Astrologia horarna i elekcyjna tom VII – nowe wyd

  • ISBN: 978-83-7377-298-4;
  • Cena katalogowa: 33.00 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czym zajmuje się astrologia horarna w praktyce?

W trudnej sytuacji wznosisz wzrok do nieba oczekując odpowiedzi lub wskazówek co zrobić, lub jaką decyzję podjąć? Nic w tym dziwnego, ponieważ ludzie od wieków kierowali się drogami wyznaczonymi przez gwiazdy, a astrologia od zawsze była cenioną gałęzią wiedzy. Teraz również i Ty, korzystając z tego jedynego w swoim rodzaju podręcznika, dowiesz się czym jest astrologia horarna. Nie tylko poznasz jej zasady, ale pewnie zastosujesz je w praktyce. Skutecznie wykorzystasz wskazówki cenionej astrolog dr Konaszewskiej-Rymarkiewicz, aby poznać szczegółowe odpowiedzi na wszystkie dręczące Cię pytania. A astrologia elekcyjna wskaże najlepszy czas na podjęcie przez Ciebie działań i wyzwań.

„Gdzie jest futerał na moje okulary?”- astrologia horarna w praktyce

Pytanie to zadała jednemu z najwybitniejszych zachodnich astrologów horarnych – Antoniemu Luisowi, jego żona Linda. Kobieta, nie wierzyła, że horoskop godzinowy jest w stanie pomóc w odnalezieniu jej zguby. Luis, postanowił udowodnić żonie, że odnajdzie futerał wykorzystując zasady astrologii horarnej w praktyce. Astrolog posłużył się czasem i miejscem, w którym postawiono pyta-nie: 10 września 1989 roku, o godzinie 9:24’, w miejscowości o współrzędnych geograficznych – 73°0’W i 41°19’N. Ustalając położenie planet w domach, przypisując odpowiednie znaki zodiaku oraz włączając arabski punktu szczęścia, astrolog ustalił, że miejsce w którym znajduje się futerał ma związek z kolorem zielonym lub czerwono-brązowym, z lokalnymi wycieczkami, wczesną edukacją, garażem lub autem, dodatkowo leży nisko, blisko wody lub innych płynów. Futerał znalazł się w schowku czerwonego samochodu Lindy, wepchnięty głęboko, w ciemnym miejscu nad podłogą przylegając do silnika i płynów. Tego dnia Linda przeprosiła męża za swój sceptyczny stosunek do astrologii.

Wszystko zależy od pytania! Poznaj zasady astrologicznych obliczeń

Astrologia horarna potrafi udzielić odpowiedzi na niemal każde pytanie, o ile zostanie ono sformułowane w jasny i zwięzły sposób. Równie ważny w wykonaniu obliczeń jest dokładny czas, w którym postawiono pytanie. A także umiejscowienie zagadnienia we właściwym domu horoskopu oraz przypisanemu mu znaku zodiaku. Dlatego też, stworzenie i interpretacja horoskopu według zasad astrologii horarnej, jest świetnym ćwiczeniem na wyciąganie wniosków i logiczne myślenie. To idealne narzędzie pracy dla wszystkich astrologów o detektywistycznych skłonnościach.

Jedyny taki podręcznik astrologii w Polsce!

Dzięki temu wyjątkowemu podręcznikowi dowiesz się:
– czym jest astrologia horarna i elekcyjna,
– jakie są zasady astrologii godzinowej,
– jakie jest szczegółowe znaczenie domów, planet i znaków zodiaku w astrologii horarnej,
– jak wykorzystać astrologię godzinową i elekcyjną w praktyce,
– jak formułować pytania, aby uzyskać szczegółowe odpowiedzi np.: kiedy założyć firmę, lub na kiedy wyznaczyć datę ślub?

Poznaj zasady astrologii horarnej w praktyce!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ