Karty proś a będzie Ci dane - Okładka książki

Karty proś a będzie Ci dane

  • ISBN: 978-83-8301-011-3;
  • Cena katalogowa: 119.10 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: pudełko;
  • Format: 8,9 x 12,7 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Czy znasz już najpotężniejsze Prawo Przyciągania na świecie

Esther i Jerry Hicks – amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania od 20 lat przekazują nauki Abrahama ludziom na całym świecie. Abraham jest z kolei zbiorem bytów, których celem jest uszczęśliwienie ludzi. A konkretnie – powiedzenie im, jak sami mogą uczynić się szczęśliwymi. Już miliony osób skorzystały z publikacji tego niezwykłego małżeństwa. Oto karty, które ułatwią Ci jeszcze bardziej efektywną pracę z najpotężniejszym Prawem we wszechświecie. Dzięki nim dowiesz się, jak działa prawo przyciągania i odtąd zaczniesz spełniać marzenia i realizować wyznaczone cele.

Ty również możesz osiągnąć wszystko, czego zapragniesz

Niezależnie, czy pragnęliśmy fortuny, domu, sławy czy też miłości. Wystarczy się odpowiednio dostroić do swych pragnień i w konsekwencji przyciągnąć ich spełnienie do swojej codzienności. I choć wydaje się to niemożliwe, możesz wszystko osiągnąć siłą swoich myśli i otrzymać dowolną nagrodę za swe starania. Z tymi kartami jest to jeszcze łatwiejsze. Ich grafiki zostały opracowane specjalnie po to, by łatwiej było zsynchronizować się z Prawem Przyciągania, w pełni wykorzystać potęgę podświadomości i wprowadzić się w stan spełniania życzeń. Są one ciepłe i tchną optymizmem, a zamieszczone na nich sentencje, których znaczenie znajdziemy na rewersie każdej z nich, dopełniają dzieła.

Każdy Twój postęp ma wielką wartość

„Niesamowita jest wartość tego, gdy jesteś zdolny celowo robić choćby najmniejsze postępy w tym, jak się czujesz, nawet, jeśli postęp emocjonalny jest tak mały, że nie jesteś w stanie go zarejestrować. Już dłużej nie będziesz czuł się bezsilny. Od tej chwili Twoja wędrówka po Emocjonalnej Skali będzie nie tylko możliwa, ale i stosunkowo łatwa”.

Skorzystaj z przesłań na każdy dzień

Karty możemy traktować jak pojedyncze przesłania na każdy dzień lub jako całościowy kurs korzystania z dobrobytu, jaki możemy sobie już wkrótce zapewnić. Dzięki nim poznasz działanie prawa przyciągania w praktyce i dowiesz się, jak przyciągnąć pieniądze, miłość oraz jak zmienić swoje życie. Sekret przyciągania tkwi w Twoim umyśle i mocy pozytywnego myślenia. Każdy może wybrać dla siebie najlepszą opcję i dzięki niej dążyć do celu, jakim jest lepsze, spełnione życie.

Po prostu Proś a będzie Ci dane…

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ