Tarot bez tajemnic

  • ISBN: 978-83-7377-419-3;
  • Cena katalogowa: 24.20 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
1

Tarot bez tajemnic? Poznaj tajemniczą historię kart Tarota

Skąd pochodzi Tarot? Gdzie pojawił się po raz pierwszy? Kto stworzył 78 kolorowych kart, które nadal wzbudzają tyle, czasami, skrajnych emocji? Część opinii głosi, że powstał w starożytnym Egipcie, inne skłaniają się ku Indiom. Jakkolwiek skomplikowana jest jego historia był obecny w życiu tych, którzy otwarci byli na wróżby i sygnały wysyłane przez wszechświat. W publikacji znajdziesz nie tylko wyjaśnienia skomplikowanej historii kart Tarota, ale poznasz też znaczenie umieszczonych na nich symboli. Nauczysz się również wróżenia z układów kart, odczytywania i ich interpretacji, dzięki czemu lepiej zrozumiesz siebie i swoje przeznaczenie. A korzystając z własnej intuicji oraz podpowiedzi kart, całkiem inaczej spojrzysz w przyszłość, gdyż Tarot nie będzie miał przed Tobą tajemnic.

Poznaj znaczenie symboli Tarota

Znana sopocka wróżka, tarocistka i astrolog, Beata Matuszewska odkryje przed Tobą tajemnice kart. Dowiesz się, że ta licząca 78 kart talia dzieli się na Arkana Małe i Arkana Wielkie. Arkana Wielkie pokazują Twój stan duchowy i to co może pomóc w Twoim wzroście. A Arkana Małe są kartami rozszerzającymi, dającymi dodatkowe wskazówki. Karta Głupca oznacza człowieka, jego rozwój i zdobywanie doświadczeń na każdym etapie życia, Ciebie. Autorka szczegółowo wyjaśnia także jak wybrać karty i dlaczego tak ważne jest ich pierwsze ułożenie.

Co da Ci umiejętność interpretacji kart?

Dzięki odpowiedniej interpretacji kart, Tarot stanie się Twoim najwierniejszym doradcą, opiekunem oraz sposobem na poznanie samego siebie, innych oraz świata. Będzie skarbnicą wiedzy, mapą i przewodnikiem jednocześnie. Poznając tajemnice Tarota i jego symbolikę zyskasz wsparcie wszechświata. Tarot najczęściej wykorzystywany jest do wróżenia, prób przewidywania przyszłości. Dlatego też możesz wykorzystać moc swojego umysłu do analizowania i skojarzeń, a moc intuicji do odczuwania i przeczuwania. Autorka przestrzega, że Tarot pokaże zawsze najlepszą drogę do wybranego przez ciebie celu. Nie jest jednak powiedziane, że będzie to droga łatwa ani taka, którą spodziewasz się kroczyć.

Tarot nie będzie miał przed Tobą tajemnic – naucz się odczytywać wróżby z kart

Dzięki informacjom zawartym w tej książce :
– poznasz symbole kart Tarota oraz główne rozkłady,
– dowiesz się w jaki sposób wybrać swoją pierwszą talię,
– nauczysz się czytać karty,
– odkryjesz historię Tarota,
– znajdziesz wiele ważnych zasad oraz praktycznych porad do pracy z Tarotem,
– nauczysz się wróżenia oraz odczytasz z kart przyszłość swoją oraz najbliższych,
– zburzysz stereotypowe przekonania narosłe wokół tarota.

Poznaj i wykorzystaj tajemnice Tarota

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ