Jak przestać się bać – uwolnij się od lęku i strachu

Hipnoza oraz samodzielne ćwiczenia pozytywnego programowania podświadomości, by odzyskać spokój i równowagę w tych burzliwych czasach

  • ISBN: 978-83-8171-668-0 ;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Lęk i strach w czasach epidemii COVID-19 przybiera na sile

Strach jest nieodłącznym towarzyszem człowieka. Jednak obecne czasy, wybuch epidemii COVID-19, lockdown, izolacja od ludzi i świata zewnętrznego, zmiana dotychczasowego życia, sprawiły, że lęk, ataki paniki, strach przed przyszłością, a nawet kontaktami z ludźmi, przerosły ciebie, a także wszystkich wokół. Jak poradzić sobie ze stresem i emocjami, które zamiast ostrzegać lub motywować do działania, paraliżują, nasilają rozwój dolegliwości, zarówno natury psychicznej jak i fizycznej? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tej książce. Ceniony hipnoterapeuta, Gabriel Palacios, podpowie ci, jak opanować strach i stworzyć emocjonalne bezpieczeństwo. W tym jedynym w swoim rodzaju poradniku, wyjaśnia, gdzie zakorzeniony jest strach i jak dotrzeć do jego źródła. Uczy technik rozwoju osobistego i pozytywnego programowania podświadomości. Podpowiada jak skutecznie wykorzystać program hipnoterapii w tym hipnozę i autohipnozę, autosugestię i wizualizacje, by zamienić negatywne kody myślowe w pozytywne. Jak w końcu pozbyć się lęku i strachu, by wreszcie cieszyć się zdrowiem i życiem, zwłaszcza teraz, w tych burzliwych czasach.

Skąd bierze się strach?

Autor to znany hipnoterapeuta i autor bestsellerów z dziedziny treningu podświadomości. W tej książce ujawnia, że lęk i emocje mu towarzyszące, kryją się w zakamarkach twojego mózgu, w układzie limbicznym. Strach nadmiernie pobudza ten układ, który z kolei wpływa na kresomózgowie. Natomiast ten obszar w mózgu odpowiada za twoją zdolność do podejmowania racjonalnych decyzji i zdroworozsądkowego zachowania. Dodatkowo lęk i stres uruchamiają reakcję przeżycia, pierwotne oprogramowanie mózgu, które odpowiedzialne jest za przeżycie gatunku ludzkiego. Ponadto, strach wywołany przez emocje jest powiązany z negatywnymi przeżyciami i traumami, ukrytymi głęboko w podświadomości. Uruchamiany i napędzany jest przez negatywne wyzwalacze. Należą do nich sytuacje i emocje zakodowane w mózgu jako te traumatyczne, trudne lub złe. One zaś często pochodzą z zewnątrz, jak na przykład ekstremalnie obciążające czasy pandemii COVID – 19. Negatywne myśli i połączone z nimi negatywne emocje nadmiernie pobudzają układ limbiczny i paraliżują twoje decyzje.

Co to są techniki pozytywnego programowania podświadomości?

Techniki pozytywnego programowania stanowią podstawę programu autohipnozy i hipnoterapii zawartego w książce. Pomogą ci one zidentyfikować i zneutralizować negatywne wyzwalacze. Dodatkowo, z pomocą technik kotwiczenia umysłu nadasz swoim emocjom i myślom całkiem nową wibrację, pozytywną energię i twórczą jakość. W tym poradniku znajdziesz szereg ćwiczeń hipnozy, jak również praktyk autohipnozy i technik wizualizacyjnych. Ich zadaniem jest przeprogramowanie twojej podświadomości i zmiany myślenia na pozytywne. Dzięki nim przejmiesz kontrolę nad swoim lękiem i strachem oraz nadasz im całkiem nową wartość, a także znaczenie.

Autohipnoza – jak zaprogramować podświadomość?

Program hipnoterapii przeciw lękowi rozpocznij od ćwiczenia kotwiczącego twój umysł w pozytywną energię. Dzięki temu stworzysz swój własny „przycisk” włączający pozytywne myślenie, który będziesz mógł uruchomić w najtrudniejszym momencie. Praktykując ćwiczenia oddechowe i medytacje, wyciszysz umysł i skupisz się na swojej podświadomości. W ten sposób dotrzesz do tych emocji i traum, które są źródłem twojego strachu. Przekształcisz lęki i obawy w siłę motywującą do działania. Dzięki każdemu kolejnemu ćwiczeniu wyeliminujesz strach przed spełnianiem swoich celów, utratą zdrowia, wyrażaniem siebie i swoich potrzeb, a także tworzeniem więzi w związkach.

Terapia pozytywnego programowania podświadomości naprawdę działa!

Skuteczność terapii uwalniającej od strachu potwierdza cała rzesza pacjentów Autora. Na taką osobistą sesję czeka się nawet dwa lata. A dzięki tej książce masz szansę już teraz odkryć program autohipnozy i techniki pozytywnego programowania podświadomości oraz zapoznać się z relacjami z seansów hipnoterapii przeprowadzonych przez Gabriela Palaciosa. Otrzymasz przekaz od pacjentów, którzy wykorzystali techniki zawarte w tym poradniku i zlokalizowali swoje źródło strachu pozytywnie przeprogramowując podświadomość. Dzięki temu przestali się wreszcie bać o zdrowie, rodzinę i przyszłość, pomimo tych trudnych czasów pandemii COVID-19.

Czas przeprogramować podświadomość i przestać się bać!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ