Negatywne wpływy energetyczne. Eliminacja szkodliwych relacji, wzorców, myśli i emocji dzięki nowym osiągnięciom fizyki kwantowej
  • ISBN: 978-83-8171-422-8;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Obciążenia karmiczne – zobacz jaki wpływ mają na Twoje życie!

Zmieniłeś swoją postawę, myślenie i działanie, a mimo to wokół Ciebie nadal dzieją się rzeczy, negatywnie wpływające na Twoje życie? Problemy w relacjach z najbliższymi, w pracy, kłopoty ze zdrowiem? Fizyka kwantowa pokazuje, że informacja energetyczna nie ginie! Często przekazywana jest i zachowywana przez pokolenia w formie obciążeń karmicznych, jako nieświadome wzorce, programy, myśli i uczucia. Udowodniono, że to, co kiedyś zostało dane jako obietnica „na zawsze”, osąd lub przekleństwo, nadal ma moc i do dziś wpływa na Twoją osobowość i życiową ścieżkę. Takie zewnętrzne wpływy energetyczne mogą działać jak program sabotujący, stanowiąc na przykład przyczynę nieskuteczności terapii lub środków medycznych.

Negatywne wpływy energetyczne i skuteczne sposoby na ochronę

Claus Walter to twórca innowacyjnego Coachingu Rezonansu Serca® (HRC). W swojej książce analizuje i wyjaśnia niektóre z bardzo starych wzorców i programów, które nas dominują. Jego zdaniem rozwój naszej osobowości i potencjału jest możliwy jedynie wtedy, gdy zostaną usunięte obciążenia karmiczne z poprzednich pokoleń. Teraz przekazuje Ci narzędzie do pracy neutralizacyjnej, za pomocą której uwolnisz się od negatywnych wpływów energetycznych. Wykorzystasz do tego praktyczne techniki takie jak prawo rezonansu, prawo przyciągania, medytacje (np. medytacja ochronna) i wiele innych.

Uzdrawianie rezonansowe energią serca – pokonaj obce energie, wampiry energetyczne, obciążenia karmiczne

Obce energie, takie jak obciążenia karmiczne i astralne, podczepienia duchowe, energie różnorakich elementali czy wampiry energetyczne, wywierają decydujący wpływ na Twoje myśli, uczucia oraz działania. Te natomiast są przyczepione do pola rezonansowego Twojego serca lub „zagnieżdżone” w Tobie samym. Dzięki tej książce dowiesz się nie tylko czym jest prawo rezonansu, ale odkryjesz również pojęcie rezonansu magnetycznego serca. Poznasz zasady ich działania, metody neutralizowania pola rezonansowego serca, a także sposoby redukowania negatywnych zdarzeń, których już doznałeś. Ponadto przekonasz się, jak istotne dla wszystkich organizmów są powiązania, które wynikają z Pięciu Praw Natury.

Odblokuj energię w czakrach i rozpocznij pracę z energią swojego ciała

Autor porusza również zagadnienia z zakresu psychosomatyki (język ciała i przyczyny pojawiania się w nim objawów somatycznych). Omawia także opracowaną przez siebie metodę pracy z ciałem (pracę z przepływem energetycznym). Podpowiada, w jaki sposób odblokować energię w poszczególnych czakrach, czy jak połączyć się z czakrą serca. Podjęcie tych kroków nie tylko ułatwi oderwanie się od negatywnych energii, ale przede wszystkim usprawni także przebieg procesu transformacji pamięci komórkowej Twojego organizmu.

Uwolnij się od obciążających Cię negatywnych energii!

ZAPISZ SIĘ