matrycą, eter czy qi. Przypomina ono sieć, czyli fale energii połączone w polu. A między tobą i innymi elementami pola zachodzi ciągła wymiana energii. Przyciągasz też lub aktywujesz energię dopasowaną do tego, co sam emitujesz. Dlatego skupiając się na wysokich wibracjach swoich uczuć i decydując się na rozwijanie tych, które są dla ciebie najlepsze, tworzysz wokół siebie sieć szczęśliwej energii. „Kiedy świadomie zdecydujesz się rozwijać sieć szczęśliwej, spokojnej, wibrującej energii, twoje fale uczuć automatycznie zsynchronizują się z innymi o podobnych intencjach”.

Techniki i ćwiczenia, dzięki którym ochronisz się przed negatywnymi wpływami energetycznymi

Każdy rozdział książki zawiera sekcję, która wyjaśnia różne aspekty działania emocji. Od stwierdzenia, że emocje składają się z atomów oraz zawierają ładunek energii. Poprzez wskazówki, jak radzić sobie z różnymi ich rodzajami. Do sprawdzonych technik przeprogramowania uczuć i ładowania emocji. Autorka wskazuje sytuacje i uczucia, które negatywnie oddziałują na twoją energię. Opisuje też terapie, techniki i ćwiczenia, które ułatwią ci oczyszczanie energetyczne. Wykorzystując medytacje, wizualizacje czy techniki mentalnego filmu, pobudzisz pozytywną energię twoich emocji. Dzięki tej książce nauczysz się nazywać emocje, nawet te trudne i rozpoznawać ładunek, jakim są obciążone. Praktyki rozwoju duchowego pozwolą ci zmienić ich jakość i częstotliwość. Wówczas wysokie wibracje twoich emocji przyciągną do twojego życia tylko zdarzenia i sytuacje o podobnej wysokiej częstotliwości. Umożliwiając ci spełnianie marzeń.

Wykorzystaj twórczą siłę i energię swoich emocji!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ