Medytuj a będzie Ci dane

Podręcznik i audiobook do realizacji marzeń

  • ISBN: 978-83-8171-416-7;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: IV - dodruk;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Prawo Przyciągania – czym jest? Odkryj jego sekret!

Każda myśl wibruje, wysyła sygnał i przyciąga ten, który jest na nią odpowiedzią. Sekret Prawa Przyciągania opiera się na zasadzie, że podobne przyciąga podobne. Pozytywne myślenie przyciąga pozytywne rzeczy, ale gdy połączysz je z odpowiednimi technikami, takimi jak medytacja, siła Twojego przekazu jest znacznie większa! Esther i Jerry Hicks, odkrywcy Prawa Przyciągania i ikony rozwoju duchowego, przedstawiają publikację, która pokaże Ci, że spełnianie marzeń może być jeszcze łatwiejsze, niż Ci się wydawało. A wszystko to możliwe jest dzięki tej niepowtarzalnej książce i sile Twojej podświadomości.

Prawo przyciągania w praktyce

Czy wiesz, że wystarczy tylko 15 minut dziennie, by odmienić Twoje życie! W tej książce Autorzy skupiają się wyłącznie na praktycznym zastosowaniu Prawa Przyciągania przekazując do Twojej dyspozycji cztery potężne medytacje. Są one niezawodnym sposobem na poprawę ogólnego i fizycznego dobrostanu, osiągnięciu obfitości finansowej i szczęścia. Z ich pomocą zbudujesz harmonijne relacje z najbliższymi oraz poszerzysz swoją podświadomość i rozwój duchowy. Poprzez praktyczne wykorzystanie Prawa Przyciągania i dostrojenie go do własnych potrzeb będziesz w stanie osiągnąć to, o czym zawsze marzyłeś!

Teoria przyciągania – skuteczne medytacje pomagające spełnić marzenia

W tej wyjątkowej książce Autorzy wyjaśniają, jak z pomocą medytacji, wniknąć w Wir. Jest on Twoją Rzeczywistością Wibracyjną gwarantującą spełnianie marzeń. Proste wskazówki pomogą Ci dostroić do niego swój umysł oraz zsynchronizować oddech. Medytacje oparte na teorii przyciągania korzystnie wpłyną nie tylko na Twój dobrostan, ale również zdrowie, odprężą Cię i uspokoją emocje. Dołączony do książki audiobook pozwoli Ci korzystać z medytacji również w chwilach relaksu.

Medytacje inne niż wszystkie!

Odkryj, jak dzięki tym wyjątkowym medytacjom opartym na Prawie Przyciągania osiągnąć szczęście i dobrostan. Odbudować i pielęgnować relacje z najbliższymi i przede wszystkim spełnić marzenia. Dzięki wykorzystaniu praktycznych porad i technik opisanych w tej książce nie tylko zaczniesz spełniać swoje marzenia, zrównoważysz emocje i zgromadzisz nową energię do działania, ale odkryjesz również nowy sposób na relaks.

Spełnienie i szczęście to Twój naturalny stan, odkryj go dzięki medytacjom!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ