Jak pokonałam raka

Sprawdzone terapie dla ciała i umysłu

  • ISBN: 978-83-7377-489-6;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: III;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Jak pokonać raka bez chemii – poznaj naturalne terapie i zasady zdrowego odżywiania

Rak, nowotwór… jakkolwiek nazwiesz tę chorobę, za każdym razem budzi ona przerażenie. Co gorsza, jako choroba cywilizacyjna stała się zagrożeniem globalnym, zbierając obfite żniwo na całym świecie. Niewykluczone, że nawet znasz osobiście kogoś, kto zmaga się z tym problemem – może to ktoś bliski, sąsiad albo znajomy z pracy. Nowotwór dotknął również Autorkę tej książki, która kilkanaście lat temu usłyszała diagnozę dla wielu tożsamą z wyrokiem śmierci. Zaatakował ją chrzęstniakomięsak (chondrosarcoma), jednak nie poddała się i wygrała walkę o zdrowie, korzystając w trakcie terapii również z niekonwencjonalnych metod leczenia. Dzięki tej książce dowiesz się nie tylko, co niszczy raka, ale także, jakie są jego przyczyny. Poznasz bezpieczne terapie i techniki uzdrawiające zalecane przez medycynę alternatywną w przypadku leczenia nowotworów, a także nauczysz się wykorzystywać zdrowe odżywianie i dietę w procesie samouzdrawiania. W efekcie znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak pokonać raka bez chemii.

Dieta, relaks, równowaga energetyczna, czyli – co niszczy raka

Walcząc o powrót do zdrowia, Autorka nie ograniczyła się wyłącznie do konwencjonalnych metod. Dzięki poleceniu koleżanki trafiła do lekarza medycyny alternatywnej, który poprowadził ją przez proces uzdrawiania. Książka jest szczegółowym zapisem jej terapii oraz stosowanych przez nią niekonwencjonalnych metod leczenia. Punktem wyjścia stało się określenie przyczyn choroby. Według specjalistów od medycyny naturalnej i wschodnich filozofii zdrowia jest nią zablokowanie przepływu energii, spowodowane niewłaściwym odżywianiem, nieodpowiednim trybem życia, stresem oraz negatywnymi emocjami. Właśnie te ostatnie legły u podstaw choroby Autorki. W książce znaleźć więc można obszerną listę i opis praktyk proponowanych przez medycynę alternatywną, których celem jest przywrócenie ciału równowagi energetycznej. Autorka książki sama doświadczyła każdej z tych terapii w trakcie samouzdrawiania, potwierdzając tym samym ich skuteczność.

Gdy zawodzą konwencjonalne metody, skorzystaj z dobrodziejstw medycyny naturalnej

Wstępem do procesu samouzdrawiania Autorki była odbudowa zdrowia psychicznego i oczyszczenie organizmu z emocjonalnych toksyn. Dopiero diagnozując duchowe i fizyczne przyczyny powstania nowotworu, mogła rozpocząć pracę nad sobą. W jej książce znajdziesz szczegółowo opisane terapie uzdrawiania energetycznego – joga, huna, ustawienia Hellingera, masaż Shiatsu, hipnoza, praktyki wywodzące się z wschodnich filozofii to tylko niektóre z nich. Autorka korzystała z całego wachlarza bardziej i mniej znanych technik uzdrawiających – poczynając od diety makrobiotycznej (zdrowe odżywianie to jeden z kluczowych elementów terapii) po lecznicze głodówki, od medytacji, afirmacji i modlitw po ćwiczenia odprężająco-relaksujące i zatrzymujące energię w organizmie oraz muzykoterapię. W ten sposób powstała prawdziwa skarbnica niekonwencjonalnych metod leczenia, które powinny zainteresować każdego walczącego z nowotworem. Można tam znaleźć praktyczne rady i zapis realnych doświadczeń osoby zmagającej się z tą ciężką chorobą (w jej przypadku był to chrzęstniakomięsak), która przekonała się na własnej skórze, co niszczy raka.

Medycyna alternatywna wskaże Ci, jak pokonać raka bez chemii

Każdy z nas posiada niezwykłą wewnętrzną siłę, z której istnienia nie zawsze zdaje sobie sprawę. Ciężka choroba może stać się niezwykłym doświadczeniem, które skłoni nas do wprowadzeniu radykalnych zmian w swoim życiu. Dzięki temu odkryjemy świat, w którym mamy wpływ na swoje choroby oraz moc samouzdrawiania. Świat, w którym zyskamy umiejętność oczyszczania organizmu z negatywnych emocji oraz budowania zdrowych relacji. Kompleksowe terapie nie tylko zregenerowały ciało i umysł Autorki niniejszej książki, zniszczyły również śmiertelnego przeciwnika, jakim był chrzęstniakomięsak. Dziś w swojej książce „Jak pokonałam raka” Monika Godlewska chce się podzielić swoim bogatym doświadczeniem. W tym celu przygotowała kompleksowe opracowanie metod i technik uzdrawiających proponowanych przez medycynę naturalną, które w jej przypadku przyniosły znakomity efekt. A skoro uzdrowiły ją – pomogą i Tobie.

Daj sobie szansę na zdrowie – pokonaj raka!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ