Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

  • ISBN: 978-83-7377-815-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Zacznij zarządzać swoją energią

Czołowi naukowcy i przedstawiciele wszystkich nurtów rozwoju duchowego są zgodni co do jednej kwestii: cały wszechświat jest zbudowany z energii. Ty również. Dokładnie w tej sekundzie energia tętni w każdej komórce Twojego ciała, w każdym atomie powietrza, które wdychasz oraz w każdym przedmiocie, który obejmujesz wzrokiem. Energia żyje, jest naszą nieodłączną częścią i łączy nas ze wszystkim co było, jest i kiedykolwiek będzie. Jest całkowicie neutralna i bardzo szybko się przemieszcza. Reaguje na nasze emocje i działania, a my z kolei odpowiadamy na nie. Dzięki ćwiczeniom i metodom zawartym w tej książce, nauczysz się świadomie nią zarządzać.

Anioły – Twoi duchowi przewodnicy

Pomoże Ci w tym Kyle Gray, medium i najbardziej rozchwytywany ekspert od aniołów w Wielkiej Brytanii. Już jako mały chłopiec potrafił odczuwać coś szczególnego w ludziach, zwierzętach oraz miejscach. Od wielu lat poświęca swoje życie innym ludziom chcącym otworzyć się na obecność boskich istot. W swojej książce „Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje” przedstawia podstawowe praktyki, które sam stosuje aby rozwinąć swoje duchowe umiejętności.

Codzienny trening duchowy

Dzięki codziennym ćwiczeniom duchowym zrozumiesz, że jesteś czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym. Możesz zaplanować swój trening, jako formę codziennej medytacji o określonej godzinie, uczynić nim część ćwiczeń jogi lub przygotować jako sesję energetycznych ćwiczeń uzdrawiających. Niech to nie będzie obowiązek, czy lekcja do odrobienia. Trening potraktuj jako intencję na cały dzień. Dzięki regularnym ćwiczeniom zintensyfikujesz swoje wibracje, a emitowana przez Ciebie energia będzie jasna, radosna i świetlista. W konsekwencji zaznacz spokoju oraz życia, na jakie zasługujesz.

Jak wzmocnić swoje wibracje?

Pierwszym krokiem jest zadbanie o swoje ciało. Oto zaledwie kilka czynności, które pomogą Ci we wzmocnieniu wibracji:
– przyjrzyj się swojej diecie – czy w Twoim jadłospisie znajdują się produkty, po których czujesz się ciężko i bez energii? Czy jesz za dużo lub za mało? Zastanów się w jaki sposób mógłbyś ulepszyć swoją dietę.
– do każdej kąpieli dodawaj sól morską jako część swojej duchowej rutyny.
– postaw na ćwiczenia fizyczne! Nie musi to być ciężki trening siłowy, może bardziej odpowiednia będzie joga? Poszukaj aktywności fizycznej, która będzie dla Ciebie odpowiednia, rozładuje Twoje serce i naładuje ciało energią.

Energia, czakry, Kundalini – wyraź siebie bez żadnych ograniczeń

Wprowadź swoją energię na wyższy poziom. Zaufaj własnemu wewnętrznemu przewodnictwu i zacznij bez skrępowania wyrażać wszystkie aspekty siebie. Naucz się równoważyć dawanie i branie, a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia, jakie sobie wymarzyłeś. Dzięki codziennemu treningowi duchowemu oraz oczyszczaniu czakr, będziesz potrafił przywrócić energię i równowagę. Obudź w sobie Kundalini – uśpioną życiową energię, która znajduje się w każdym z nas. Wskutek tego codziennie będziesz doświadczać więcej radości, miłości i cudów.

Opinie o książce

Kyle Gray jest niesamowicie utalentowanym medium i przewodnikiem dla najmłodszego pokolenia poszukującego duchowości
– Gabrielle Bernstein, autorka bestsellerów „Możesz czynić cuda” i „Szczęście to Twój wybór”

Kyle Gray jest dziś jednym z najpopularniejszych mediów w Wielkiej Brytanii.
– Psychologies

Najgorętsze nazwisko w świecie duchowości!
– Soul & Spirit

Od energii do materii

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ