Lęk – jak ostatecznie uwolnić się od niego. Samodzielne techniki eliminowania niepokoju i depresji

  • ISBN: 978-83-7377-942-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Strach ma wielkie oczy

Przeraża Cię wizja jutra, a świat widzisz w czarnych barwach? A może boisz się zatłoczonych miejsc, skupisk ludzi, a wyjścia do sklepu, przychodni czy szkoły wyzwalają w Tobie niesamowity lęk i paraliżują tak mocno, że drżysz? Nie kontrolujesz tego i nie jesteś w stanie nad tym zapanować. Myślisz, że zaraz to minie, ale to uczucie stale powraca jak bumerang w trudnych dla Ciebie sytuacjach. Czas temu zaradzić, a Autorka podpowie Ci, jak to zrobić.

Zdaj się na kogoś zaufanego

Kazimiera Sokołowska jest specjalistką i praktykiem w uwalnianiu się od niepokoju i lęku. Po śmierci matki, pojawiła się u niej nerwica lękowa z objawami depresji. Przez długi czas walczyła z tą chorobą, pracując systematycznie nad sobą, aż w końcu opracowała metody, dzięki którym wyszła na prostą i teraz cieszy się życiem z bliskimi. Tobie również pomoże i otworzy oczy na zupełnie inny świat – miłości, radości i spokoju.

Zerwij kajdany lęku

W książce znajdziemy dużo porad oraz wskazówek, jak radzić sobie z lękiem i niepokojem, które nieleczone mogą doprowadzić do depresji czy nerwicy. Wiele pomocnych medytacji i afirmacji pozwoli na stopniowe, a przy tym niezwykle skuteczne, uwalnianie się od negatywnych uczuć i emocji. Wpływają one na zmianę myślenia, a co za tym idzie i zachowania. Wiara w siebie, zaufanie, a także nawiązanie kontaktu z intuicją, pozwolą nie tylko rozwiązać problem zaburzeń lękowych, ale również uczynić z samego siebie mądrego doradcę, który nigdy Cię nie zawiedzie. Od teraz będziesz zawsze podążać w bezpiecznym kierunku. Autorka podpowie Ci także, jak odizolować się od tłumu i nie przejmować uwagami innych, a podążać własną ścieżką, której pragnie Twoje serce. Nauczy Cię również obserwacji myśli, emocji i zachowań oraz natychmiastowego reagowania, kiedy będą one zmierzać w niewłaściwym kierunku.

Wygraj z lękiem

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ