Wampiry energetyczne

Jak je rozpoznać i uwolnić się od szkodliwych relacji

  • ISBN: 978-83-8171-292-7;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Czy wampiry energetyczne istnieją naprawdę? Kim są i jak wyglądają?

Wampir energetyczny, w odróżnieniu od Draculi, bohatera książki Brama Stockera, nie ma trupio bladej cery, nie unika słońca i nie posiada charakterystycznych ostrych kłów. Bardziej niż na krwi, zależy mu na wyssaniu Twojej energii. Nie pokonasz go czosnkowym naszyjnikiem lub krucyfiksem. Wampiry energetyczne nie rzucają klątw i uroków, wręcz przeciwnie wykazują się urokiem i charyzmą, przyciągają uwagę swoją przebojowością, aż do momentu, kiedy wejdziesz z w relację. To mistrzowie manipulacji i zachęcania innych do pracy na ich rzecz. Czy ten opis wydaje Ci się znajomy, a przed Twoimi oczyma pojawia się obraz konkretnej osoby? Jak rozpoznać wampira energetycznego? Kto jest narażony na jego atak? W jaki sposób się ochronić? Czy wystarczy amulet czy potrzebne będą inne działania takie jak terapia?

Osoby wysoko wrażliwe najbardziej narażone na atak wampira

Autorka udowadnia, że większość nękanych przez wampiry energetyczne osób to osoby wysoko wrażliwe (empaci). Ludzie o rozwiniętej intuicji emocjonalnej, współczujący, pełni miłości i dbający o dobre samopoczucie innych. Energia otoczenia oddziałuje na nich tak bardzo, że ich współczucie często staje się czymś więcej. Nie tylko zauważają smutek osoby cierpiącej, ale nierzadko przejmują jej emocje czy odczuwają ból tak, jakby sami go doświadczali. Wchłaniają całą negatywną energię otoczenia lub człowieka, którego spotykają na swojej drodze. Właśnie takie osoby często obierane są przez wampiry za cel. Energetyczni krwiopijcy wiedzą jak wykorzystać ich umiejętności do własnych dążeń, przy okazji szkodząc drugiej osobie. Niczego nie podejrzewające osoby wysoko wrażliwe otwierają przed nimi swoje serca i konta bankowe, aby pomóc im zagoić „rany”, które w rzeczywistości nie istnieją.

Wampiry energetyczne w pracy i nie tylko

Psychiatrzy i psychologowie dopiero od niedawna oficjalnie uznają ich istnienie. Wampiry energetyczne posiadają cechy charakterystyczne dla socjopatów, psychopatów, narcyzów, osób z zaburzeniami typu borderline oraz skłonnościami do zachowań antyspołecznych. Dzięki tej książce uświadomisz sobie, że takie osoby niestety nie są rzadkością! Codziennie mijasz ich na ulicy, w pracy, a może nawet w domu. Przyjrzyj się własnemu życiu, związkowi, swoim relacjom. Jak wielu przyjaciół czy członków rodziny dzwoni do Ciebie tylko wtedy, gdy ma problem lub czegoś potrzebuje? A może wampir energetyczny czyha na Ciebie w pracy, pod postacią współpracownika lub menadżera, który oczekuje od Ciebie pracy ponad Twoje siły? Zwróć uwagę na to, że Ci ludzie nie pytają o to jak się czujesz, czy co u Ciebie słychać. A jeśli to robią, to wcale nie oczekują odpowiedzi lub jej nie słuchają, przerywając Ci w trakcie.

Cechy wampirów energetycznych

Aby uciec przed niebezpieczeństwem najpierw musimy umieć je dostrzegać. Jak rozpoznać wampira energetycznego? Wiemy już, że to toksyczne osoby, prawie całkowicie pozbawione empatii, współczucia, troski o innych oraz gotowości do zmiany. Kameleony, mistrzowie manipulacji, którzy zawsze dostają od innych to, czego chcą, nie dając nic w zamian. Jakie jeszcze cechy przypisuje się wampirom energetycznym?
– Charyzmatyczni, czarujący, otwarci – takie osoby często zajmują wysokie stanowiska w rządzie, biznesie, religii, wojsku oraz w… medycynie!
– Budują swoją samoocenę na podstawie okoliczności zewnętrznych: własnego wyglądu, domu, w którym mieszkają lub trzymanego w garażu samochodu.
– Wyjątkowo dbają o swój wygląd. Jeżeli ktoś zauważy w nich jakąś niedoskonałość lub zasugeruje, że mogliby coś zmienić, nie przyjmują tego do wiadomości lub reagują agresywnie.
– Bywają patologicznymi kłamcami oraz doskonałymi manipulatorami, do tego stopnia, że społeczeństwo często usprawiedliwia ich zachowanie.

Dzięki poradom Autorki poznasz również inne cechy wampirów energetycznych i nauczysz się rozpoznawać takie osoby w swoim otoczeniu.

Skuteczna ochrona przed wampirem energetycznym

Nauczy Cię tego dr Christiane Northrup, autorytet w dziedzinie zdrowia kobiet oraz autorka bestsellerów New York Timesa. W tej książce zebrała najnowsze badania naukowe oraz połączyła ich wyniki ze swoim doświadczeniem. Na tej podstawie wypracowała proste techniki i terapie takie jak praca z energią, meridianami, ćwiczenia oddechowe i wyciszające, oczyszczanie organizmu, rozciąganie i praca z tkanką powięziową. Pomogą Ci one nie tylko wyjść, ale przede wszystkim uzdrowić się ze szkodliwych relacji. Zastąpią nawet najlepszy amulet na wampira energetycznego! Dowiesz się również czym charakteryzują się wampiry energetyczne, oraz jak wygląda ich toksyczny związek z osobami wysoko wrażliwymi. Odkryjesz w jaki sposób wchodzą w relacje i dlaczego wyglądają one tak a nie inaczej, a także jak wpływają na życie osoby schwytanej w wampirze sidła.

Rozpocznij nowe – szczęśliwe życie bez zniewolenia

Autorka wprowadza w tajniki prostego procesu, dzięki któremu uwolnisz się z toksycznej relacji z wampirem energetycznym i odzyskasz pozytywną energię! Raz na zawsze pożegnasz częstych towarzyszy zniewolenia – depresję oraz nerwicę. Wyzdrowiejesz i co bardzo ważne, nauczysz się unikać podobnych relacji w przyszłości. Wyjątkowe porady pokażą Ci również w jaki sposób uspokoić emocje, na nowo skupić się na sobie i odzyskać utraconą energię. Dzięki temu przejmiesz kontrolę nad swoim życiem i znowu poczujesz się szczęśliwy i wolny!

Książka dostępna jest również w formie ebooka i audiobooka!

Uwolnij się i odzyskaj utraconą energię!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ