Lęk – jak ostatecznie uwolnić się od niego

Samodzielne techniki eliminowania niepokoju i depresji

  • ISBN: 978-83-7377-942-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Jak uwolnić się od lęku i innych zaburzeń lękowych?

Cierpisz na zaburzenia lękowe? Przeraża cię kolejny lockdown i wizja jutra? A może boisz się zatłoczonych miejsc, skupisk ludzi, a wyjścia do sklepu, lekarza czy szkoły wyzwalają w tobie niesamowity lęk i paraliżują tak mocno, że drżysz? Nie wiesz jak sobie poradzić? Nie kontrolujesz swojego stanu, umysłu i emocji. Przeraża cię fakt, że nie umiesz zapanować nad pojawiającym się niepokojem, paraliżującym lękiem czy wręcz atakami paniki, które cię dopadają. Łudzisz się, że zaraz to minie, ale niestety to uczucie stale powraca jak bumerang w trudnych dla ciebie sytuacjach. Czas temu zaradzić! W książce znajdziesz porady oraz techniki uzdrawiające i motywujące, które pozwolą ci odzyskać szczęście oraz uwolnić się od lęku, strachu, depresji i nerwicy. Autorka sama zmagała się z zaburzeniami lękowymi oraz chorobami – depresją i nerwicą lękową. Teraz dzieli się swoją historią i sprawdzonymi strategiami, byś mógł wyeliminować przyczyny swoich zaburzeń lękowych. A także usunąć negatywne emocje oraz myśli przywracając spokój, szczęście, pozytywne myślenie i zdrowie.

Jak radzić sobie z lękiem, by nie doprowadzić do rozwoju depresji i nerwicy

Kazimiera Sokołowska jest specjalistką i praktykiem w uwalnianiu się od lęku, strachu i niepokoju. Po śmierci matki, pojawiła się u niej nerwica lękowa z objawami depresji. Przez długi czas walczyła z tą chorobą, by powrócić do zdrowia oraz odzyskać radość, szczęście i pozytywne myślenie. Systematycznie pracowała nad swoim umysłem, emocjami, pozytywną energią motywując się do życia. Opracowała afirmacje na lęki oraz medytacje i metody, dzięki którym uwolniła się od negatywnych uczuć i emocji. Dzięki zaprezentowanym technikom uzdrawiającym wyszła na prostą i teraz cieszy się życiem z bliskimi. Tobie również pomoże pokonać zaburzenia lękowe, strach, ataki paniki i stres. Otworzy ci oczy i umysł na zupełnie inny świat – szczęścia, miłości, radości i spokoju.

Sprawdzone i skuteczne sposoby na pokonanie zaburzeń lękowych

W książce znajdziesz, wiele sprawdzonych strategii motywacyjnych. A także afirmacje lękowe i techniki uzdrawiające, które pozwolą poradzić sobie z zaburzeniami lękowymi, atakami paniki, strachem czy niepokojem. Pamiętaj, że powyższe stany emocjonalne należy leczyć, ponieważ inaczej mogą doprowadzić do depresji, nerwicy lub innej choroby. Wiele zamieszczonych, pomocnych medytacji i afirmacji pozwoli ci na stopniowe, a przy tym niezwykle skuteczne oczyszczenie umysłu z negatywnych uczuć i emocji. Wpływają one korzystnie na zmianę myślenia, a co za tym idzie i zachowania. Pozytywne myślenie, wiara w siebie, zaufanie, a także nawiązanie kontaktu z intuicją, pozwolą nie tylko rozwiązać problem zaburzeń lękowych i powrócić do zdrowia. Ale również uczynić z samego siebie mądrego doradcę, który nigdy cię nie zawiedzie. Od teraz będziesz zawsze podążać w bezpiecznym kierunku. Autorka podpowie ci także, jak odizolować się od tłumu i nie przejmować uwagami innych, a podążać własną ścieżką, której pragnie twoje serce. Nauczy Cię również obserwacji myśli, emocji i zachowań oraz natychmiastowego reagowania, kiedy będą one zmierzać w niewłaściwym kierunku.

Wygraj z lękiem

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ