Światło Eremity, czyli przewodnik po świecie Tarota

  • ISBN: 978-83-7377-922-8;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
15
0

Odkryj tajemnicę interpretacji kart Tarota – Arkana Wielkie

Tarot to magiczna, obrazkowa księga, z której można odczytać nieskończoną mnogość znaczeń. Właściwa interpretacja kart Tarota pozwoli ci zyskać wspaniałego sojusznika przy podejmowaniu trudnych decyzji, wystrzeganiu się niebezpiecznych sytuacji czy poznaniu przyszłości. Autorka, doświadczona tarocistka i nauczycielka sztuki intuicji, odkryje przed tobą symbolikę i interpretację kart Tarota w Arkanach Wielkich. Arkana Wielkie stanowią podstawę Tarota. W ich skład wchodzą 22 karty, które symbolizują duchową drogę człowieka, od Głupca po Świat, oznaczający pełną samorealizację. Jeśli poznasz interpretację każdego symbolu, pewnym jest, że stawianie Tarota będzie twoim ulubionym sposobem wróżenia!

Karty Tarota dla początkujących i biegłych w sztuce wróżenia

Światło Eremity to idealny podręcznik zarówno dla początkujących tarocistów, jak i osób stawiających Tarota od lat. Oprócz podstaw, takich jak wybór idealnej talii, podejścia do wróżb z kart Tarota, tasowania i rozkładania, Autorka opisuje również symbolikę liczb, żywiołów, ludzi i kolorów. Dokładnie omawia znaczenie kart dworskich, a także roślin, zwierząt i istot nadprzyrodzonych. Podejmuje temat odwróceń kart – czy i kiedy warto je stosować oraz co oznaczają karty w pozycji odwróconej. Znajdziesz tu również słowa klucze oraz przykładowe interpretacje kart Tarota, a także niezbędne wskazówki, dzięki którym każdy tarocista stworzy od podstaw lub poszerzy własny warsztat.

Tarot marsylski, Ridera Waite’a, Thota oraz Złoty Tarot – interpretacja i wskazówki dotyczące wróżb z kart Tarota

Autorka opisuje aż cztery różne talie kart Tarota – tarot marsylski, Tarot Ridera Waite’a, Tarot Thota oraz Złoty Tarot. Skupia się na podobieństwach i różnicach między taliami oraz przedstawia słowa klucze przypisane każdej karcie. Dzięki temu odkryjesz nie tylko znaczenie poszczególnych symboli, ale również dowiesz się jak, nawet subtelne różnice, mogą wpływać na interpretację kart Tarota. Przy każdej karcie znajdują się również wskazówki do interpretacji, znaczenie danej karty w odwróceniu/cieniu oraz ważne porady, które będą szczególnie pomocne dla osób, które są początkujące we wróżeniu z kart Tarota.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce odkryjesz:

– wskazówki, jak odnaleźć właściwą dla siebie talię i zbudować swój warsztat tarocisty,
– sekret właściwego podejścia do wróżenia,
– symbolikę liczb, żywiołów, ludzi, kolorów i wiele więcej,
– słowa kluczowe pomocne przy interpretacji i wróżeniu,
– archetypy Arkan Wielkich wraz z ich szczegółową interpretacją,
– porównanie najważniejszych talii kart Tarota: Złotego Tarota, Tarota Thota, Tarota marsylskiego oraz Ridera Waite’a,
– rady i wskazówki ułatwiające interpretację kart Tarota dla początkujących,
– przyjemność ze stawiania Tarota!

Tarot w nowym świetle!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ