Nazwisko tworzy charakter. Liczby kreatorem Twojej indywidualności
  • ISBN: 978-83-7377-463-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 395;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  Mariusz Golak
  0
  0

  Jak kształtuje Cię Twoje imię i nazwisko?

  Imię i nazwisko to nie tylko ciąg liter określających konkretnego człowieka dla świata i umożliwiających odróżnienie jednej osoby od drugiej. Jak bowiem przekonuje Autorka, mają one ogromny wpływ na ich posiadacza. To one, wspólnie z datą urodzenia, kształtują charakter każdego z nas i naszą osobowość. Poprzez unikalną kombinację liter i odpowiadające im liczby, nasze imię i nazwisko może powiedzieć nam więcej o sobie, a także naszych bliskich niż sądziliśmy. Wystarczy znać sposoby na obliczenie poszczególnych parametrów za pomocą swoich danych.

  Imiona, nazwiska a numerologia

  Dzięki książce Violetty Kuklińskiej-Woźny będziesz mógł zrozumieć numerologiczne znaczenie własnego imienia i nazwiska. Autorka umożliwi Ci poznanie symboliki poszczególnych liczb z nimi związanych. Nauczysz się także analizować i przeliczać poszczególne litery numerologicznego alfabetu. Dowiesz się również, jak korzystać z magicznego kwadratu Lo Shu, kwadratu wedyjskiego i magicznego kwadratu Pitagorasa. A to
  zaledwie początek.

  Poznaj znaczenie swojego imienia i nazwiska

  Dzięki zawartym w publikacji szczegółowym opisom imion męskich i żeńskich, bez trudu odnajdziesz swoje i poznasz cechy charakteru, które składają się na Twoją osobowość. Poprzez praktycznie rozpisane tabelki będziesz mógł sprawdzić energetyczne zestawienie wibracji poszczególnych liczb za pomocą liter z Twojego imienia i nazwiska, a także daty urodzenia. Dowiesz się, jaki typ osobowości reprezentujesz Ty, a także Twoi znajomi czy druga połówka. Poznasz znaczenie liczb mistrzowskich, złożonych i prostych. Zrozumiesz co znaczy pojęcie „droga życia”, a także czym jest liczba samorealizacji.

  Co liczby oznaczają dla Ciebie?

  Książka ta koncentruje się na korzyściach wynikających z umiejętności wyliczenia wibracji poszczególnych imion oraz podaje nam gotową charakterystykę większości z nich. Informuje także, jak możesz samodzielnie wyliczyć własną liczbę materialnego „ja” i co ona dla Ciebie oznacza. Poznasz także niezawodny sposób określenia wibracji swojej liczby samorealizacji. Każda kobieta z kolei dowie się, co dla niej może oznaczać przyjęcie nazwiska męża.
  Dzięki tej publikacji już dziś możemy odkryć prawdziwe oblicze, zarówno swoje, jak i dowolnej napotkanej osoby. Wystarczy, że ten ktoś się nam przedstawi…

  Co mówi Twoje imię i nazwisko?

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ