Sekretny język Tarota

Jak profesjonalnie interpretować Wielkie i Małe Arkana, by otrzymać właściwe odpowiedzi dotyczące miłości, zdrowia, szczęścia i sukcesów zawodowych

  • ISBN: 978-83-8171-512-6;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 480;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Jak czytać karty Tarota – poznaj uniwersalne wróżby i tajemne symbole

Wielu ludzi jest bardzo zdezorientowanych i zagubionych we współczesnym świecie. Mają też problem z wyznaczaniem życiowych celów i zrozumieniem własnych emocji, co znacznie utrudnia zarówno życie osobiste, jak i zawodowe. Stan ten pogłębiła dodatkowo epidemia koronawirusa. Nic więc dziwnego, że z coraz większą niecierpliwością poszukujemy odpowiedzi na pytania o bliższą i dalszą przyszłość, staramy się znaleźć sposób na uporządkowanie relacji z ważnymi dla siebie ludźmi czy zastanawiamy się nad wyborem właściwej drogi życiowej. Okazuje się, że w tej sytuacji niezwykle pomocne mogą być astropsychologia i Tarot, które są skutecznymi narzędziami do poznania siebie i otaczającego świata. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak czytać karty Tarota i interpretować symbole zawarte w Wielkich i Małych Arkanach, by otrzymać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Otrzymasz cenne porady dotyczące tasowania talii, przygotowania miejsca pracy z kartami i zasad konsultacji. Poznasz też gry wróżbiarskie, dzięki którym nabierzesz wprawy we wróżeniu z kart Tarota. Zdobytą w ten sposób wiedzę będziesz mógł wykorzystać do poprawy jakości swojego życia lub też udoskonalenia warsztatu profesjonalnego wróżbity.

Astropsychologia i Tarot udzielą Ci odpowiedzi na pytanie, jak poznać przyszłość

Tarot jest znaną od wieków talią kart do gry, złożoną z siedemdziesięciu ośmiu Arkanów: dwadzieścia dwa z nich składają się na tak zwane Wielkie Arkana, a pięćdziesiąt sześć na Małe Arkana. Każda z kart zawiera alegoryczne symbole, które skrywają tajemne przesłania. Wróżby interpretujące poszczególne symbole pozwalają przekroczyć ograniczenia ludzkiego umysłu, obudzić intuicję i poznać zdawałoby się nieodgadnioną przyszłość. Tarot przemawia do nas językiem pierwotnych archetypów, w których zapisane zostały uniwersalne losy, odwieczne prawdy, niezmienne wzory zachowań i pradawne źródła emocji. Dlatego wróżenie przy pomocy tych kart przypomina podróż w głąb siebie w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie – jak poznać przyszłość.

Naucz się interpretacji i rozkładów Tarota

Jak czytać karty Tarota, by wróżby chciały odsłonić przed nami swoje sekrety? Potrzebne są cierpliwość, pokora i wrażliwość na znaczenia poszczególnych symboli. Nieodzowna jest również wiedza. Tej w wyczerpujący sposób dostarcza niniejsza książka, będąca wartościową lekturą dla wszystkich miłośników Tarota i astropsychologii. Autorka nie tylko szczegółowo charakteryzuje symbole zawarte w poszczególnych kartach, ale też odsłania kulisy warsztatu osoby zajmującej się wróżeniem. Wyjaśnia, jak działa rozłożona talia i jaką rolę pełni wróżbita. Jednocześnie podpowiada, jak powinna przebiegać konsultacja i dlaczego pozycja kart w różnych rozkładach Tarota ma tak olbrzymie znaczenie. Dzięki temu łatwiej będzie można opanować trudną sztukę wróżenia z kart Tarota, poznając jej najdrobniejsze szczegóły.

Gry z kartami Tarota, które wesprą Twoje wróżby

Ważną część książki stanowią gry z kartami Tarota. W okrąg, trójkąt, wszystkie karty ułożone w jednym rzędzie lub kilku… Istnieją dziesiątki rozkładów Tarota i drugie tyle gier, w których bierze udział określona liczba Arkanów. Najpopularniejsze z nich znajdziesz w niniejszej publikacji. Ponieważ zostały one wyjaśnione w bardzo przystępny sposób, bez trudu skorzysta z nich nawet początkujący adept Tarota. Jednak każdy wróżbita z biegiem czasu i tak wypracowuje własny sposób, jak czytać karty Tarota. Wystarczy im tylko poświęcić czas i uwagę, by przemówiły pełnym głosem, odpowiadając na wszystkie zadawane przez nas pytania.

Tarot – jak poznać przyszłość i zrozumieć teraźniejszość

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ