Pieniądze i Prawo Przyciągania

Nauka przyciągania dobrobytu, zdrowia i szczęścia

  • ISBN: 978-83-8301-581-1;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Dowiedz się, jak Prawo Przyciągania zapewni Ci bogactwo i szczęście

Któż nie marzy o bogactwie, markowych ubraniach czy luksusowym życiu. Wielu próbuje je zdobyć, niewielu się jednak udaje. Okazuje się, że sekret szczęścia, wielkich pieniędzy i dobrobytu znajduje się dosłownie na wyciągnięcie ręki. Co więcej, jest dostępny dla każdego. Wystarczy tylko zgłębić Prawo Przyciągania i wprowadzić jego podstawowe zasady do codziennego życia. Esther i Jerry Hicks, odkrywcy Prawa Przyciągania i autorzy wielu bestsellerów poświęconych tej niezwykłej życiowej filozofii, za pośrednictwem swojej książki odkryją przed Tobą sekret bogacenia się. Tym samym zyskasz bezcenne narzędzie służące do spełniania największych marzeń. Dzięki tej niezwykłej publikacji dowiesz się, jak w prosty i skuteczny sposób zdobyć pieniądze i zapewnić sobie dobrobyt. Twój umysł nauczy się uruchamiać pozytywną energię, a Prawo Przyciągania sprawi, że w Twoim życiu zagoszczą pieniądze, zdrowie i szczęście. Wkroczysz na ścieżkę rozwoju osobistego, do czego wystarczą odpowiednia motywacja i wiara w potężną moc Prawa Przyciągania.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia odkrywców Prawa Przyciągania!

Nieważne, czy jesteś dojrzałym człowiekiem, który od wielu lat pracuje, by zdobyć niezależność finansową, czy też młodzieńcem dopiero marzącym o wielkich pieniądzach i dobrobycie. Droga do bogactwa w każdym przypadku kryje się w Twoim umyśle i sposobie myślenia. Nie jest to bynajmniej uciążliwa droga. Przy tym nie wymaga długiego czasu czy fizycznego wysiłku. Każdy z nas, o czym mówi Prawo Przyciągania, ma dostęp do pozytywnej energii. W książce znajdziesz praktyczne rady, jak z niej skorzystać. Oprócz tego, odkryjesz, jak siłą pozytywnych myśli przyciągnąć bogactwo. Gdy będziesz w stanie świadomie kierować swoimi myślami, zyskasz dostęp do energii wszechświata. W ten sposób ukształtujesz swoją rzeczywistość, w której znajdzie się miejsce zarówno na szczęście, jak i pieniądze. Uwierz, że umysł i pozytywna energia są najlepszymi narzędziami do wprowadzenia korzystnych zmian w Twoim życiu.

Chcesz zdobyć pieniądze? To naprawdę nie jest trudne!

Dzięki niniejszej książce poznasz sprawdzone sposoby na przyciągnięcie do swojego życia pieniędzy, zdrowia czy szczęścia. Stanie się to na drodze rozwoju osobistego inspirowanego Prawem Przyciągania. Szukając sposobów na poprawę jakości swojego życia, nauczysz się technik wizualizowania sukcesów finansowych. Poza tym dowiesz się, w jaki sposób napełnić swój umysł pozytywnymi myślami i pozbyć się negatywnych emocji. Po przeczytaniu tej książki i wcieleniu w życie zasad Prawa Przyciągania wszystkie Twoje marzenia będą na wyciągnięcie ręki. A w Twoim życiu zagoszczą bogactwo, szczęście i zdrowie.

Sam możesz spełnić swoje marzenia!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ