Potęga twoich emocji

  • ISBN: 978-83-8171-411-2;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 287;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 17,6 x 25 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Wykorzystaj swoje emocje do rozwoju duchowego, osobistego i spełniania marzeń

Emocje odgrywają niezwykle ważną rolę w twoim życiu. Mają bezpośredni wpływ na szczęście, nawiązywane relacje, a także podejmowane decyzje – od tych najdrobniejszych, po życiowe. Potrafią paraliżować, wywoływać bezsilność, a także dodawać skrzydeł. Jeśli nauczysz się rozpoznawać emocje, świadomie nimi kierować oraz zarządzać, staną się precyzyjnymi wskazówkami nie tylko do rozwoju duchowego i osobistego, ale również spełnienia marzeń. W jaki sposób to zrobić? Wykorzystaj w tym celu sprawdzone techniki, takie jak Prawo Przyciągania!

Sekret Prawa Przyciągania ujawniony przez jego twórców

Esther i Jerry Hicks, amerykańskie małżeństwo i odkrywcy Prawa Przyciągania, pokażą Ci, jak w praktyczny sposób wykorzystać teorię przyciągania do poznania i zarządzania twoimi emocjami. Uświadomią Ci znaczenie każdej z nich, a także pokażą jak nimi kierować na co dzień. Dzięki temu staną się one precyzyjnymi wskazówkami, które będziesz mógł traktować jako życiowy drogowskaz. Wykorzystując w praktyce Prawo Przyciągania oraz znajomość swoich emocji będziesz mógł znaleźć partnera, pokonać chorobę, rozwiązać rodzinne waśnie. Poprawisz swoją organizację, odzyskasz równowagę emocjonalną, spełnisz marzenia, a nawet zrzucisz zbędne kilogramy! Odkryj już dziś sekret Prawa Przyciągania!

Prawo Przyciągania w praktyce – odkryj jego zasady

Prawo Przyciągania głosi: „Istota tego, co podobne, przyciąga podobne”. Oznacza to, że jeżeli czujesz się niedoceniany z powodu okoliczności, które w ostatnim czasie miały miejsce w Twoim życiu, Prawo Przyciągania nie jest w stanie w tym momencie otoczyć Cię ludźmi, którzy by Cię doceniali. Byłoby to wbrew jego zasadom! Zatem co powinieneś zrobić? To proste! Zacznij świadomie i subtelnie kierunkować własne myśli w stronę zachowań i rzeczy, których pragniesz. Twoja pozytywna energia przyciągnie same pozytywne emocje i wydarzenia. Kiedy zrozumiesz, jak działa ten potężny Strumień Życia, stosowanie teorii przyciągania stanie się Twoją drugą naturą!

Twoje emocje są precyzyjnymi wskazówkami do osiągnięcia szczęścia

W tej książce Autorzy dzielą się z Tobą nie tylko teorią dotyczącą Prawa Przyciągania i stosowania go w praktyce. Podpowiadają, jakie techniki i ćwiczenia mogą Ci pomóc w jego codziennym stosowaniu. Dodatkowo opisują również ponad trzydzieści autentycznych historii, opisujących rozmaite sytuacje, w których często znajdują się ludzie będący w dysharmonii ze swoimi własnymi pragnieniami. Z ich pomocą odkryjesz, jak Prawo Przyciągania realnie wpływa na życie i w jaki sposób, w połączeniu z Twoimi emocjami, zastosować jego zasady do osiągnięcia szczęścia, spełnienia marzeń czy poprawy relacji z najbliższymi. Zyskasz również stały dostęp do nieskończonych pokładów pozytywnej energii!

Odkryj potęgę swoich emocji!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ