Naturalne metody uzdrawiania

  • ISBN: 978-83-7377-375-2;
  • Cena katalogowa: 26.20 zł;
  • Ilość stron: 204;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Irena Kloskowska
0
0

Postaw na naturalne metody uzdrawiania

Każdy boryka się z różnymi dolegliwościami i chorobami. Nie ma co do tego wątpliwości. Co zrobić w sytuacji, kiedy dostępne metody medycyny konwencjonalnej nie przynoszą poprawy, a czasami nawet zaostrzają stan chorobowy? Zdecydowanie powinieneś wtedy skorzystać ze sprawdzonych naturalnych metod uzdrawiania. Nie wiesz, która z nich byłaby odpowiednia dla Ciebie? Ta książka z pewnością ułatwi Ci wybór! Dzięki niej szczegółowo poznasz takie terapie naturalne jak terapia energią, muzykoterapia czyli terapia dźwiękiem, czy uzdrawianie kamieniami szlachetnymi. Dowiesz się jak przeprowadzić zabieg oczyszczania aury za pomocą świecy, bezpiecznie postawić bańki czy leczniczo zastosować pijawki. Po przeczytaniu tej publikacji z łatwością dobierzesz naturalną metodę uzdrawiania najodpowiedniejszą dla Ciebie i dostosowaną do Twoich dolegliwości.

Kompendium wiedzy o naturalnych metodach uzdrawiania

Tadeusz Piotr Szewczyk to mistrz Reiki i specjalista w uzdrawianiu metodami naturalnymi. W tej książce dzieli się z Tobą swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w uzdrawianiu. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia jak zastosować zabiegi medycyny alternatywnej, które uzdrowią przeziębienie, bóle migrenowe, zapalenie uszu czy bezsenność. Korzystając z prostych instrukcji, popartych zdjęciami z terapii, oczyścisz aurę i pozbędziesz się uporczywych dolegliwości w zaciszu własnego domu. Reiki stanie się realną metodą uzdrawiania energią, którą przekażesz bliskim z pomocą dotyku. Poznasz tajniki uzdrawiania kamieniami szlachetnymi, aby usunąć nadmiar ładunków energetycznych, złagodzić napięcia nerwowe, czy uśmierzyć ból.

Medycyna alternatywna -wykorzystaj uzdrawiające metody przodków

Powrót do prastarych metod stosowanych przez naszych przodków może okazać się zbawienny w obliczu bezsilności nowoczesnej medycyny i farmacji. Czy wiesz, że prosta, terapia jajem pozwoli Ci oczyścić ciało z negatywnych emocji i blokad energetycznych skumulowanych w różnych narządach np. tarczycy, nerek czy prostaty, a objawiających się ich dysfunkcją. Jeśli zastosujesz konchowanie i świecowanie uszu, uzdrowisz zatoki, zapalenie uszu oraz inne nawracające dolegliwości laryngologiczne. Skutecznie też oczyścisz swoją aurę i pozbędziesz się trapiących Cię emocji wykorzystując płomień świecy. Wykorzystasz technikę uzdrawiania bańkami do miejscowego leczenia bólu, grypy, zapalenie a opłucnej czy nerek, ale i przy bardziej poważnych zaburzeniach seksualnych. Dowiesz się też, jak wykorzystać elementy muzykoterapii czyli terapii dźwiękiem, w leczeniu misami tybetańskimi.

Uzdrawiająca moc ognia i pijawek

Pijawki, dzięki substancjom przeciwzapalnym czy przeciwbólowym zawartym w ich gruczołach ślinowych, od wieków używane były w leczeniu różnych dolegliwości. Stosując sprawdzone techniki przedstawione w książce, przystawisz pijawki w bolesnych miejscach, by pozbyć się bólu czy stanu zapalnego. Natomiast chodzenie po rozżarzonych węglach, opierające się na tajnikach akupresury punktów na stopach, oprócz pozbycia się bólu pozwoli Ci się również rozwinąć duchowo.

Naturalne metody uzdrawiania uśmierzą Twoje dolegliwości!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ