Modlitwy uzdrawiające życie

Boska moc rozświetlająca codzienność

  • ISBN: 978-83-7377-766-8;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 356;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czy wiesz, jaką niezwykłą moc ma modlitwa uzdrawiająca?

Pewnie, podobnie jak wielu innych ludzi, doświadczasz zwątpienia, a Twoje serce niekiedy wypełniają lęk lub frustracja. Przestajesz odczuwać radość i tracisz poczucie szczęścia, a życie rodzinne czy praca nie dają Ci pełnej satysfakcji… W praktyce jest to bardzo niebezpieczny stan, zagrażający zarówno Twojemu zdrowiu fizycznemu, jak i psychicznemu. Cierpi na tym również Twój rozwój duchowy. Zastanawiasz się, gdzie w takiej sytuacji powinieneś szukać oparcia? Wypróbuj w tej sytuacji modlitwę uzdrawiającą! W niniejszej książce znajdziesz 200 skutecznych modlitw o uzdrowienie, które umocnią Twoją pewność siebie i staną się narzędziem uzdrawiania duchowego. Poza tym nauczysz się, jak modlić się o uzdrowienie. Dzięki codziennym modlitwom Twoja duchowość zyska nowy impuls. Poczujesz też przypływ pozytywnej energii, a Twoje życie wypełni szczęście. Modlitwa uzdrawiająca bowiem służy rozwojowi osobistemu i pozwala kierować się każdego dnia nieomylną intuicją. Działa niczym najskuteczniejsza terapia.

Staw czoło trudom codzienności dzięki modlitwie uzdrawiającej

Książka, napisana przez specjalistkę od kontaktowania się z aniołami oraz uzdrawiania duchowego, zawiera 200 pięknych i skutecznych modlitw o uzdrowienie. Wesprą Cię one, gdy będziesz stawiał czoła trudom codzienności. Te uniwersalne, ponadwyznaniowe modlitwy sprawią, że boża łaska rozświetli każdy stawiany przez Ciebie krok i odnowi Twoją duchowość. Będą wspomagały Cię w rozwoju osobistym i zwiększą wiarę zarówno w siebie, jak i innych ludzi. Dzięki nim poczujesz zastrzyk pozytywnej energii, która uczyni Cię silniejszym w zmaganiach z codziennością.
W książce znajdziesz modlitwy będące prośbami o duchowe uzdrowienie i takie, które mają otoczyć opieką Ciebie i Twoich bliskich. Możesz skorzystać z modlitw o pozytywną zmianę i wsparcie w radzeniu sobie z problemami. Modlitwy sprawdzą się również jako terapie w sytuacjach, gdy dążysz do poprawy relacji, czujesz się zagubiony czy chcesz, żeby Twoje życie było piękniejsze. W praktyce wszystkie one wesprą Twój rozwój duchowy i osobisty.

Modlitwa doda Ci energii

Znajdowanie odwagi do bycia tym, kim się jest

Najświętszy Boże Ojcze i Matko,
Boskie światło pełne miłości
i serce wszechświata,
w całej swej skromności proszę, żeby uzdrawiająca moc Twojej łaski pomogła mi znaleźć odwagę niezbędną do stawienia czoła konsekwencjom wynikającym z tego, kim naprawdę jestem. Zapewnij mi siłę potrzebną do uwolnienia się od wszystkiego, co nie idzie w parze z aktualnymi potrzebami mojego ducha, nawet jeśli próba wyzwolenia może jawić mi się jako coś przerażającego. Ześlij do mnie, proszę, swoje anioły, by pomogły mi podążać za potrzebami mojego serca i ignorować protesty ego – zarówno mojego, jak i innych ludzi. Otocz mnie boskimi obrońcami, którzy usuną z mojej drogi wszelkie trudności i przeszkody oraz ośmielą mnie do powrotu do mojej prawdziwej natury. Z góry dziękuję, całym moim sercem i całą moją duszą, za odpowiedź na moją modlitwę oraz zapewnienie mi siły niezbędnej do zrealizowania tego, czego pragnę.
Z nieskończoną miłością za okazaną łaskę,
Amen.

Uwierz, że modlitwa uzdrawiająca ma moc sprawczą

Dzięki tej książce dowiesz się, jak modlić się o uzdrowienie. Korzystając z tych modlitw uzdrawiających uświadomisz sobie, że każda napotkana przez Ciebie trudność jest tak naprawdę okazją do wzmocnienia duchowości. Z ich pomocą możesz prosić o miłość, zdrowie, szczęście czy uzdrawianie duchowe. Zyskasz również pewność, że znajdujesz się pod nieustanną opieką istot znacznie potężniejszych niż Ty sam. Czuwają one nad Tobą i są gotowe prowadzić Cię na drodze rozwoju duchowego. Odmawiane modlitwy poranne oraz wieczorne są niczym najlepsze terapie – napełnią Cię spokojem i pozytywną energią do działania. Dzięki spisanym przez Autorkę modlitwom odnajdziesz inspirację do ułożenia własnych słów, za pomocą których będziesz okazywać swą miłość Stwórcy. W ten sposób zyskasz szansę, żeby samodzielnie stworzyć skuteczne modlitwy o uzdrowienie. Ta świadomość sprawi, że do wszystkiego podejdziesz z pewnością siebie i przekonaniem, że cokolwiek się wydarzy, będzie służyło Twojemu rozwojowi osobistemu. Wystarczy, że będziesz wiedział, jak modlić się o uzdrowienie ciała i ducha.

Modlitwy uzdrawiające o wszystko, czego pragniesz!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ