Jak być młodym w każdym wieku. Sekret niekończącego się zdrowia ciała, ducha i umysłu

  • ISBN: 978-83-7377-873-3;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 136;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Nie wydawaj fortuny na kosmetyki i wypróbuj bezpłatne naturalne metody

Czy wiesz, że emocje takie jak lęk, zawiść i strach przedwcześnie postarzają i często wywołują choroby? Niewiele pomogą tu nawet najdroższe maseczki kosmetyczne. Trzeba więc sięgnąć do źródeł problemu, a te kryją się głęboko w sferze psychiki.
Rynek oferuje ogromną ilość kosmetyków, suplementów odżywczych czy zabiegów chirurgii kosmetycznej. Jednak to naturalne metody odmładzania cieszą się obecnie największą popularnością. Dzięki tej książce poznasz wyjątkowy program antystarzeniowy, który zaczyna się w umyśle, od zmiany nastawienia psychicznego. Zawarte w nim holistyczne techniki pomogą Ci odzyskać zdrowie i zachować młodzieńczy wygląd na długie lata. W ciągu ośmiu tygodni odbudujesz młodość intelektualną, fizyczną i emocjonalną stosując proste ćwiczenia.

Odmładzanie na wszystkich poziomach? To możliwe!

Autor od ponad dwudziestu lat zajmuje się metodami psychologicznymi i energetycznymi oraz takimi praktykami jak NLP (programowanie neurolingwistyczne), medytacja, uzdrawianie kwantowe i sztuka walki Tai Chi Chuan. Twierdzi on, że próby obniżenia wieku biologicznego wyłącznie przy użyciu substancji witalnych to tylko skromny fragment strategii przeciwdziałania starzeniu się. Jak podejść do tego w sposób inteligentny, a przede wszystkim kompleksowy? Właśnie tego dowiesz się z tej książki. Na początku znajdziesz test, który podpowie Ci, na jaki aspekt powinieneś zwrócić szczególną uwagę, aby określić swój obecny wiek. Autor gwarantuje, że po 8 tygodniach stosowania programu ubędzie Ci lat, a Twoje plany będą wybiegały w daleką przyszłość.

Prawdziwe piękno pochodzi z wewnątrz

To zdanie jest bardziej prawdziwe niż sądzisz. Stanowi ono najważniejszy filar procesu odmładzania. Udowodniono bowiem, że głęboki rozwój duchowy i pozytywne myślenie prowadzi do wewnętrznej harmonii, radości i spełnienia. Aby je osiągnąć, wystarczy przeprowadzić duchowe i fizyczne oczyszczenie.

Już tysiące osób przekonało się o skuteczności metody opisanej w tej publikacji i odzyskało młodość psychiczną i fizyczną. Gdy do nich dołączysz dowiesz się, jak w pełni rozwinąć drzemiący w Tobie potencjał. Autor opracował bowiem program wspierający kompleksowe zdrowie, osobisty rozwój i efektywne odmładzanie dzięki technikom mentalno-duchowym. Działa on zgodnie z zasadami dawnych chińskich mnichów taoistycznych, znanych ze swojej długowieczności.

Odmień swoje życie w 8 tygodni

Wystarczy tylko osiem tygodni aby całkowicie odmienić swoje życie, nastawienie i samopoczucie. Odkryjesz tajniki prawidłowego odżywiania i proste ćwiczenia, które zregenerują Twoje ciało. Odpowiednio dobierzesz dietę, która wzmocni nie tylko ciało, ale i umysł.

Odkryj w sobie młodość.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ