Astrologia horarna i elekcyjna tom VII – nowe wyd.
  • ISBN: 978-83-7377-298-4;
  • Cena katalogowa: 33.00 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
Monika Muszyńska
0
0

Czym jest Astrologia horarna i elekcyjna?

Astrologia jest obszerną i fascynującą nauką znaną ludziom od wieków. Dzięki wykorzystaniu wiedzy o położeniu gwiazd i planet astrolodzy są w stanie odpowiedzieć na najbardziej szczegółowe pytania. Astrologia horarna, zwana również horoskopem pytań lub astrologią godzinową,potrafi dać odpowiedź na konkretne pytanie stawiane przez człowieka. Równie ciekawa jest astrologia elekcyjna,wskazująca najlepszy czas na wykonanie danego działania.

„Gdzie jest futerał na moje okulary?”

Pytanie to zadała jednemu z najwybitniejszych zachodnich astrologów horarnych – Antoniemu Luisowi,jego żona Linda. Kobieta, nie wierzyła, że horoskop pytań jest w stanie pomóc w odnalezieniu jej zguby. Luis, postanowił udowodnić żonie, że przy pomocy astrologii odnajdzie futerał. Horoskop horarny wskazał czas postawienia pytania na 10 września 1989 roku, godzinę 9:24’, miejscowość o współrzędnych geograficznych – 73°0’W i 41°19’N. Przy pomocy horoskopów, arabskiego punktu szczęścia, posiłkując się kolorami i stronami świata, astrolog ustalił, że miejsce w którym znajduje się futerał ma związek z kolorem zielonym lub czerwono-brązowym, z lokalnymi wycieczkami, wczesną edukacją, garażem lub autem, dodatkowo leży nisko, nawet na poziomie podłogi, może być blisko wody lub innych płynów. Futerał znalazł się w schowku jej czerwonego samochodu, wepchnięty głęboko, w ciemnym miejscu nad podłogą przylegając do silnika i płynów. Tego dnia Linda przeprosiła męża za swój sceptyczny stosunek do astrologii.

Właściwie postawione pytanie

Ten przykład doskonale obrazuje, czym jest astrologia horarna oraz to, że rządzi się własnymi regułami i prawami. Interpretacja tego horoskopu pozwala nie tylko znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie, jest również świetnym ćwiczeniem na wyciąganie wniosków, a co za tym idzie logiczne myślenie. Jest idealnym narzędziem dla wszystkich astrologów o detektywistycznych skłonnościach. Kluczem do odniesienia sukcesu jest postawienie jasnego i zwięźle sformułowanego pytania.

Doskonały podręcznik astrologii

Astrologia horarna i elekcyjna to jedyny, niespotykany i wyjątkowy podręcznik astrologiczny. Najobszerniejszy w całej polskiej literaturze tematu. Napisany został przez uznaną i cenioną również poza granicami naszego kraju astrolog, dr Krystynę Konaszewską – Rymarkiewicz. Autorkę takich bestsellerów jak: Astrologia natalna, Astrologia finansowa czy coroczne wydanie Astrocalendarium. Dzięki podręcznikowi dowiesz się jak stosować astrologię horarną w praktyce. Co więcej, poznasz znaczenie znaków zodiaku w tej dziedzinie astrologii. Ostatecznie, uzyskasz odpowiedzi na konkretne pytania typu: kiedy założyć firmę, kiedy wziąć ślub?

Poznaj tajniki starożytnej astrologii

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ