Koraliki modlitewne

Sekretne medytacje i rytuały, dzięki którym dokonasz duchowej transformacji

  • ISBN: 978-83-8171-348-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Czym są koraliki modlitewne i jak wykorzystać ich pozytywną energię w codziennym życiu

Koraliki modlitewne są potężnym narzędziem, wykorzystywanym w wielu tradycjach na całym świecie. Znane są praktycznie każdemu z nas. Do najpopularniejszych sznurów modlitewnych należą bowiem chrześcijański różaniec oraz buddyjskie koraliki mala. Służą one do wprowadzania umysłu w stan medytacji, towarzyszą różnym modlitwom, świętym słowom lub mantrom. Dlatego posiadają precyzyjną strukturę, która zawsze odnosi się do symboli duchowych. Ich działanie jest wynikiem połączenia teologii, rytuałów oraz materii. Istnieje niezliczona ilość różnych koralików modlitewnych i koralików do medytacji. Jednak zawsze ich podstawę stanowią sznurek i paciorki. Przy okazji można do nich dodać inne elementy, takie jak: amulety czy symbole. Dzięki informacjom zawartym w tej książce dowiesz się, jak wykorzystać koraliki modlitewne do transformacji własnej duchowości. Poznasz ich zastosowanie, a także nauczysz się je święcić i błogosławić. Odkryjesz praktyki i rytuały czerpane z różnych tradycji ezoteryki, które wypełnią twoje życie pozytywną energią.

Koraliki modlitewne to idealne narzędzie do rozwoju duchowego

Koraliki modlitewne czy też koraliki do medytacji mogą stać się potężnymi narzędziami zmian. Dotyczy to również towarzyszących im symboli, które potęgują nasze wewnętrzne moce. Jeśli zawsze masz je przy sobie, działają niczym talizman, nieustannie wzmacniając rozwój duchowy. Jednak najbardziej skuteczne stają się, gdy używasz ich podczas rytuałów. Dotykając każdy koralik, mówiąc lub koncentrując się na poszczególnych gestach, wzmacniasz dążenie do realizacji swojego celu i wprowadzasz umysł w różne pożądane stany. Jeśli dodatkowo głośno wypowiadasz modlitwy, myśl i słowo jednoczą się. A gdy jeszcze spojrzysz na kolory i kształty koralików, to – oprócz słuchu i dotyku – angażujesz także wzrok. Spokojny i regularny ruch stanowi relaks dla umysłu i może wywoływać sugestywny, niemalże hipnotyczny stan. Wszystko to wspiera transformację twojej duchowości.

Sekretne rytuały z wykorzystaniem koralików modlitewnych

Jean-Louis de Biasi, filozof, badacz kultur Zachodu i znawca etnografii, opisuje, jak wykorzystać wrażenia zmysłowe płynące z używania koralików modlitewnych i koralików do medytacji do pogłębienia rozwoju duchowego. W swojej książce nie tylko opowiada o historii i pochodzeniu sznurów modlitewnych, ale również daje wskazówki dotyczące korzystania z nich. Znaleźć w niej można porady dotyczące wyboru koralików modlitewnych, ich oczyszczania, przechowywania, tworzenia, a także święcenia do duchowego użytku. Tym samym książka jest idealnym przewodnikiem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych entuzjastów tej praktyki. Oprócz podstaw, znajdziesz tu również sekretne rytuały, które wykonuje się samodzielnie lub z udziałem innych osób. Każdy rytuał ma bowiem cztery warianty: medytacja, rytuał indywidualny, rytuał dla dwóch osób oraz rytuał grupowy. Przy okazji odkryjesz praktyki najbardziej znanych zachodnich kultur, wytyczające nowe szlaki na drodze do rozwoju duchowego. Poznasz również zasady wykorzystania koralików w czterech wielkich tradycjach z różnych obszarów ezoteryki: kabalistycznej, hermetycznej, wiccańskiej oraz druidystyczej.

Odkryj modlitwy i medytacje, które wzbogacą twoją duchowość!

Koraliki modlitewne czy koraliki do medytacji mają uniwersalne zastosowanie i przeznaczenie. Nie są ograniczone wyznaniem, wiarą lub tradycją rodzinną. Co więcej, badania z zakresu etnografii dowodzą, że występują w wielu kulturach. Choć czerpią z tradycji ezoteryki, nie sprowadzają się wyłącznie do niej. Stanowią istotny element powszechnych rytuałów, z których korzystać może każdy. Dzięki tej książce odkryjesz radość pracy z tym potężnym narzędziem. Przekonasz się, jak łatwo jest wpłynąć na swój rozwój duchowy przy użyciu naprawdę prostych praktyk. W efekcie wypełnisz swoje życie pozytywną energią i wzbogacisz je nowymi wartościami.

Odkryj moc koralików modlitewnych!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ