Uzdrawianie czakr mocą kryształów

Wykorzystaj energetyczne właściwości 70 kryształów, by odblokować czakry i przywrócić im równowagę

 • ISBN: 978-83-8301-045-8;
 • Cena katalogowa: 74.70 zł;
 • Ilość stron: 226;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2022;
 • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Czym są czakry i dlaczego brak równowagi czakralnej jest niebezpieczny

Czakry to centra energetyczne zlokalizowane w twoim ciele. Służą do pobierania, przetwarzania i rozprowadzania energii życiowej po całym organizmie. Łączą fizyczne „ja”, czyli ciało i umysł z eterycznym „ja”, czyli emocjami i duchem. Aby pomiędzy ciałem, umysłem, emocjami i duchem zachodziła optymalna interakcja, czakry muszą być zrównoważone. Brak równowagi może skutkować nadmierną lub zbyt małą aktywnością czakr, a nawet ich całkowitą blokadą. Jeśli tak się stanie, ucierpi na tym twoje zdrowie fizyczne i emocjonalne, a także rozwój duchowy. Objawy, jakie możesz wtedy zaobserwować, to: ból fizyczny, uczucie rozbicia, trudności w pracy i relacjach, utrata poczucia własnej wartości, choroba fizyczna lub psychiczna, problemy ze snem. Przyczyn tych blokad może być wiele, np. trauma, gniew, niezdolność do przebaczenia, negatywne myślenie, śmierć bliskiej osoby, złe odżywianie.

Jak odblokować czakry? Poznaj najskuteczniejszy sposób!

Przy tak wielu czynnikach ryzyka rozregulowania się czakr, jak przywrócić im prawidłowy przepływ energii? Jak oczyścić, odblokować i zrównoważyć energię w czakrach? Odpowiedzi udzieli ci Karen Frazier, uzdrowicielka energetyczna i medium. W swojej książce udowadnia, że najskuteczniejszym sposobem na odblokowanie czakr są kryształy i kamienie szlachetne. Dzięki swoim specyficznym częstotliwościom wibracyjnym są w stanie zharmonizować energię płynącą w czakrach. Kolor, kształt i struktura siatkowa kamieni uzdrawiających powodują, że wibrują one na określonych częstotliwościach.

Kryształy dla czakr – tak!

Jak to działa? Badania naukowe dowiodły, że umieszczając kryształ, który wibruje z pewną częstotliwością w pobliżu ludzkiego ciała (wibrującego z inną częstotliwością), następuje ich synchronizacja. I właśnie to przesunięcie w wibracji może przynieść wibracyjną i energetyczną równowagę osobie poddawanej terapii. Kryształy mogą uzdrawiać ludzi, zwierzęta, rośliny lub inne organizmy, które doświadczają energetycznej nierównowagi. Przekonaj się, jak wykorzystać te kamienie uzdrawiające do oczyszczenia i odblokowania twoich czakr!

Kryształy są najlepszym sposobem na zadbanie o równowagę twoich czakr

Jak używać kamieni do czakr – jak wybrać odpowiedni kryształ, oczyścić go i aktywować

Ta książka to jedyna taka publikacja w pełni poświęcona równoważeniu czakr za pomocą kryształów. Autorka koncentruje się w niej na przywróceniu harmonii w każdej z siedmiu głównych centrów energetycznych w twoim ciele:

 • czakrze podstawy,
 • czakrze krzyża,
 • czakrze splotu słonecznego,
 • czakrze serca,
 • czakrze gardła,
 • czakrze trzeciego oka,
 • czakrze korony.

Szczegółowo charakteryzuje każdą czakrę, jej umiejscowienie oraz właściwości. Odkrywa, co się dzieje, gdy jest zrównoważona lub występuje w niej brak równowagi. Podpowiada jak używać kamieni do czakr. Jak wybrać odpowiedni kryształ, oczyścić go, a także aktywować. Dzięki prostym wskazówkom z łatwością rozpoznasz, w której czakrze występuje brak równowagi. Dobierzesz odpowiedni kamień, który pomoże ci przywrócić w niej harmonię. Dowiesz się również, jak wykorzystać kamienie czakralne do medytacji i wizualizacji.

Poznaj szczegółowe profile kryształów i kamieni szlachetnych

Przejrzyście opisane profile poszczególnych kryształów pozwolą ci nie tylko poznać ich historię i występowanie, ale również właściwości lecznicze i energetyczne. Dla przykładu, odkryjesz tu, że używając ametystu z czakrą trzeciego oka poprawisz swoją intuicję. Kwarc różowy we współpracy z czakrą serca wspomoże realizację twoich marzeń. Akwamaryn wzmocni nieaktywną energię czakry gardła. Mołdawit wspomoże rozwój duchowy, a iolit wzmocni skupienie podczas medytacji. Sam widzisz, że możliwości kamieni czakralnych są nieograniczone. Teraz również i ty masz szansę przekonać się o ich wielkiej mocy na własnych… czakrach!

Kryształy – skuteczna pomoc w odblokowaniu czakr!

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ